procon_1.0.0.0

Technická podpora ke hře Battlefield: Bad Company 2
Message
Autor
iOio
Příspěvky: 11
Registrován: 29 led 2011, 22:42
Reputation: 0

Re: procon_1.0.0.0

#11 Příspěvekod iOio » 27 úno 2011, 15:55

warning či chyba :) každopádne reštart proconu to nespravilo a keď aj náhodou áno (lebo to neviem posúdiť) tak procon nefungoval :)
momentálne funguje všetko ok teda u mňa ;) thx

Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

Re: procon_1.0.0.0

#12 Příspěvekod Spiker » 28 úno 2011, 00:26

to Minime

vypadáto,že se Procon vzpamatoval a funguje zase bez závad. ingame příkazy reagují ihned a i další nastavení vypadají ok.

ohledně té reinstalace servru, je to provázáno i s Procon servrem? je třeba možný,že natahováním pluginů a jejich následé odstranování může způsobovat problémy v tom,že to má čas od času zamotanou hlavu a nereaguje tak jak by Procon měl? když tedy provedu reinstal servru řekněme 1x za měsíc z čistě preventivních důvodů bude se herní servr i Procon tvářit jaksi ehmm "svěžeji" ? tzn. na nějakou dobu se minimalizuje lagování,problém s pluginy atd? je to vůbec možný netušim jak to funguje,ale beru to jak reinstal WIN kdy je to semtam celkem žádoucí a vždy to PC pomůže k lepšímu výkonu....

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: procon_1.0.0.0

#13 Příspěvekod MiniMe » 28 úno 2011, 00:39

Ono uz se parkrat stalo, ze nejaky procon "zatuhl" a delal pak problemy na serveru, protoze zral strasne moc prostredku. Z toho duvodu jsou pro procon vymezeny 2 jadra. V pripade ze tedy nekomu zase zatuhne, je mozne ze pak ostatni temer nereaguji. Pokusim se na to napsat nejaky kontrolni skript, ktery by tento procon restartoval. Prozatim bude v techto pripadech idealni poslat z CP sms.

Jinak co se tyce reinstalu, smazou se veskere soubory a znova nainstaluji, tak jako pri vytvoreni serveru. Problemem u BC2 by alemohl byt soubor, ktery jednoznacne identifikuje server. Tzn pokud mate server v oblibenych, po reinstalu si jej bude muset pravdepodobne pridat znovu, protoze na master serveru od EA se tvari jako jiny. Tohle ale asi vyresim tim, ze dany soubor pred reinstalaci zazalohuji.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

Re: procon_1.0.0.0

#14 Příspěvekod Spiker » 28 úno 2011, 00:55

fajn,jestliže teda pominem to detekování stejného servru od EA což neni zase taková překážka nově zadat do oblíbených tak pomůže ten reinstal hernímu i Procon servru? dá se od toho čekat lepší provoz mám na mysli předevšim lagování? ono to není nijak tragický,že by se nedalo hrát,ale pravda je taková,že někdy to otravuje více někdy méně. takže mě zajímá jestli máte osobně odskoušeno jak se takový servr po "resuscitaci" chová

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: procon_1.0.0.0

#15 Příspěvekod Austin » 01 bře 2011, 19:56

Co se lagovani tyce, jste si opravdu jisty ze to neni Vasim pripojenim ? Tzn, laguje to najednou viditelne vsem hracum ? Zhruba 3 tydny zpet jsme BC2 na nasich serverech hravali docela intenzivne skoro kazdy den, a nestalo se mi po dobu dvou tydnu ani jednou ze by nejaky nas server na kterem jsem hral nejak lagoval.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

Re: procon_1.0.0.0

#16 Příspěvekod Spiker » 01 bře 2011, 20:29

tohle lagování je trošku něco jiného než,které je běžné třeba u slabší sestavy PC nebo pomalejším připojením. u mě to není tak markantní,ale stává se mi to taky a jsou to mikrolagy,které doprovází třeba psaní do chatu. když je někdy plodnější dizkuze ve hře tak hodně hráčům při výskočení věty hra škubne a jedná se o pikovteřinu. jenže někteří jsou spisovatelé a tím dost kazí hru ostatním. kdesi na foru EA jsem vyčetl,že to dělá slabá sestava což se mi nechce moc věřit,protože já zrovna slabocha nemám a zaznamenávám to taky. netýká se to pouze Fakahedy at hraju třeba na Multiplay,I3D atd. tak psaní do chatu způsobuje mikrolagy i tam....

iOio
Příspěvky: 11
Registrován: 29 led 2011, 22:42
Reputation: 0

Re: procon_1.0.0.0

#17 Příspěvekod iOio » 02 bře 2011, 00:17

Áno to je pravda čo sa týka toho písania do chatu, preto je aj dobré obmedziť spambota :) a najlepšia cesta ako sa vyhnúť týmto lagom je vypnúť procon úplne ;)
Nedávno ako bol problém s proconom, že nešiel vôbec, tak ten server išiel nádherne bez proconu a ovládaný pomocou BC2CC z môjho kompu.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: procon_1.0.0.0

#18 Příspěvekod MiniMe » 02 bře 2011, 09:15

Vsak procon si muzete klidne vypnout :)
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

iOio
Příspěvky: 11
Registrován: 29 led 2011, 22:42
Reputation: 0

Re: procon_1.0.0.0

#19 Příspěvekod iOio » 02 bře 2011, 11:20

to je pravda :) ale chcelo by to vyskúšať ten BC2CC mať spustený na serveri, ako sa to chová s ním, namiesto proconu ... :)


Zpět na „BattleField: Bad Company 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů