Zlodějíček

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Zlodějíček

#1 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 19 srp 2016, 17:06

Již od 24.6.2016 čekám na peníze od MarekBurget za kredity které jsem mu prodal ( 1 500 kreditů za 500Kč) a stále od něj nemám ani 1Kč Obrázek screen platby. Psal jsem mu již několik zpráv ohledně termínu a už na něj nemám čas čekat na peníze furt tak jsem mu dal poslední termín do konce tohoto týdne. Tak jsem mu napsal zprávu. Zprávu dostal ve čtvrtek Obrázek A nejen že mi již nereaguje na ní i když si jí přečetl tak nadále předtím obchodoval - nadále chtěl kupoval kredity a utrácet za programátora.. Nevím zda se těch peněz někdy dočkám, ale hlavně si na něj dejte pozor.. Nechci aby se toto stalo i vám.. Do dnes 18.10 není schopen to splatit
//ČTVRTKA A DALŠÍ VÝRAZY JSOU POUŽITY JELIKOŽ JE TO STARÉ A JÁ TO JEN UPRAVIL
Naposledy upravil(a) pitilon@seznam.cz dne 18 říj 2016, 16:02, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#2 Příspěvekod Weizen » 19 srp 2016, 17:08

To když někoho někdo takhle okrade... To Fakaheda nevrací když napíšeš ticket?
nebo napíšou, že je to tvůj problém? :D

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#3 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 19 srp 2016, 17:13

nejspíše to druhé protože s převedením souhlasíš, že kredity nelze získat zpět dokud o to nepožádá on..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#4 Příspěvekod Weizen » 19 srp 2016, 17:16

Aha. No jo jako všude :)

Uživatelský avatar
TheAmazingCave
Příspěvky: 1351
Registrován: 21 led 2013, 16:31
Reputation: 1

Re: Zlodějíček

#5 Příspěvekod TheAmazingCave » 19 srp 2016, 18:07

taktiež weizen je jeden vyj.... zlodejiček :)
Obrázek

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#6 Příspěvekod Weizen » 19 srp 2016, 18:32

Pravda... Nechtěl jsem ti zaplatit 10€ za premium plugin tak jsi mě potěšil botama na mém serveru :)
Děkuju

Uživatelský avatar
Aishak
Příspěvky: 431
Registrován: 03 čer 2014, 15:02
Reputation: 1

Re: Zlodějíček

#7 Příspěvekod Aishak » 19 srp 2016, 20:19

Promiňte, ale vy jste fakt retardi. Místo abyste si pomáhali a něco dokázali tak se raději okrádáte a pořád si házíte klacky pod nohy. Fakt už by vám měl někdo šlápnout na krk, aby jste se vzpamatovali. To jste sakra ve škole tak moc šikanovaný, že to pak přenášíte všude okolo sebe?
Přijde mi, že v ČR je už fakt jenom pár "vyvolených" lidí, kterým to ještě alespoň trochu myslí. Vy ostatní jste ztracený případ.

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#8 Příspěvekod Weizen » 19 srp 2016, 21:30

Neznám moc firem co si navzájem pomáhají a podporují se, stejně tak je to se serverama nebo prezidentskejma volbama... Konkurence kamaráde, té se budeš chtít zbavit jakýmkoliv způsobem, takže to není o šikaně ve škole, ale o zisku. I když zatím nemáš žádný
Ps: ale co se týče tohohle tak je to prosté okrádání .. To co jsem napsal se mělo týkat spíše jen o pomoci mezi servery/majiteli

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#9 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 19 srp 2016, 21:55

Aishak píše:Promiňte, ale vy jste fakt retardi. Místo abyste si pomáhali a něco dokázali tak se raději okrádáte a pořád si házíte klacky pod nohy. Fakt už by vám měl někdo šlápnout na krk, aby jste se vzpamatovali. To jste sakra ve škole tak moc šikanovaný, že to pak přenášíte všude okolo sebe?
Přijde mi, že v ČR je už fakt jenom pár "vyvolených" lidí, kterým to ještě alespoň trochu myslí. Vy ostatní jste ztracený případ.

já neokrádám jde mi o čestné obchody protože buď to potřebuji to co kupuji nebo to co prodávám naopak nepotřebuji. Ale vždy se najdou lidi co mě chtějí okrádat prostě ten kdo nekrade je okraden..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#10 Příspěvekod Weizen » 19 srp 2016, 22:32

Myslím, že to nebylo směřováno na tebe.


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů