Thaumcraft 6 server

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Thaumcraft 6 server

#1 Příspěvekod Hanakocz » 25 led 2018, 11:13

Zdar,
vyšel zbrusu nový Thaumcraft, od minulé verze velmi překopaný. Složil jsem miniaturní modpack, abych si mohl nový mod vyzkoušet, nu a zvu každého, kdo by chtěl taky.
Je to sice stále v betě, včera jsem stihl zahrát jen prvotní základy, ale zatím to vypadá jako docela pecka. :)

Modpack:
Obrázek

Instalace:
1) je třeba mít buď vanila klient nebo například MultiMC (nejlepší volba nyní, jelikož má automatickou instalaci Forge atp)
2) nainstalovat verzi 1.10.2 a nejnovější Forge pro danou verzi
3) nainstalovat výše uvedené mody, prakticky se jedná o nejnovější verze pro MC1.10.2, které člověk najde na https://minecraft.curseforge.com/mc-mods , Optifine je VOLITELNÝ, a najde se na vlastním webu optifine.net
4) IP serveru: 82.208.17.35:27859

Server je samozřejmě v online=true, nejvíce používaným jazykem je angličtina (byl vytvořen pro lidi, se kterými hraju GuildWars2/Factorio a podobně). Bylo by dobré, aby uživatel byl schopen v tomto univerzálním jazyku komunikovat, aby si všichni rozuměli.
Účelem serveru je si zahrát co nejčistší Thaumcraft, tudíž na serveru nejsou žádné další mody, kromě modů na lepší generování krajiny, nějaké minimapy a tak.
Na server není žádné vstupné, ani zde není a nikdy nebude žádné VIP. Kazilo by to hru.Případné malé příspěvky na běh serveru vítány.

Do budoucna je nejspíš v plánu udělat nějaký vážný server na verzi 1.12.2, až na ni bude Thaumcraft updatován, a až budou updatovány i různé addony a další mody, aby se z toho dal složit nějaký pěkný modpack.

Pro případné dotazy či neoficiální jednodušší cesty instalace mne můžete kontaktovat buď na GlowingMines Discordu, nebo na neofiko FH Discordu, případně PM tu.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů