[NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

[NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#1 Příspěvekod Teiichi » 14 čer 2016, 21:52

Zdravím přátelé,
když už jsem poskytnul Gamenice.sk design free, tak jsem se rozhodl dát sem i VIP skript pro Counter.Strike 1.6.
Kód funguje pouze v případě, že vlastníte nějakou bránu u již zmíněné stránky.

Autor: 85filip58

Co je ktomu potřeba?
- Vlastnit banlist s přístupem k databázi.
- Vlastnit sms bránu na mobilniplatby.cz.
- Být dostatečně schopný k editaci.

Jak provést instalaci?
- Otevřeme si soubor sms_mb.php a najdeme řádek 42. a veškeré informace upravíme - (Prefix by měl být amx_).

Kód: Vybrat vše

$mysqli_host = "hostitel";
$mysqli_user = "uživatel";
$mysqli_pass = "heslo";
$mysqli_name = "název_databáze";
$mysql_prefix = "prefix";


- Dále si otevřeme soubor index.php a najdeme řádek 9. a veškeré informace upravíme - (Prefix by měl být opět amx_).
- Dále si otevřeme náš PHPmyAdmin, Adminer, nebo jakékoliv administrační pole pro naší databázi a nahrajeme database.SQL, které je v raru.
- Veškeré soubory nahrajeme na FTP do složky ve které by se měla nacházet naše aktivační stránka.
- V případě, že jsme vše správně provedli, tak můžete vyzkoušet aktivaci za pomocí přihlaš. údajů - (uživ. jméno: test, heslo: test).

KE STAŽENÍ ZDE


Přeji pěkný den :)
Naposledy upravil(a) Teiichi dne 15 čer 2016, 11:14, celkem upraveno 1 x.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
stanki
Příspěvky: 109
Věk: 35
Registrován: 23 lis 2014, 19:02
Reputation: 1
Bydliště: SVK Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#2 Příspěvekod stanki » 15 čer 2016, 04:17

Tebe ide karta, ďalšia vec čo nieje tvoja. Tento script patrí a vytvoril ho 85filip58. Vážne si koleduješ o dosť veľké je**adielko. Len tak ďalej ;)

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#3 Příspěvekod variodriver » 15 čer 2016, 07:08

stanki, tak to dokaž!!! :evil: Až pošleš supportovi důkaz, tak možná tu pak budeš jako poctivý člověk ty. Zamysli se, jak tu zatím vpadáš: Jako člověk, který neplatí za práci, otravuje toho kterýmu nezaplatil, a za to že tu nezaplacenou věc prodá někomu jinému, se mu snaží jakkoli pomstít. gg, jen tak dál.

PS: To tě pořád baví zakládat si další účty, aby to vypadalo, že ho otravuje víc lidí??? :lol:
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#4 Příspěvekod Teiichi » 15 čer 2016, 08:28

Filip na něm nemá žádná autorská práva a tento skript na internetu koluje vice než rok a půl. Bohužel můj je opravený a plně funkční, ne jako tvůj. Takže se laskavě přestaň cpát do věcí, kterým nerozumíš a přestaň zde posílat ty tvé bezvýznamné komentáře.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
stanki
Příspěvky: 109
Věk: 35
Registrován: 23 lis 2014, 19:02
Reputation: 1
Bydliště: SVK Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#5 Příspěvekod stanki » 15 čer 2016, 09:18

Mne je u piči cele vaše dokazovanie. Len upozorňujem ze to nieje jeho práca a všetko čo tu pridáš si overim a budem ťa stále naháňať kým ťa nedostanem ;)

-- 15 čer 2016, 08:19 --

variodriver píše:stanki, tak to dokaž!!! :evil: Až pošleš supportovi důkaz, tak možná tu pak budeš jako poctivý člověk ty. Zamysli se, jak tu zatím vpadáš: Jako člověk, který neplatí za práci, otravuje toho kterýmu nezaplatil, a za to že tu nezaplacenou věc prodá někomu jinému, se mu snaží jakkoli pomstít. gg, jen tak dál.

PS: To tě pořád baví zakládat si další účty, aby to vypadalo, že ho otravuje víc lidí??? :lol:


Nepleť sa do veci ktorých ta nič nieje a bež naspäť do triedy, určite ti už skončila prestávka.

Uživatelský avatar
85filip58
Příspěvky: 17
Registrován: 19 pro 2011, 19:47
Reputation: 0

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#6 Příspěvekod 85filip58 » 15 čer 2016, 09:45

Odkaz na túto tému sa dostal až teraz ku mne. Reálnym autorom tohto kódu som ja sám a neexistuje žiadny iný autor, ktorý tento kód naprogramoval. Kód je jedinečný v tom, že keď niečo programujem tak si nechávam u formulárov spraviť logovanie, takže tam viete nájsť samostatnú funkciu ktorá bude zapisovať do súboru. Ďalej u formulárov využívam občas ale aj v tomto prípade SESSION ktorá zaisťuje aby sa nedalo floodovať. Content teda ako dizajn celého toho formulára som použil z MPGaming.eu formulára, ktorý bol určený na kontaktovanie majiteľov v prípade problémov. Tento SMS script bol Joeymu (Stankimu) z Gamenice.sk predaný myslím že nie za malú sumu v podobe dvoch hier. Ešte stále si myslíte že nie som autor tohto scriptu?? Tento kód ako originál mám ešte v PC uložený bez editov ako je v prvom príspevku tejto témy.
tmtp://#join=oldschool_srv
Obrázek

Uživatelský avatar
stanki
Příspěvky: 109
Věk: 35
Registrován: 23 lis 2014, 19:02
Reputation: 1
Bydliště: SVK Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#7 Příspěvekod stanki » 15 čer 2016, 09:51

85filip58 píše:Odkaz na túto tému sa dostal až teraz ku mne. Reálnym autorom tohto kódu som ja sám a neexistuje žiadny iný autor, ktorý tento kód naprogramoval. Kód je jedinečný v tom, že keď niečo programujem tak si nechávam u formulárov spraviť logovanie, takže tam viete nájsť samostatnú funkciu ktorá bude zapisovať do súboru. Ďalej u formulárov využívam občas ale aj v tomto prípade SESSION ktorá zaisťuje aby sa nedalo floodovať. Content teda ako dizajn celého toho formulára som použil z MPGaming.eu formulára, ktorý bol určený na kontaktovanie majiteľov v prípade problémov. Tento SMS script bol Joeymu (Stankimu) z Gamenice.sk predaný myslím že nie za malú sumu v podobe dvoch hier. Ešte stále si myslíte že nie som autor tohto scriptu?? Tento kód ako originál mám ešte v PC uložený bez editov ako je v prvom príspevku tejto témy.


Ale kdeže filip mýliš sa. Je to jeho tvorba tak ako design, cms a kopec ďalších vecí :D :D

Ešte stále vám to nestačilo že tento človek je len obyčajný zlodej a nikdy nič vlastne nevytvoril? Otvorte oči konečne.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#8 Příspěvekod Teiichi » 15 čer 2016, 09:54

Bohužel já nikde neuvedl, že jsem autorem, tudiž veškeré zprávy, které se zde snažíš splácat (stanki), ti nijak nic nedokazují :)
Já pouze dávám free to, co již nepotřebuji a nikdo normální by za to již peníze nevyhodil :)

//Laskavě mě přestaň nazývat zlodějem a urážet. Akorát zde ukazuješ svou hloupost a nevyspělost.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
85filip58
Příspěvky: 17
Registrován: 19 pro 2011, 19:47
Reputation: 0

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#9 Příspěvekod 85filip58 » 15 čer 2016, 10:38

Ale tebe nikto nedáva právo dávať free čo ti nepatrí, tie kódy som predal Stankimu a nie tebe takže neviem čo vy medzi sebou máte, ale mne si znemožnil predaj už tohto scriptu ďalším ľuďom.
tmtp://#join=oldschool_srv
Obrázek

Uživatelský avatar
stanki
Příspěvky: 109
Věk: 35
Registrován: 23 lis 2014, 19:02
Reputation: 1
Bydliště: SVK Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#10 Příspěvekod stanki » 15 čer 2016, 10:42

Nejde o to ci je to tvoja tvorba alebo nie. Ide o to ze rozdávaš veci, ktoré ti nepatria.
Mňa už to ale netrápi. S tvojim prípadom boli oboznamené vyššie autority fora, ktoré to majú teraz v rukách a dúfam že sa konečne dostaneme k spravodlivosti.
To je z mojej strany všetko a týmto moja komunikácia s týmto invididom končí...

A ďakujem Filipovi za podporu.


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů