Připojení na server

Technická podpora ke hře BattleField 3
Message
Autor
Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Připojení na server

#1 Příspěvekod Atimaster » 27 kvě 2012, 13:17

Zdravím, za posledních 18 dní si hráči stěžují, že se jim nejde připojit na server, některým to píše, že má přístup zakázán, nemá ban a ani jiné omezení, někteří si stěžují, že při načítání jim sčerná obrazovka a nepřipojí se, shodují se problémy a u jiných serverů jim to nedělá. Dle statistik je posledních 14 dní server poloprázdný, před tím bylo denně 32 hráčů na serveru a vše bylo v pohodě, teď tak 8-12, nemohly byjste se na server podívat, jestli není někde chyba?? uživatel 37673. Další věc je ta, že se stává, že je server restartovaný a v základním nastavení s 8 sloty pro hráče. díky za radu a ověření.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení na server

#2 Příspěvekod MiniMe » 29 kvě 2012, 08:33

Počet dní sedí na R22 aktualizaci serverů, bude to pravděpodobně souviset s tím. Poproste hráče o nějaké screenshoty vypsaných chyb. S R23 není žádná změna k lepšímu (ten běží pár dní)?

Pokud by mi příště trvalo odepsání delší dobu, jako teď, připomeňte se na e-mailu support@fakaheda.eu.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení na server

#3 Příspěvekod MiniMe » 29 kvě 2012, 13:35

Na server jsme se s kolegou připojovali a chvíli na něm hráli ale žádný problém jsme nezaznamenali. Prosím tedy o nějaké ty screenshoty. Případně přesný čas (abych mohl překontrolovat log serveru).
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení na server

#4 Příspěvekod Atimaster » 30 kvě 2012, 19:08

MiniMe píše:Na server jsme se s kolegou připojovali a chvíli na něm hráli ale žádný problém jsme nezaznamenali. Prosím tedy o nějaké ty screenshoty. Případně přesný čas (abych mohl překontrolovat log serveru).

OK, děkuji, už se to zlepšilo, je divné, že při napsání mého příspěvku to bylo druhý den už ok a žádné stížnosti jsem nezaregistroval, kdyby ano, dám ihned vědět, díky za snahu.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení na server

#5 Příspěvekod Atimaster » 03 čer 2012, 23:54

Tak je to tu zase, hráči si stěžují, píše doba platnosti vypršela, buďto je to kickuje, nebo píše certifikát platnosti vypršel, dnes několik případů :( Já ty problémy osobně mám minimální, ale stane se, že i mě doba platnosti vypršela a vyhodí mě to ze serveru. uživatel 37673. Tak prosím se na to podívejte.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení na server

#6 Příspěvekod MiniMe » 06 čer 2012, 20:24

Jak se na to máme podívat? Nám to nedělá a my nemůžeme celý den a zkoušet se připojovat na jeden server. Prosil jsem Vás o screenshoty chyb...
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení na server

#7 Příspěvekod Atimaster » 20 čer 2012, 21:53

MiniMe píše:Jak se na to máme podívat? Nám to nedělá a my nemůžeme celý den a zkoušet se připojovat na jeden server. Prosil jsem Vás o screenshoty chyb...
Ok, už to nedělá, je to v pořádku, asi je chyba u hráčů, velký ping, špatné připojení, kdo ví.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming


Zpět na „BattleField 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů