Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

Pokec o čemkoliv ostatním

Jaké značky mobilních telefonů jste používali nebo používáte

Nokia
14
24%
Samsung
17
29%
Sony Ericsson
6
10%
Apple
5
9%
Siemens
2
3%
Motorola
4
7%
Blackberry
0
Žádná hlasování
LG
5
9%
HTC
5
9%
Huawei
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 58

Message
Autor
Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#1 Příspěvekod nejento » 04 dub 2016, 19:13

Po nějaké době uděláme další vyzvídací témátko, protože to je přece fajn a všichni to zbožňujeme.

Jaké mobilní telefony jste měli, nebo máte? Jaký jste měli nejradši?

  • Můžete zvolit až pět značek
  • Který byl váš nejoblíbenější?
  • Který šel hned z okna?
  • Jaký používáte teď?
  • Kolik jste jich už vystřídali?
  • Měli jste Nokii 3310? Rozbila se vám?
  • Používáte nějaký, který není v anketě? (je to možné, vypsal jsem hlavně ty, které byly na trhu dříve a dlouho, navíc je limit jenom 10 položek)


(předchozí ankety: Jaký prohlížeč používáte nejčastěji, Vaše plocha, Jaký máte pořádek na ploše, Vaše plocha mobilního telefonu, Windows 10 Starty)


Spoiler: zobrazit
Obrázek




Co já si pamatuju, tak jsem měl tři Nokie. Ale jenom u dvou si pamatuju jejich model a v té době to byly telefony high-endové.
Nokia 6610i byla super, stahování aplikací a her přes zdarma Eurotel GPRS připojení a potom placený stahování. Bohužel mi vypadl z kapsy na nádraží a tak si někdo přilepšil.
Potom Nokia E50. To bylo už za dob Symbiana. Ten telefon byl úžasnej, byť byl pro Business sféru… Neměl bohužel Wifi, která se už dostávala do mnoha telefonů.

No a potom přichází doba dotykových Samsungů! Samsung GT-S5600 Preston. Malý šmrdlátko, který bylo schopno rozjet hromadu Java aplikací ale zase bez Wifi. Přestal logicky vyhovovat a tak začala doba Androidu. A co si nejento nevybral. Tu největší sračku s nejmenším možným úložištěm na aplikace. Teda jakože zprvu to stačilo, později narostly Angry Birds do 40 megabytových velikostí, takže bylo čím dál tím obtížnější tam vůbec něco dalšího narvat.

A od té doby jedu zase na vyšších kvalitách. Samsung Galaxy S3. Bezva model, měl jsem ho sice po bratrovi, který mi jednou vyměňoval dotykovou vrstvu, ale to nic nemění na tom, že do teď se používá, byť ne mnou. Vtipný bylo, že to byla polská distribuce, takže aplikace Rzeczpospolita a další byly zablokovaný jako jedny z prvních.
Nakonec už se jedná jenom o nárůst velikosti telefonu a do teď používám Samsung Galaxy Note 3. Zatím nejlepší telefon, co jsem měl a jen tak ho vyměňovat nebudu.

Jak je to s vámi a s telefony? :)

Tentokrát jsem vybral takové povídavé téma c:
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

MarekBurget

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#2 Příspěvekod MarekBurget » 04 dub 2016, 19:33

Zabudol si do ankety Lenovo, a GSmart.

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#3 Příspěvekod Hanakocz » 04 dub 2016, 19:45

Můj Asus ZenFone tam taky není. Taková velká značka....
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#4 Příspěvekod nejento » 04 dub 2016, 20:55

Ach, to čtení dává lidem koukám hodně zabrat…

nejento píše:je to možné, vypsal jsem hlavně ty, které byly na trhu dříve a dlouho, navíc je limit jenom 10 položek
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
panChemicky
Příspěvky: 1737
Věk: 32
Registrován: 07 čer 2013, 12:32
Reputation: 1
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#5 Příspěvekod panChemicky » 04 dub 2016, 20:58

Jako první mobil jsem měl tuhle Motorolu
mobil.jpg
mobil.jpg (9.24 KiB) Zobrazeno 6481 x


Pak jsem prostřídal různé samsungy, sony, nokie, alcately a tak dále. Nikdy mi dlouho nevydrželi, protože jsem vždycky po někom dostal nějaký už rozbitý mobil.

Svůj první mobil za svoje jsem si koupil díky výdělku z MC serveru a to Prestigio, který jsme nakonec dal svému bráchovi i přesto, že mobil byl půl roku starý a bez chybičky, ale vždycky jsem chtěl Nokii Lumii a měl jsem možnost ji mít fakt za drobný, takže jsem do ní šel a jsem naprosto spokojenej - Nokia Lumia 535
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
ungurof
Příspěvky: 346
Registrován: 25 zář 2015, 20:44
Reputation: 0

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#6 Příspěvekod ungurof » 04 dub 2016, 21:42

No já se řadím do skupiny extrémně pošahaných lidí, respektive hovad.
Za svůj nedlouhý život (17let) jsem vystřídal pouze 2 telefony. Můj první telefon jsem dostal asi v 8 letech a byla to nějaká low endová nokie http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/ ... 600-00.jpg tu jsem měl asi 4 roky a pak jsem přešel na nokia c2-01 http://store.three.co.uk/medias/sys_mas ... 758558.jpg používám jí do dnes na "smárt founy" se*u z výšky :D
Pře věcech kterých dělám je prostě tento mobil k nezaplacení, odolnost, výdrž a opravitelnost. Několikrát jsem robil displej a vždy jsem si za pár korun koupil nový a vyměnil ho :D

MarekBurget

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#7 Příspěvekod MarekBurget » 05 dub 2016, 09:03

panChemicky píše:Jako první mobil jsem měl tuhle Motorolu
mobil.jpg


Pak jsem prostřídal různé samsungy, sony, nokie, alcately a tak dále. Nikdy mi dlouho nevydrželi, protože jsem vždycky po někom dostal nějaký už rozbitý mobil.

Svůj první mobil za svoje jsem si koupil díky výdělku z MC serveru a to Prestigio, který jsme nakonec dal svému bráchovi i přesto, že mobil byl půl roku starý a bez chybičky, ale vždycky jsem chtěl Nokii Lumii a měl jsem možnost ji mít fakt za drobný, takže jsem do ní šel a jsem naprosto spokojenej - Nokia Lumia 535


To je mobil? A ja že vysielačka :D :lol:

-- 05 dub 2016, 08:05 --

Stará nokia, tiež som ju mal :DD Daaavno ešte xD

Obrázek

Uživatelský avatar
ypxo
Příspěvky: 264
Registrován: 15 kvě 2014, 18:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#8 Příspěvekod ypxo » 05 dub 2016, 16:14

Zdravím, já jsem takový "fanoušek" moderních technologií, tak jsem měl spíš takovéty vybavenější telefony. Začal jsem na Nokii 6610 (podědil jsem ji po otci ve 4. třídě :D), poté jsem dostal Nokii E52 (asi můj neoblíbenější telefon a na to, že to je smartphone, tak vydržel 3 dny provozu na baterii, což se dneska nevidí), jako další jsem si za první brigádu pořídil Nokii Lumii 1520 (kdyby mi neprasko sklo na displeji, tak ji využívám doteď) a nedávno jsem ji vyměnil za Microsoft Lumii 950XL, kterou nyní používám, ale ta výdrž je oproti všem ostatním celkem mizerná :D
Naposledy upravil(a) ypxo dne 05 dub 2016, 18:04, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#9 Příspěvekod Mysteria » 05 dub 2016, 16:45

Momentálně mám Samsun Galaxy S3 Neo, předtím jsem měl ještě dva jiné Samsungy a předtím Nokie, modely už nevím. Každopádně nevím jak ostatní, ale mě i chytrej telefon bez problémů vydrží týden na nabití když ho nějak rozumně používám, hodinku denně internet a tak podobně. :)

Uživatelský avatar
DenOwq
Příspěvky: 2703
Věk: 27
Registrován: 06 bře 2014, 21:26
Reputation: 2

Re: Jaké mobily jste měli? Který je váš nejoblíbenější?

#10 Příspěvekod DenOwq » 08 dub 2016, 19:45

Muhahha.


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů