Mobilní aplikace pro správu serveru

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
ypxo
Příspěvky: 264
Registrován: 15 kvě 2014, 18:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Mobilní aplikace pro správu serveru

#1 Příspěvekod ypxo » 08 pro 2015, 22:16

Zdravím, jaké používáte nebo doporučujete mobilní aplikace pro správu serveru?
Osobně mám RCON for Minecraft, Admine a Server Pulse. Jediné, co jsem nenašel je editor yaml souborů. Používám Windows 10 Mobile.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní aplikace pro správu serveru

#2 Příspěvekod Mysteria » 10 pro 2015, 23:09

A jak se ti s tím pracuje na mobilu?
Osobně když kolikrát vidím jak někdo na tabletu nebo mobilu dělá něco složitějšího, tak kdybych vytáhl z tašky notebook, tak to mám tak 5x rychleji. :)

Dr.Wolf
Příspěvky: 310
Registrován: 21 črc 2015, 21:00
Reputation: 0

Re: Mobilní aplikace pro správu serveru

#3 Příspěvekod Dr.Wolf » 10 pro 2015, 23:17

Ano to je pravda, že na tabletu složitější věci trvají déle než na tabletu a já si to nedokáži představit maximálně kokukat do konzole.
Obrázek

Uživatelský avatar
ypxo
Příspěvky: 264
Registrován: 15 kvě 2014, 18:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní aplikace pro správu serveru

#4 Příspěvekod ypxo » 11 pro 2015, 15:17

Občas se mi stává, že v configu pro testování něco upravím a poté to zapomenu vrátit zpět, tak by se mi hodilo, kdybych jen vytáhl foun z kapsy, otevřel totalcommander, našel potřebný soubor a během 2 minut to opravil. Holt vždycky se mi úplně nehodí nosit s sebou notebook. Ty aplikace, co jsem vyjmenoval nahoře jsou spíš k tomu, abych věděl, že všecho běží v pořádku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní aplikace pro správu serveru

#5 Příspěvekod Hanakocz » 11 pro 2015, 18:51

Proč nepřeskočíš totalcommander a neotevřeš si to rovno v nějaké textedit aplikaci? neříkej mi, že by ti to nezvládlo pspad apod.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Uživatelský avatar
ypxo
Příspěvky: 264
Registrován: 15 kvě 2014, 18:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní aplikace pro správu serveru

#6 Příspěvekod ypxo » 12 pro 2015, 07:52

Nevím, jestli jsi mě pochopil, ale myslím mobilní Win 10, pro které jsem nic podobného nenašel.
Obrázek

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Mobilní aplikace pro správu serveru

#7 Příspěvekod zdenda204 » 15 pro 2015, 14:59

Tak sis měl vybrat systém pro který si můžeš na cokoliv co tě napadne vybrat z X aplikací (Android nebo iOS). Tady hold budeš rád když najdeš jednu použitelnou a stejně to bude mít kompromisy, hold malá komunita.
Stále zůstává to, že prostě trošku výkonnější mobil zvládne web FakaHedy a tudíž se dá víceméně vše obstarat tam. Takovéto aplikace co jsi vyjmenoval jsou extrémně provizorní. A než někdo zase začne že má FH udělat mobilní aplikaci, tak tu máte 3 systémy, málo lidí co to potřebuje,...
To samé s mobilní verzí webu, spousta práce, málo lidí co to tak moc potřebuje. Však i ty tablety za 3000 ten klasický web zvládají celkem pěkně...
( Můj názor a moje zkušenosti, takže nechytat za jazyk)
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
ypxo
Příspěvky: 264
Registrován: 15 kvě 2014, 18:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní aplikace pro správu serveru

#8 Příspěvekod ypxo » 15 pro 2015, 19:42

Tvůj názor plně chápu, ale ten textový editor je prakticky jediná věc, co mi chybí, takže platformu měnit neplánuji. Mám celkem dlouhou dobu Lumii 1520, která problémy se zobrazováním webu FH nemá, ale úpravy ve webovém správci souborů jsou téměř nemožné, kvůli nutnosti "najet" myší na soubor a vybrat potřebnou možnost.
Obrázek


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů