PaysafeCard - Predaj

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 33
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

PaysafeCard - Predaj

#1 Příspěvekod Tituss » 28 srp 2015, 02:57

Zdravim je mi to trochu blbe neviem ci to nebude zmazane ale tak skusim to moze tym ziskat ako Fakaheda tak zakaznik.
Mam na predaj 3x1000kč PaysafeCard a chcel by som ho predat za 1ks/800kč
Robim tak preto lebo som zistil ze PSC nemam kde ani ako vyuzit vsetci hovoria o tom ake je to super a ake je to jednoduche s platenim no nenasiel som ziadny poriadny shop ktory by tu menu bral, do FH som uz nieco dal (mam server na 100dni dopredu zaplateny) na steam uz nechcem nic vrazat aktualne tam mam cez 200hier a level 70...ale nenasiel som ziadny elektro obchod alebo nieco uzitocne skratka je to virtualna mena na virtualne veci (nehmotne)
Tak ak by ste niekto mali zaujem napiste mi, najrychlejsie asi odpisem na steam (sem nechodim az tak moc casto)
Steam:
http://steamcommunity.com/id/Tituss/
platba by bola asi najlepsie na ucet, mam FIO CZ banku
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server

Uživatelský avatar
vasikxl
Příspěvky: 713
Registrován: 04 bře 2013, 20:57
Reputation: 0

Re: PaysafeCard - Predaj

#2 Příspěvekod vasikxl » 28 srp 2015, 09:50

Tak proč když máš Fio Banku, tak si nezřídíš PayPal? Fio IBAN i SWIFT podporuje.

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: PaysafeCard - Predaj

#3 Příspěvekod izyy » 28 srp 2015, 11:55

To majú všetky banky.. Ani ja nevyužívam PayPal, a nikdy ho využívať ani nebudem :)

Uživatelský avatar
vasikxl
Příspěvky: 713
Registrován: 04 bře 2013, 20:57
Reputation: 0

Re: PaysafeCard - Predaj

#4 Příspěvekod vasikxl » 28 srp 2015, 18:35

Například mBank ještě před pár lety vůbec nepodporovala zahraniční platby. SWIFT sice měla, ale PayPalem jsi platit nemohl.
Proto není dobrý zakládat účty u těch nových rádoby bank.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: PaysafeCard - Predaj

#5 Příspěvekod Mysteria » 28 srp 2015, 22:03

Jakou má souvislost zahraniční platba s platbou přes PayPalem? PayPal si spáruju s kartou, abych odboural dementní limity a pak na něj vložím peníze normálním převodem v rámci ČR, takže u mé banky zdarma. :)

Uživatelský avatar
vasikxl
Příspěvky: 713
Registrován: 04 bře 2013, 20:57
Reputation: 0

Re: PaysafeCard - Predaj

#6 Příspěvekod vasikxl » 28 srp 2015, 23:37

Někde jsem o téhle informaci slyšel a chtěl jsem si ji ověřit. Po chvilce hledání jsem zabrousil do diskuzního fóra mBank, kde v jednom topicu z roku 2011 bylo zmíněno, že mBank zatím nepodporuje zahraniční platby. Z toho jsem vydedukoval, že zůstatek na PayPalu nešel navýšit (více jen o pár řádků a zbytečně dlouhou závorku níže).

V systému PayPalu se sice moc nevyznám, ale ještě nedávno (a myslím si, že ještě v té době) byl jediný způsob, jak navýšit zůstatek na PayPalu převedením peněz do americké banky, nejsem si však jistý, neboť v té době jsem ještě nevlastnil PayPal účet. Teď už je však zaveden systém navyšování pomocí okamžitého navýšení TrustPay, tato společnost má založen v každé ověřené bance v ČR a převod probíhá uvnitř jednotlivých banek, tudíž je účet v rámci max. pár minut navýšen. Tohle je však jen moje osobní spekulace a neměla by být brána vážně.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: PaysafeCard - Predaj

#7 Příspěvekod Mysteria » 29 srp 2015, 08:42

Já PayPal mám a dost často využívám pro zahraniční platby, protože nerad používám kreditku, nepotřebuju aby ji měla každá služba. Mám ho cca dva roky a už v té době normálně šlo převést peníze na českou banku, tuším že je to UniCredit nebo něco takovýho jako standardní převod v rámci ČR a druhý den od převodu mám na PayPalu požadovanou částku. Další možnost je samozřejmě strhnout peníze přímo z kreditky, to je ihned, ale za to si moje banka účtuje poplatek a většinou to nepotřebuju okamžitě. :)

Ale je klidně možný, že někdy ještě dřív měli třeba jenom americkej účet, což by pro mě bylo blbé, protože zahraniční platbu mám hóóódně drahé. :D

Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 33
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: PaysafeCard - Predaj

#8 Příspěvekod Tituss » 03 zář 2015, 15:02

iba pre info kto ma teda zaujem PSC su na predaj
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů