Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 33
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

#1 Příspěvekod Tituss » 10 kvě 2015, 14:58

Ahojte rad by som vam povedal o novo zalozenom serveri na Fakaheda.
Minecraft bezi na verzii 1.7.10 s modpackom Feed The Beast Infinity 1.5.1 (survival rezim)
Podmienky na prijatie do serveru:
- Original MC
- Vek (najlepsie 18+)
- Rozum
- Disciplina, slusne chovanie, moralka
- Porusovanie pravidiel, skodenie ostatnym alebo mape bude potrestane banom a nahlasenim dalsim serverom.
Vyhodou originalneho MC je ze ako admin budem vediet o vasom mene spolu s UUID ktore v pripade porusenia pravidiel mozem poslat do zoznamu svetoveho blacklist zoznamu hracov. Potom sa na ziadny dobry server nedostanete takze sa nesnazte chodit iba za ucelom zla.

Co ponukam:
- Kvalitny hosting a bezchybny chod serveru bez lagov (Fakeheda vie ako na to)
- Feed The Beast su znama "firma" vyborny vyber a kompilacia technickych a magickych modov + nejake navyse
- Hranie uplne zdarma, ziadne VIP ani platby za nejake vyhody navyse. Hraci su si rovny a vsetci mozu vsetko. VIP system u nas neexistuje
- Seriozny kolektiv s priemernym vekom +- 23r
- Caste zalohy serveru pre pripad potreby (radsej mat a nepouzit ako potrebovat a nemat)
- Sloty v pripade potreby navysim, aktualne ich je 10

Ak hladate server na ktorom sa nemusite bat hrat tak pridte k nam za vyskusanie nic nedate, server je na Whitelist (Meno + UUID) takze ziadnych skoditelov u nas necakajte. Napiste mi koment, PM alebo sa pridajte do nasej serverovej FB skupiny Minecraft Noobs Cz/Sk.

Na otazky urcite odpoviem, nie sme sice velky server s velkym poctom ludi no za kompenzuje sa to kvalitou komunity. Rad by som touto cestou nasiel aspon zopar hracov ktorim sa da verit a ktori hladaju server ktoremu mozu verit.
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server

vandysak
Příspěvky: 1
Registrován: 05 čer 2015, 17:23
Reputation: 0

Re: Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

#2 Příspěvekod vandysak » 05 čer 2015, 17:26

cau rad bych si zahral na tvem serveru

Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 33
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

#3 Příspěvekod Tituss » 06 čer 2015, 13:47

Ty si ten co sa uz pridal na FB stranku?
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

#4 Příspěvekod Arcas » 06 čer 2015, 16:17

Čím je tvůj server speciální? Modpack to asi nebude, neboť systém stáhni a spusť provozuje spousta lidí...
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 33
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

#5 Příspěvekod Tituss » 07 čer 2015, 00:23

a nejaky iny modpack funguje na inom principe? Ostatne sa nestahuju a nespustaju?
Cim je vynimocne? Minimalne tym ze nepodporujem warez, nemam ziadne VIP a sms platby, a beriem iba ludi 18+...a mam Infinity modpack co ako som pozeral moc serverov teda neni :D nasiel som ich 5 a z toho 3 su vypnute...95% cz/sk serverov su warez kidi s priemernym vekom 13r a polovica popisu serveru tvori popis o VIP, kolko stoji, a co kto za to dostane :D

My hrame survival, ziadny P2W...co si natazis a vycraftis to aj budes mat

Nemyslim si ze je vela takychto serverov
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

#6 Příspěvekod Hanakocz » 07 čer 2015, 09:49

Arcas poukazoval na rozdíl mezi ofiko modpackem a samostatně na míru vytvořeným modpackem, do kterého si poskládáš obsah tak nějak....originálně. :) Nicméně je třeba říct, že modpack není vše :) a určitě máš pravdu s tím, že i těch ofiko FTB tu není vůbec mnoho.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Tituss
Příspěvky: 61
Věk: 33
Registrován: 17 čer 2014, 04:30
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor - Minecraft FTB Infinity 1.5.1 (1.7.10)

#7 Příspěvekod Tituss » 07 čer 2015, 21:23

Je to proste primarne server pre starsich, ziadne minihry a blboviny...technika a o cosi zlozitejsie mechanizmy s primesou magie...ale je to mierne modifikovany Infinity, uz som nieco z neho nieco vyhodil a nieco prihodil.
Na chate sa neriesi tazky zivot tipu "dneska mi triedna dala poznamku bojim sa to povedat rodicom", "mam zaracha o 19 musim vypnut PC" a pod...

-- 11 Nov 2015, 14:03 --

Chcel by som znovu pripomenut tento server no nechcem zakladat nove vlakno. Aktualne hladame nove posily na server, vsetko uvedene stale plati, zmenila sa mozno tak verzia hry, komunitu tvori aktualne okolo 60 hracov no tej aktivity je uz menej tak by to chcelo novu krv na osviezenie. Bezime uz pol roka a pred par dnami bol server predplatení o 5 mesiacov. 4gb RAM/20Slotov. Napiste mi SZ alebo sa pridajte do nasej FB skupiny ktora sluzi namiesto webu https://www.facebook.com/groups/245962312119791/ (nevidim dovod vytvarat web kvoli par ludom)

Obrázek
Aktualne sa po osmich rokoch hostovania MC snazim uzivat Valheim privatny server


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů