Zlodějíček

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#21 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 22 srp 2016, 11:00

Baltask píše:Dobrý den,
Mohu se zeptat ?
Vy ste ty peníze posílal přes co ?
Paypal ?

Jak psal Port2 přes nic on mi měl zaplatit ale neřekl čím...
A jak je řeč o té reklamě tak taky si kdysi u mě někdo dělal reklamu zjistil jsem si jeho IP zeptal se admina kdo to je a on mi napsal hodně lidí a z ničeho nic ipban s důvodem že tam nemám co dělat.. A prý to začalo tak, že tam prý někdo poslal mou IP kdyby to takto řešil každý tak nevím jak to skončí.. A podobných případů jsem měl hromadu jen jsem k nim nešel..

//EDIT 12:44: Napsal jsem už na něj ticket a uvidím zda s ním bude něco možné dělat..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
panChemicky
Příspěvky: 1737
Věk: 32
Registrován: 07 čer 2013, 12:32
Reputation: 1
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#22 Příspěvekod panChemicky » 24 srp 2016, 15:16

pitilon@seznam.cz: Te´d jsem tu moc nebyl, ale nejsi první a určitě ne poslední, který byl tímhle blbem okradený.
Nechápu, že s ním ještě někdo obchoduje. Vždyť je tady hned několik topiců, kde se upozorňuje na to, že tenhle člověk okrádá a pořád mu na to někdo skočí.
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#23 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 24 srp 2016, 16:18

@panchemicky kdysi jsem s ním obchodoval bez problémů, ale to mu přeskočilo až někdy v posledních měsících..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
panChemicky
Příspěvky: 1737
Věk: 32
Registrován: 07 čer 2013, 12:32
Reputation: 1
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#24 Příspěvekod panChemicky » 24 srp 2016, 16:36

Možná by nebylo špatný to začít řešit s FH, protože tohle není normální. Je sice fajn, že se dá takhle snadno obchodovat s kredity, ale zatím je tu pomalu každý druhý podvodník - tedy hlavně ten, co má platit penězy
ObrázekObrázek

MarekBurget

Re: Zlodějíček

#25 Příspěvekod MarekBurget » 24 srp 2016, 16:46

Dovolím si s tebou nesúhlasiť, žiadneho programatora ani nič iné som si medzi tou dobou neplatil ani nič.
Aj keď som možno napísal, bolo to iba z dovodu že som sa "pýtal na ceny". Takže nerob zo mňa ešte vačšieho debila ako si ty sám.

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#26 Příspěvekod Weizen » 24 srp 2016, 17:06

MarekBurget píše:Dovolím si s tebou nesúhlasiť, žiadneho programatora ani nič iné som si medzi tou dobou neplatil ani nič.
Aj keď som možno napísal, bolo to iba z dovodu že som sa "pýtal na ceny". Takže nerob zo mňa ešte vačšieho debila ako si ty sám.

:D Napíšeš sem tu největší sračku... když se řeší, že jsi ho okradl a to, že jsi mezitím hledal programátora je vsuvka ...

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#27 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 24 srp 2016, 17:39

panChemicky píše:Možná by nebylo špatný to začít řešit s FH, protože tohle není normální. Je sice fajn, že se dá takhle snadno obchodovat s kredity, ale zatím je tu pomalu každý druhý podvodník - tedy hlavně ten, co má platit penězy

psal jsem jim ticket řekli že jedině napsat do OT že je nedůvěryhodný obchodník...
@Marek ale hledal jsi programátora v tu dobu sice jsi ho možná nenašel, ale to mi je jedno
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Zlodějíček

#28 Příspěvekod Arcas » 24 srp 2016, 17:50

Já se ti divím, že se s tím takhle štveš a neřešíš to jinou cestou - například záškodnictvím...
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějíček

#29 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 24 srp 2016, 18:14

Arcas a jak? fb bloked server bannned and ip banned warez launcher nemám a vpn jsem líný stahovat...
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Zlodějíček

#30 Příspěvekod Arcas » 24 srp 2016, 18:20

Jsou služby, které za 200 Kč spolehlivě server zahltí boty. Případně nějaké jednoduché VPN a Nodus či jiný klient. Všechno jde, když se chce.

Já osobně bych takhle ze sebe dělat idiota nenechal ;)
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů