MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

Technická podpora ke hře Battlefield: Bad Company 2
Message
Autor
Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#1 Příspěvekod Spiker » 06 bře 2011, 04:31

Dobrý večer,možná den (pozdrav zvlášt pro správce)

takže předně mě přestala jaksi dojímat situace okolo vašeho hostingu server Proconu,který mám u Vás zřízen na portu 29699 (normal port 27699) server Bobici.cz Ranked server CZ

podpora kterou mi tady nabízíte je prostě špatná. nevím jak si to Vy provozovatelé představujete,ale já když mám nějaký problém a obrátím se zde na forum s tím,že mi budu helfnuto tak jediný závěr z toho je několikadenní čekání a to ve většině případů,kdy zde zrovna není odpovědný člověk,který problém během pár minut vyřeší.....a to mě jako platícího klienta této služby přestává bavit. mě je uplně jedno,že máte pochopitelně své soukromé životy a s tím spjaté povinnosti,ale rozdělte si mezi sebou dohled nad provozovem tak aby zákazník na tom nebyl ubíjen,protože mě to vážně přestává bavit cpát peníze někam kde se jakékoliv téma, které zde založím nebo se k němu vyjádřím stává jaksi přehlíženým a to i za stavu kdy v podstatě porušuji pravidla dublováním postů tak aby se téma samo oživilo posledním přidaným komentářem!!!!!! s Vaší strany naprostej nezájem a to zde vidím rudě přihlášené TY s Vás,kteří by tyto problémy měli řešit,dost zvláštní co ?????????????

apeluji na to aby se mnou jako s platícím zákazníkem,který do toho topí tisíce korun bylo podle toho jednáno, jestli s tím máte nějaký problém,který mě absoltutně nezajímá můžeme se domluvit na odstoupení od smlouvy s tím,že servr který mám u Vás placený to jest port 27699 ukončíme k dalšímu měsíci tak aby byl z mé strany zachován měsíční pronájem a Vy mi zbívající částku převedete zpěz na účet a já se po konzultaci s návštěvníky servru a rozsáhlé hráčské komunity domluvím zkrátka na jiném hostingu!

můj komentář v sekci Battlefield 3 berte tímto jako velmi nepravděpodobný a to do té doby než se zde se mnou a smími problémy ohledně provozu servu nezačne někdo vážně zabívat nebo do případného ukončení smluvních závazků!!!!

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#2 Příspěvekod Mysteria » 06 bře 2011, 10:22

Jenom technická poznámka - z těch rudých (červených) to může řešit jenom Austin a MiniMe.
Qefik má sice taky červenou, ale ten to má jenom kvůli tomu, že je hlavní admin na 4Game.cz, ale nemůže vyřešit tvůj problém. To jenom na vysvětlenou.

ZVARKO
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2011, 19:33
Reputation: 0

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#3 Příspěvekod ZVARKO » 06 bře 2011, 12:15

Spiker máš úplnú pravdu, viz. viewtopic.php?f=47&t=1769 . Pán Minime to skúša spustiť už týždeň, ale výhodu to má, zatiaľ to nič "nežere" :D

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#4 Příspěvekod MiniMe » 06 bře 2011, 15:31

Spiker píše:Dobrý večer,možná den (pozdrav zvlášt pro správce)

takže předně mě přestala jaksi dojímat situace okolo vašeho hostingu server Proconu,který mám u Vás zřízen na portu 29699 (normal port 27699) server Bobici.cz Ranked server CZ

podpora kterou mi tady nabízíte je prostě špatná. nevím jak si to Vy provozovatelé představujete,ale já když mám nějaký problém a obrátím se zde na forum s tím,že mi budu helfnuto tak jediný závěr z toho je několikadenní čekání a to ve většině případů,kdy zde zrovna není odpovědný člověk,který problém během pár minut vyřeší.....a to mě jako platícího klienta této služby přestává bavit. mě je uplně jedno,že máte pochopitelně své soukromé životy a s tím spjaté povinnosti,ale rozdělte si mezi sebou dohled nad provozovem tak aby zákazník na tom nebyl ubíjen,protože mě to vážně přestává bavit cpát peníze někam kde se jakékoliv téma, které zde založím nebo se k němu vyjádřím stává jaksi přehlíženým a to i za stavu kdy v podstatě porušuji pravidla dublováním postů tak aby se téma samo oživilo posledním přidaným komentářem!!!!!! s Vaší strany naprostej nezájem a to zde vidím rudě přihlášené TY s Vás,kteří by tyto problémy měli řešit,dost zvláštní co ?????????????

apeluji na to aby se mnou jako s platícím zákazníkem,který do toho topí tisíce korun bylo podle toho jednáno, jestli s tím máte nějaký problém,který mě absoltutně nezajímá můžeme se domluvit na odstoupení od smlouvy s tím,že servr který mám u Vás placený to jest port 27699 ukončíme k dalšímu měsíci tak aby byl z mé strany zachován měsíční pronájem a Vy mi zbívající částku převedete zpěz na účet a já se po konzultaci s návštěvníky servru a rozsáhlé hráčské komunity domluvím zkrátka na jiném hostingu!

můj komentář v sekci Battlefield 3 berte tímto jako velmi nepravděpodobný a to do té doby než se zde se mnou a smími problémy ohledně provozu servu nezačne někdo vážně zabívat nebo do případného ukončení smluvních závazků!!!!


Něco jsem už napsal v prvotním postu.
Tady bych rád upozornil, že hostujeme Battlefield: Bad Company 2 server a Procon layer server je doplňek třetí strany, který je k serveru zdarma a nemůžeme za něj ručit. Jak už jsem napsal v jiném tématu, navíc jeho autor už vývoj ukončil a nechal v něm plno chyb. Pokud se nemýlím, tak co jsem prohledával nabídku zahraničních hostingů, u nikoho jsem neviděl, že by měli procon v ceně (což vzhledem k jeho náročnosti chápu). Nikdo Vám tedy nebrání procon u nás nespouštět a provozovat jej někde jinde.

Bohužel prostě s proconem asi nic nezmůžu, hw server přetížený není, většině to nedělá (nikdo jiný mi totiž nepsal, ani tady na fóru a to tu je aktivních dost lidí s BC2 servery). Procon nejspíš nezvládá takto velký server s pluginama, které tam máte. Tak mi prosím poraďte, jak mám tuto situaci řešit.

ZVARKO píše:Spiker máš úplnú pravdu, viz. viewtopic.php?f=47&t=1769 . Pán Minime to skúša spustiť už týždeň, ale výhodu to má, zatiaľ to nič "nežere" :D


Napsal jsem, že to zkusím. Vzhledem k tomu, že jsme teď řešili výpadky serverů, dos útoky, nahození nového serveru a podobné důležitější věci, tak toto jsem ještě nestihl. Navíc jsem se k tomu upsal z vlastní dobré vůle. Nechápu tedy tuto reakci. Příště by bylo lepší asi napsat, že to podporovat nebudeme. Jak se říká pro dobrotu na žebrotu...
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#5 Příspěvekod MiniMe » 06 bře 2011, 15:44

Jinak teda dnes mi přišel e-mail od jiného majitele BC2 serveru. Snad mu nebude vydit, kdyz zde cast e-mailu vlozim.

Dobry den,

uz asi 3-4dni mame na serveri nasledovny problem:
Ked sa nam server naplni, uplne nam zblne online procon, ktory viac nejde ako ide. Neda sa na neho pripojit, pluginy sa zaseknu ( rotuje jedna mapa atd). Potom, zvycajne po polnoci, sa to znovu vsetko spusti v chaos style : napr spambot posiela spravy v rychlom intervale, random mapy atd. a nadalej sa neda na procon prihlasit.

IP servera 81.0.217.181:27736
Normal procon port: 28736 - ten funguje takmer vzdy, na nudzove ovladanie servera to staci, ale nastavenia sa biju s online proconom, ktory ide ako sa mu zachce.
Online procon port: 29736 - uz sme Vam raz pisali, ze obcas vypadava, ale teraz je to vazne kriticke.

Mame u Vas este dva servery. Tam procony idu v poriadku aj ked ten vysie spominany blbne.
Prosim pozrite sa na to. V control panely som vyskusal vsetko, ale nepomohlo.


Toto tedy potvrzuje, že jim to dělá na 32 slotovém serveru a na dvou menších ne. Zkusím tedy ještě proconu přidat 2 procesorová jádra, ale vzhledem k tomu, že ostatní šlapou dobře, nevěřím, že to pomůže.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#6 Příspěvekod MiniMe » 06 bře 2011, 16:22

Jeste dodatek... v unoru mel vyjit Procon 2.0, ale bohuzel se zpozdil. Povolil jsem proconum uzivat 4 jader, pro aplikaci nastaveni je treba procon restartovat. Behem dneska zkusim zprovoznit BC2CC.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

ZVARKO
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2011, 19:33
Reputation: 0

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#7 Příspěvekod ZVARKO » 06 bře 2011, 17:29

MiniMe píše:
ZVARKO píše:Spiker máš úplnú pravdu, viz. viewtopic.php?f=47&t=1769 . Pán Minime to skúša spustiť už týždeň, ale výhodu to má, zatiaľ to nič "nežere" :D


Napsal jsem, že to zkusím. Vzhledem k tomu, že jsme teď řešili výpadky serverů, dos útoky, nahození nového serveru a podobné důležitější věci, tak toto jsem ještě nestihl. Navíc jsem se k tomu upsal z vlastní dobré vůle. Nechápu tedy tuto reakci. Příště by bylo lepší asi napsat, že to podporovat nebudeme. Jak se říká pro dobrotu na žebrotu...


Máte pravdu, ospravedlňujem sa Vám za môj predošlý príspevok. Ja chápem že máte na práci aj iné veci ako riešiť len moje problémy. Stačilo proste napísať že teraz máte veľa práce a že hneď ako to bude možné pokúsite sa to spojazdniť a nie neodpísať nič. Takto to vyzeralo ako keby ste sa na mňa vykašlali...

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#8 Příspěvekod MiniMe » 06 bře 2011, 17:49

Ja se nikdy na nikoho nevykaslu, jen obcas zapomenu, kdyz toho je moc. To je pak dobre se pripomenout, kdyz se neozyvam delsi dobu. Upominky jsou lepsi na mail. Jinak jsem zkousel BC2CC a je to bohuzel nepouzitelne. Jeste to poradne prostuduju, ale prozatim si nemyslim, ze to pujde. Nenasel jsem nikde nastaveni, aby se hned po spusteni pripojil CC k serveru, a taky jsem nenasel nejaky jednoduse editovatelny konfiguracni soubor, kterym by sel CC nastavit.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#9 Příspěvekod Spiker » 07 bře 2011, 18:13

Ahoj,

tak předně jsem rád,že z tohoto vlákna nevznikl flame, kde se jak pubertáci budem osočovat kdo má větší přirození...

můj post byl psán horkou "tužkou" kdy jsem chytil vítr pod tašky a musel jsem ho pustit ven. tu kritiku do vlastních řad neberte jako nějakou nevraživost nebo nekontrolovatelné arogantní chování. Minime tady zdůvodnil proč se sitauce tak měla a já to akceptuji,ale jedním dechem musím dodat,že vše je o komunikaci a stačí prostě dát vědět"hele hoši hoří nám servrovna rozjedu vám to zítra" pak je to ok,ale to,že na vlastní založené posty se nedozvím žádnou odpověd nelze akceptovat hoši, na tom se snad jako rozumný lidi můžem shodnout...

věřte mi,že i mne je docela hloupý tady otravovat dokola s nějakým problémem. bohužel systém ovládání této hry je tak kravsky (srry) vymyšlen,že si zde budem dopisovat i nadále a mělo by to mít nějakou štábní kulturu. to proč je ten můj post napsán způsobem, kdy to po přečtení může někomu zvedat tlak krevního řečiště je jenom důsledek toho,že tak jako já pláču zde na foru,že nefunguje tohle a támhle to, tak stejným způsobem se takové stížnosti a poznatky na chod servru valí na mou hlavu a je to navíc umocněno tím,že těch lidí je prostě nekonečnej zástup. někdo píše ve hře,někdo mi to sype na hlavu přes jiná fora nebo rovnou přes různé komunikační kanály. zde vystupuji jako jedinec,ale na zádech mi vysí tlupa lidí co mají vzteky pěnu u pusy....

v jiném vláknu jsem psal,že jsem z provozem servru spokojen a to taky platí. nějaký výpadek at způsoben EA nebo technickou závadou u vas beru jako běžnou záležitost,která se ve světe jedniček a nul prostě stává a nejedná se o žádnou anomálii

Minime Vy jste mi v jednom z vašich příspěvků psal,že mohu poslat SMS prostřednictvím CP,že je to vlastně okamžité kontaktování osoby( asi Vás ? ) a ta záležitost vyřeší. problém je v tom,že né vždy se mohu ihned dostat a nalogovat do CP stejně tak se často stane,že nemohu napsat ani přes skype a tím se doba na odstranění neůměrně natahuje

jestli Vás ten post nějak urazil nebo jiným způsobem dotkl tak se omlouvám (myslím tím všechny z Vás co mají něco dočinění s provozem ). věnujte se nám na podpoře trošku víc a my naoplátku budem značku fakaheda hájit před uštěpačnýma poznámkama různých vrtáků a šťouralů...

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: MÁM TOHO PLNÉ ZUBY

#10 Příspěvekod MiniMe » 08 bře 2011, 11:39

Já jsem vpohodě. Trocha kritiky nikdy neuškodí. Já jsem vysvětlil, jak to bylo, takže bych to už dál neřešil. Trvám ale na tom, že pokud se jedná o něco důležitého, pak je třeba využít komunikačních kanálů v tomto pořadí:
1. Skype / ICQ
2. SMS v Control Panelu (přijde nám SMS, ale nemusíme být u PC)
3. e-mail
4. fórum

Případně napsat na fórum a následně nás informovat o tomto důležitém tématu jinou cestou. To by byla asi ideální cesta pro transparentnost řešení problému.

Problémem fóra totiž je, že nestíháme projít kvantum témat. Je zde pravda upozornění e-mailem, jenže když se snažím pomáhat v co nejvíce tématech, chodí těch upozornění hromada a pak už se v tom neorientuju. Z kanálů 1, 2 a 3 směřujeme jednoduché věci na fórum. Tolik k podpoře.

K serveru: Nějaká změna?
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.


Zpět na „BattleField: Bad Company 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů