Spuštění nového webu

Message
Autor
Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Spuštění nového webu

#121 Příspěvekod zdenda204 » 07 lis 2012, 21:46

Nemířím tím naprosto nikam :-)
Jen mě prostě zajímalo co jste očekávali...
Ale jak jsi psal, podstatné věci fungují a je to opravdu velký úspěch.
Určitě držím palce.

PS: Nedala by se karma vyměnit za kredity? :D
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
King_of_KeKs
Příspěvky: 155
Věk: 26
Registrován: 08 kvě 2012, 16:59
Reputation: 0
Bydliště: Bratislava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#122 Příspěvekod King_of_KeKs » 07 lis 2012, 21:47

Dobrý večer,
neviem či to tu už nebolo, ale chcem sa spýtať či sa bude dať časom predĺžiť prenájom servera o kratšiu dobu pomocou kreditou ako je mesiac. Lebo teraz to ide iba na mesiac a keď mám napr. 500 kreditov a prenájom serveru na mesiac ma stojí 400 a chcem si 200 nechať na ďalší server(teda na ten prvý miesto 400 na mesiac zapltím len 300 na menší počet dní) aby som ho mohol predĺžiť o mesiac tak to už nieje možné lebo tých 400 miniem na ten prvý a potom mi zostane už len 100. Navrhujem pridať kolonku kde by sa dalo napísať o kolko dní chcem predĺžiť prenájom serveru a následne nato pri napísaní čísla by mi naskočilo koľko by to stálo kreditov. Snáď ste ma pochopili.
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Spuštění nového webu

#123 Příspěvekod zdenda204 » 07 lis 2012, 21:49

Je v plánu že se bude moc prodlužovat i po 1 dnu.
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#124 Příspěvekod Austin » 07 lis 2012, 21:50

Bude to tak, ze navysovat pronajem pujde po jednom dni, nicmene nove servery bude vzdy nutno koupit alespon na mesic.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Spuštění nového webu

#125 Příspěvekod zdenda204 » 07 lis 2012, 21:53

Sakra :D
Jsem doufal že i nové se budou moct kupovat na kratší dobu.
A jak teda s tou karmou? :D Byla by možnost je vyměnit za kredity?
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#126 Příspěvekod Qefik » 07 lis 2012, 22:22

Vzhledem k tomu jak karma funguje, myslím že ne :) Maximálně 100/1 kde to první číslo je karma a druhý kredit :)
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

Uživatelský avatar
King_of_KeKs
Příspěvky: 155
Věk: 26
Registrován: 08 kvě 2012, 16:59
Reputation: 0
Bydliště: Bratislava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#127 Příspěvekod King_of_KeKs » 07 lis 2012, 22:51

Nechcem ti kaziť návrh na výmenu karmy za kredity, ale je to dosť hlúposť vzhladom nato, že karmu môže dať hocikto hocikomu takže by si ju medzi sebou mohli priatelia dávať alebo by si nejaký človek vytvoril viacero účtov a znich by si dal karmu len aby mal kredity. Tento systém, ktorý funguje je podla mňa skvelý a nejako ho vylepšovať netreba. Fórum má byť predsa miesto kde si ludia radia navzájom a nie miesto kde sa budú byť o to kto prvý odpovie na dotaz aby dostal od dotyčného karmu aby mohol mať kredity. Forum a web by som takýmto spôsobom neprepájal.

Edit : Ako tak romzmýšlam tak tu sa majú riešiť veci ohladom nového webu(otázky+bugy) a toto je už mierne mimo tému -_-
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Spuštění nového webu

#128 Příspěvekod zdenda204 » 07 lis 2012, 23:08

Ano, odbočili jsme trochu.

PS: Tu výměnu jsem myslel pouze pro mě, protože si jsem těchto podvodníků vědom :-)
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Zizi
Příspěvky: 38
Registrován: 26 dub 2010, 21:49
Reputation: 0

Re: Spuštění nového webu

#129 Příspěvekod Zizi » 07 lis 2012, 23:28

Austin píše:Verte ze nikoho neignorujeme, ale resime proste veci podle dulezitosti a akutnosti. Vsechny tickety i maily cteme, nemejte strach. Odpovidat na vsechno by nam ale zase vzalo strasnou spoustu casu, kterou radeji venujeme opravovani a na komunikaci odpovidame az ve chvili kdy dokoncime jednu vec a zaciname dalsi.

No nevím, jestli je toto ideální přístup, vůbec nereagovat na to, co zrovna nepovažujete za "důležité" a "akutní", protože vaši zákazníci můžou mít úplně jiné priority, než jak je vidíte vy.
Například pro mě je důležité to, že již 2 dny nám nefunguje procon layer server, a přitom by třeba prozatím stačilo ho jen ručně spustit (operace imho na 10min. max) a napsat "spuštěno, do vyřešení chyb v CP ho už nerestartujte/nevypínejte".
Případně i (polo)automatická odpověď "nezavěšujte, jste v pořadí" by myslím byla mnohem lepší, než totální mlčení. Kór když doposud (za starého systému) byla reakce z vaší strany vždy velmi rychlá.

Berte to jen jako připomínku a čistě můj názor, nečekám ani nepožaduji nějaké přednostní řešení. Nicméně věřím, že do víkendu už bude vše v pořádku, abychom opět mohli plně využívat všech vašich služeb.
Zizi

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#130 Příspěvekod Austin » 07 lis 2012, 23:48

Zdravim, procony by uz mely fungovat. Zkuste a dejte vedet.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem


Zpět na „Oznámení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti