SourceBans - problém s unbanem

Message
Autor
Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: SourceBans - problém s unbanem

#21 Příspěvekod Mysteria » 31 črc 2010, 08:32

Proximo: Ano, to jsem zapomněl napsat. Ale už vím alespoň, proč ten unban nefunguje korektně.

Vysvětlím na příkladu:
Mám servery 1 2 a 3.

Na serveru 1 dostanu ban. Nebudu se pokoušet o reconnect! Unban funguje...
Na serveru 1 dostanu ban. Pokusím se o reconnect na všechny servery. Unban funguje jenom na 1.
Na serveru 3 dostanu ban. Pokusím se o reconect na 3 a 1. Unban funguje jenom na 2 a 3.

Tudíš z toho vyplívá, že unban funguje vždy na server, ze kterého byl udělen ban, nehledě na to, jestli jsem se pokusil o reconect. Pokud se však na nějaký server pokusím o reconect, tak mě to asi zabanuje ještě jednou a pak unban se sice povede, ale ten "druhý" zůstane dál... :(

Any solutions? :)

Uživatelský avatar
Will
Příspěvky: 126
Registrován: 03 bře 2010, 21:03
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SourceBans - problém s unbanem

#22 Příspěvekod Will » 04 srp 2010, 17:25

Kód veřejné části sourcebans mám nastudovaný do podrobna (přepisoval jsem ho - http://banlist.battleforce.cz), a herní server se nějak sám dotazuje do databáze, pokud si dáš z webu unban tak se změna neprojeví ihned na všech serverech. Chvíli to trvá. Pokud ses ale pokoušel o reconnect na nějaký server v posledních 5 minutách, tak se na ten server pošle rcon s odebráním banu ihned. Ostatní herní servery čekají na aktualizaci z databáze.
Kdy je ta aktualizace nevím, v .sp kódu jsem se nevrtal.

Taky pokud je ban novější než 5 minut a odbanuješ ho, tak se okamžitě přes rcon zruší i na herním serveru.

(ukázku kódu zveřejním na požádání, ale jen někomu kdo se v PHP aspoň trochu vyzná :P )
ObrázekBattleForce.cz - příjemný herní portál s oblíbenými CS:S servery
Přijďte si zahrát Zombie camp & escape, Scoutzknives, Surf fun & Surf RPG & Surf 10x_reloaded, Gungame, Warcraft3, Minigame, Deathrun a mnoho dalších modů

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: SourceBans - problém s unbanem

#23 Příspěvekod Mysteria » 04 srp 2010, 20:53

Moc jsem se z toho nedozvěděl a navíc nevím jak to řeší můj problém... u mě jde o to, že pokud se zabanuji a pokusím se o reconnect, tak mě to zabanuje znovu bez vědomí SourceBans, tudíš mám 2 bany a ten druhý musím odbanovávat přes HLSW.
Vím, že se to blbě vysvětluje... :( Ale díky za snahu...

Jinak koukám, že jsi si banlist trošku poupravil... :) Víš co bude lepší? Hoď mi do PM ICQ a určitě to nějak vyřešíme, zdá se, že ty ten problém nemáš... :)


Zpět na „SourceBans“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti