HLstatsX další server

Message
Autor
Uživatelský avatar
Rokol_XVII
Příspěvky: 7
Registrován: 27 říj 2013, 16:07
Reputation: 0

HLstatsX další server

#1 Příspěvekod Rokol_XVII » 13 srp 2014, 22:45

Zdravím, mám několik serverů napojených na svoje HLstatsX, ale chci mít každej server rankovaný vzlášť ... to není problém u různých her, ale když mám u CS1.6 2 servery se spojeným rankem, tak mi to docela vadí. Vidím u dost serverů, jak mají každý server vzlášť, ale když jsem myslel, že už to mám (a myslím, že to tak má být), že vytvořím vlastně nový game type (duplicate game settings) a dám do něj server, tak mi to vyhodí:

Kód: Vybrat vše

FATAL:
I have no permission to write to './hlstatsimg/games/'

Correct this before continuing

a díky tomu, že nemám přístup k FTP tohoto hlstats, tak to oprávnění nemůžu upravit a pak nevím, jestli je to správná "cesta k vítězství"...

Rokol_XVII
Všechny gramatické chyby v textech dělám záměrně a prověřuji tím jen vaší pozornost. Správné znění textu si můžete u mě vyžádat za poplatek 50 Kč.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: HLstatsX další server

#2 Příspěvekod Mysteria » 13 srp 2014, 23:29

Jo, jdeš na to správně, musí se vytvořit "nový" gametype, takže budeš mít třeba cs16_d2, cs16_public, cs16_dm a podobně. Co se týká té chyby, napiš ticket adminům, přístupový práva musí opravit oni. pak ti to bude fungovat.

Uživatelský avatar
Rokol_XVII
Příspěvky: 7
Registrován: 27 říj 2013, 16:07
Reputation: 0

Re: HLstatsX další server

#3 Příspěvekod Rokol_XVII » 14 srp 2014, 00:02

Super, díky ... už to jdu napsat :)
Všechny gramatické chyby v textech dělám záměrně a prověřuji tím jen vaší pozornost. Správné znění textu si můžete u mě vyžádat za poplatek 50 Kč.


Zpět na „HLstatsX“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host