Koupím minecraft účet. Za směšnou částku. Jsem socka.

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Cernokneznik
Příspěvky: 855
Věk: 26
Registrován: 17 črc 2012, 20:23
Reputation: 1
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Koupím minecraft účet. Za směšnou částku. Jsem socka.

#1 Příspěvekod Cernokneznik » 26 srp 2014, 15:26

Zdravím!

Pokud zde někdo máte minecraft účet, kterého se chcete zbavit, tak vám za něj výměnou rád věnuji pár kaček. Je mi putna, jestli máte trapné jméno, "JustinBieber", hočičí jméno "Šmoulinka13" nebo jméno, které nedává smysl "dsrdg4515dfg45".

Zaplatím převodem na účet, případně paypalem. Pade zaplatím jako zálohu, jakmile bude v účtu email přepsaný na můj a všechna hesla úspěšně změněna, pošlu vám k dobru stokorunu. Můžeme se domluvit i na tom, že vám například koupím nějáký poklad z eshopu či aukra v 150ti korunovém limitu (společně s poštovným, samozřejmě) - pokud z nějákého důvodu nemáte možnost přijmout platbu na účet. Případně pošlu peníze poštou / osobně předám v Praze. Je na vás jak moc jsem pro vás důvěryhodný, každopádně první způsob mi připadá nejpraktičtější.

Rejpálkové a rejpalky, je mi jasný, že se jentak někdo nevzdá svého účtu za stopáďo, každopádně pro někoho, kdo seknul s minecraftem to může být "alespoň něco".

Případní zájemci se mi hlaště pomocí soukromích zpráv, nebo použijte tlačítko "odpovědět" u tohoto příspěvku. Nesnažím se vás nijak okrást, nedělá mi problém nákup řešit transpatrentně.

dodávám-- premium účet.
To znamená, že na adrese "https://minecraft.net/haspaid.jsp?user=VAŠEPŘEZDÍVKA" bude napsáno "true". Je li zde naopak "false", znamená to, že není premiový = nemám o něj zájem.
Například - můj nick je v pořádku, ale JB si minecraft nezaplatil.
Elkia.club - A gaming club with it's own vanilla survival Minecraft server!
Obrázek apply here

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím minecraft účet. Za směšnou částku. Jsem socka.

#2 Příspěvekod Qefik » 26 srp 2014, 17:29

Smazán OT, účastníci varováni. Držte se prosím tématu :x
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů