Hledá se práce

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Hledá se práce

#1 Příspěvekod Arcas » 15 led 2013, 16:31

Zdravím. Jmenuji se Vojtěch ale spíš mě znáte pod přezdívkou Arcas. S mým kamarádem Charonem hledáme práci.

Informace o Charonovi :

Věk : 14 let
Zkušenosti s pluginy : Pár pluginů nastavit umí, spíš se ale vyzná v ingame administraci.
Předchozí zkušenosti s administrací :

    Relicted-X (4 měsíce) - Nejvyšší dosažená hodnost : Pravá ruka zástupce majitele (oficiálně support)
    TravaX (6 měsíců) - Nejvyšší dosažená hodnost : Hlavní admin

Ostatní : ,,Čeština na vysoké úrovni (nejsem žádný trotl, rozhodně nepíšu nový s I), obstojně ovládám anglický jazyk - jak mluvený tak psaný projev. Učím se taktéž němčinu, ale nejsem v ní moc dobrý. K lidem se chovám jako k sobě rovnému a nepovyšuji se. (Arcasova poznámka : je to flegmatik!!! :D) Nedělá mi problém být na serveru aktivní 3+ hodin. Taktéž se nebojím pluginů. Na závěr bych chtěl vzkázat potenciálním zájemcům : Hledejte do admin-teamu kvalitu, ne kvantitu. "


Informace o Arcasovi :

Věk : 14 let
Zkušenost s pluginy : Dokážu nastavit jakýkoliv plugin (za předpokladu, že je na něj alespoň základní návod).
Předchozí zkušenosti s administrací :

    Relicted-X (5 měsíce) - Nejvyšší dosažená hodnost : Zástupce majitele (oficiálně support)
    TravaX (6 měsíců) - Nejvyšší dosažená hodnost : Zástupce majitele (portál zrušen po Charonově a mém odchodu z důvodu, že na nás všechno stálo)

Ostatní zkušenosti a schopnosti : Vůdčí osobnost - nesnese nicnedělání. Radikální ve směru banování. Gramatiku i slohové práce zvládám, sám se dokáži dorozumět anglicky, s pomocí Google Translate a trochu představivosti i jakýmkoliv jiným známým jazykem. Programování dávek pro konzoli (BAT) není problém, včetně vlastního launcheru s automatickými aktualizacemi. Ovládám nastavení pluginů, TeamSpeak 3 serveru, tvorbu a správu webu. Mimo jiné vlastně vše, na co je návod. Díky své povaze cholerika jsem se byl občas schopen dostat do problémů avšak v krizové situaci jsem schopen rychle a aktivně jednat. K banům přistupuji chladně, pokud si někdo ban zaslouží tak ho dostane - kamarád nekamarád. Pokud by o mě měl někdo náhodou zájem chci mu předem sdělit, že bez Charona nikam nejdu. Nabral jsem ho jako supporta na Relicted-X a od té doby jsme nejlepší kamarádi. Za sebou stojíme. Toť asi vše. Víc už snad asi ani nevymyslím.


Tímto děkuji za přečtení naší žádosti. Pokud by někdo měl zájem, nechť mi napíše PM na fóru a tam se můžeme domluvit na následné výměně kontaktů (Skype, TS, Mummble).


S pozdravem
Charon_CZ & ArcasCZ
Naposledy upravil(a) Arcas dne 08 úno 2013, 15:26, celkem upraveno 2 x.
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se práce

#2 Příspěvekod nejento » 15 led 2013, 16:47

Jenom, že to moc nesouvisí se severem, tak to přesouvám :)
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Hledá se práce

#3 Příspěvekod Arcas » 15 led 2013, 16:54

OK
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se práce

#4 Příspěvekod Mysteria » 15 led 2013, 16:54

Co se stalo s Travaxem? Nechtěli jste vytvořit něco jako sociální síť?

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Hledá se práce

#5 Příspěvekod Arcas » 15 led 2013, 16:57

Eroor něco jako sociální síť vytvořil. Ale na TravaX GamePortal kašlal. Jedině BeFun a hotovo. Takže jsme se zařekli že na něho kašleme - nebudu dělat zástupce majitele někomu, koho servery nezajímají.
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se práce

#6 Příspěvekod Mysteria » 15 led 2013, 17:00

Jo tak. Chápu, je to na prd dělat pro někoho něco, když vidíš že jemu to je fuk.

Uživatelský avatar
lllScorpionlll
Příspěvky: 187
Věk: 26
Registrován: 25 zář 2012, 22:23
Reputation: 0
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se práce

#7 Příspěvekod lllScorpionlll » 15 led 2013, 17:03

My uvažujeme nad tebou Arcas ;) ale dám ti vedieť ako čo cez PM a mysteria ako dopadly skúšky ? či ešte len budu ? :)
Ľahké uploadovanie obrázkov: http://fio.filfar.eu/
Chyba je vždy medzi klávesnicou a stoličkou!

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Hledá se práce

#8 Příspěvekod Arcas » 15 led 2013, 17:05

Proto právě hledám server, kde bude aktivní i někdo jiný než Charon a já :D
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Hledá se práce

#9 Příspěvekod Arcas » 15 led 2013, 17:06

OK, až to sepíšeš mrknu na to, teď hraju FIFU. BTW pokud uvažuješ nade mnou, musíš uvažovat i nad Charonem :D
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Ofce
Příspěvky: 132
Registrován: 16 říj 2012, 21:22
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledá se práce

#10 Příspěvekod Ofce » 15 led 2013, 18:59

arcas ver nebo ne ale tvuj zivotopis sedi uplne k tomu mymu xD
Obrázek
Pomohl jsem Ti? Karma potěší :)


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů