Stránka 1 z 2
MOBIL
Napsal: 13 lis 2017, 16:56
od SoGOOD.
Zdravím, pokiaľ mám mobil na Androide 6.o a Samsung Galaxy J5, viete asi dobre že samsung má nastavenia androidu aj mobilu oveľa lepšie ako normálny mobil s androidom.
Fungoval by mi normálny mobil ako samsung pokiaľ by som cez počítač skopíroval súbory zo samsungu a preniesol by som ich namiesto súborov v normálnom android mobile?
Re: MOBIL
Napsal: 13 lis 2017, 17:09
od Teiichi
Nejsem si úplně jistý k čemu by ti to přesněji bylo, nicméně pokud tvůj nový telefon bude mít dostačující parametry pro využití zvolené verze Android, neměl by to být problém.
Re: MOBIL
Napsal: 13 lis 2017, 17:15
od SoGOOD.
Rozumieš sa do toho ?
Na porovnanie Mobil do ktorého chcem dať tie subory: Vernee Apollo Lite
Mobil z ktorého chcem subory preniesť: Samsung Galaxy J5, 2016
A či sa do toho rozumieš tak že vieš že by to fungovalo.
Re: MOBIL
Napsal: 13 lis 2017, 17:54
od pitilon@seznam.cz
Zde asi úplně přesné odpovědi nečekej, spíše vyzkoušej
https://androidforum.cz
Re: MOBIL
Napsal: 13 lis 2017, 18:44
od ZiDyPL
Nefungovalo proboha

vždyť to je jinej telefon. Samsung má lepší nastavení? To maximálně proto, že na Samsungu je nadstavba TouchWiz, která má svůj vzhled Androidu, jinak mají Android telefony více méně stejná nastavení. Jde jen o vzhled.
Re: MOBIL
Napsal: 13 lis 2017, 19:02
od SoGOOD.
Telefón ma komponenty jeden ma výkonnejšie iný zas nie no ale všetko sa skláda len z komponentov súbory odohrávaju najväčšiu rolu , pokiaľ by som všetky súbory nahradil inými ktoré funguju na inom telefone myslím si že by to fungovalo
Re: MOBIL
Napsal: 13 lis 2017, 23:38
od Homi74
Pokud myslíš aplikace tak některé ano, jestli máš na mysli systém samotný,tak v žádném případě to fungovat nebude.
Kdyby to fungovalo tak, jak si představuješ,tak by si výrobci nemuseli lámat hlavu s kompilací kernelu a ladění systému, pro každý mobil by to bylo stejný.
Navíc,pokud chceš nějak zasahovat do systému,musí být odemčený bootloader, ve chvíli kdy do mobilu flashneš firmware který je určen pro jiný model a značku, máš z toho těžítko, prostě to nenaběhne, bootloop.
Re: MOBIL
Napsal: 15 lis 2017, 12:18
od zikl
Možná by tam mohl nahrát čistý android xD
Re: MOBIL
Napsal: 19 lis 2017, 09:27
od ZiDyPL
To možná jo, ale to mu je k ničemu, když chce nastavení ze Samsungu.
Re: MOBIL
Napsal: 19 lis 2017, 10:44
od pitilon@seznam.cz
A možná bys tímto dokonce přišel o záruku mobilu..