Pár otázek port 27166

Technická podpora ke hře Battlefield: Bad Company 2
Message
Autor
Dvorak tomas
Příspěvky: 6
Registrován: 25 úno 2011, 21:07
Reputation: 0

Pár otázek port 27166

#1 Příspěvekod Dvorak tomas » 05 kvě 2011, 10:43

Zdravím Vás pánové.

Mám na Vás pár dotazů:

1. Mám u Vás pronajatý server port 27166 poslední dobou mě trápí procon buďto nefunguje nebo se nedá připojit, když se připojíte nastavíte addony banner atd tak po pár dnech zmizí.

2. Nemůžu se připojit do controlpanelu - píše mi to Nedostatečné oprávnění! - divné heslo jsem neměnil podotýkám že jsem nalogovaný a controlpanel je neaktivní...

3. Občas nám laguje server (není to způsobeno tím že by byly over pingy hráčů )

Jde mi o to že jsem si u vás podruhé pronajal server a opět jsou určité problémy, zanedlouho končí pronájem a zvažuji zda prodloužit nebo neprodloužit
Děkuji za info
Dvořák Tomáš

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek port 27166

#2 Příspěvekod Mysteria » 05 kvě 2011, 11:39

Pokud máš takovýhle problémy, tak je nutno je řešit okamžitě, a ne že se ozveš po týdnu co ti to dělá. Pokud o tom nikdo neví, tak ti nemůže pomoct.

Dvorak tomas
Příspěvky: 6
Registrován: 25 úno 2011, 21:07
Reputation: 0

Re: Pár otázek port 27166

#3 Příspěvekod Dvorak tomas » 05 kvě 2011, 12:08

Mysteria píše:Pokud máš takovýhle problémy, tak je nutno je řešit okamžitě, a ne že se ozveš po týdnu co ti to dělá. Pokud o tom nikdo neví, tak ti nemůže pomoct.


Mysteria nic proti Vám, ale pokud se neznáme tak používejte vykaní, já s Vámi husy nepásl. (Etika Vám asi nic neříká)

Nerad dělám rozruch dřív než si něco ověřím, kdyby to dnes neudělalo znovu tak bych nezakládal topic na tento problém.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek port 27166

#4 Příspěvekod MiniMe » 05 kvě 2011, 13:12

1. Toto je vhodné řešit v momentě, kdy je problém aktuální, ideální bude použít SMS zprávy v Control Panelu.
2. Pro přihlášení do CP je třeba být nejprve přihlášený pod loginem, pod kterým jste server objednával.
3. Zde by se hodilo blíže specifikovat jak často, v které hodiny, zda pouze večer nebo i během dne. Ohledně lagování se ale píše na mailing listu ranked BC2 serverů poměrně často a mají s ním problém víceméně všichni poskytovatelé. Pokud se tedy jedná o náhodné krátkodobé lagy v libovolném čase, dával bych to za vinu spíš BC2 enginu.

Jak psal Mysteria... pokud o problému nevíme, nemůžeme jej řešit. Poslední negativní ohlasy, co se BC2 serverů týče (konkrétně proconu) jsou zde na fóru a jsou cca 2 měsíce staré. To že Vám pronájem serveru zanedlouho končí je nepodstatná informace. Ať už s využíváním služeb skončíte nebo ne, je vhodné případný problém vyřešit.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek port 27166

#5 Příspěvekod MiniMe » 08 kvě 2011, 19:48

Nějaké nové informace ohledně problémů?
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.


Zpět na „BattleField: Bad Company 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů