Nábor na "BuildServer"

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
craftingtogethermc
Příspěvky: 14
Registrován: 14 čer 2013, 19:33
Reputation: 0

Nábor na "BuildServer"

#1 Příspěvekod craftingtogethermc » 15 čer 2013, 12:09

Server: BuildServer --> 93.91.250.125:27517

Zdravím, někteří z vás si určitě pamatují na můj nedokončený projekt, kterým byl český build server. Ten měl za úkol vytvořit co nejlepší stavby a vytvořit tak konkurenci MCServerUK v soutěži "Top 5 Minecraft Creations". Ten projekt ztroskotal na tom, že jsem nebyl schopný sehnat webhosting. A po dlouhé odmlce mi majitel serveru Crafting together nabídl realizaci tohoto projektu.

Vzhledem k tomu, že prostor již u hostingu máme vymezený, potřebujeme už jen buildery, kteří by se aktivně zapojili do komunity a do stavění těch nejepičtějších staveb v minecraftu. Tímto tu vyhlašuji nábor na buildery.
Podmínky k přijetí jsou:
"Umělecký a designový talent, aktivita, nesmíte se bát začlenit se do týmu, být asertivní (vyhledávat kompromisy - časové, ...), nebýt agresivní, negriefovat.". Pokud se k nám chcete připojit, napište nám vaše dosavadní zkušenosti s MC, se stavěním a pomocnými programy, jako je WorldEdit. Případně nám můžete poslat i nějaký screenshot vaší stavby, za to budeme jedině rádi. Poté posoudíme vaše kvality a odepíšeme, že jste přijati/nepřijati na server. Poté se dohodneme na další spolupráci.
Vaše přihlášky můžete postovat sem, nebo mi piště do PM!

Server bude creative, bude obsahovat plugin worldedit. Budeme se snažit zařídit vše tak, aby nás mohlo co nejvíce stavět najednou.

Děkuji za pozornost, těším se na vaše a přihlášky

PS: Postupem času se tento příspěvek může měnit - změna/přidání/odebrání pluginů, nebo přidáváním našich prací.

Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů