Prihlaseni do Procon

Technická podpora ke hře BattleField 3
Message
Autor
-RAMMSTEIN-
Příspěvky: 2
Registrován: 10 bře 2012, 16:26
Reputation: 0

Prihlaseni do Procon

#1 Příspěvekod -RAMMSTEIN- » 10 bře 2012, 16:28

Zdravim su uplny zacatecnik nejde sa me prihlasit do procon nevim co delam spatne delal sem to podle navodu ale porad sa nepripojim


nebo jak neco nastavit na FTP treba mapy pocet Tiketu atd ja tam mam vsecko prazdne enom v statup mam toto

vars.serverName "Battleship"
vars.serverDescription "Hosted by FakaHeda.EU"
admin.password "*****"
vars.gamePassword "*******"
vars.roundStartPlayerCount 1
vars.roundRestartPlayerCount 1
vars.maxPlayers 64

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlaseni do Procon

#2 Příspěvekod MiniMe » 10 bře 2012, 17:14

Není vhodné sem dávat veřejně hesla...

Procon layer server si aktivujte v control panelu. Zobrazí se vám tam tabulka s přihlašovacími údaji.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

-RAMMSTEIN-
Příspěvky: 2
Registrován: 10 bře 2012, 16:26
Reputation: 0

Re: Prihlaseni do Procon

#3 Příspěvekod -RAMMSTEIN- » 10 bře 2012, 17:49

to heslo sem si ani neuvedomi.. uz su tam dik moc

pracpost
Příspěvky: 4
Registrován: 19 bře 2012, 00:12
Reputation: 0

Re: Prihlaseni do Procon

#4 Příspěvekod pracpost » 20 bře 2012, 23:20

Ahoj, nebo dobrý den, rozbil jsem si procon u vás na serveru, nejde to opravit, začalo to zaseklým pluginem insane rules, a ted to stale pokracuje, udělal jsem kravinu a odmazal procon u vás, a ted ho loaduju zpet, ale ten plugin a pravidlo je zaseklé, kam se dají zadávat pravidla bez proconu? Já to tiž vůbec netuším, kam se to uložilo, ale rpg a m320 stíle vyhazuje, i když jsem to u sebe v pc vypnul a smazal, uploadnul jsem conf a pluginy k vám, a ted mi tam bezi 3x zpráva, která tam má být 1x a jedna tam běží (we like you all), i když už tam dávno není. pro sím pomoct. když dám přeinstalovat procon, nestane se nic. a vypnout zapnout taky nejde, ze začátku jsem klik a hned to bylo, ted to nejde. a ten server je 39174 . děkuji

Traged

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlaseni do Procon

#5 Příspěvekod MiniMe » 21 bře 2012, 00:41

Uz by to mělo být v pořádku. Ověřte prosím.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

pracpost
Příspěvky: 4
Registrován: 19 bře 2012, 00:12
Reputation: 0

Re: Prihlaseni do Procon

#6 Příspěvekod pracpost » 21 bře 2012, 08:23

ahoj, no to právě jako nevím, já jsem si myslel, že když dám přeinstalovat procon server v control panelu, tak se smázne vše, a nezbude tam vůbec nic(pluginy configy), ale oni tam stále visí a nejdou smazat. jestli to tak má být, tak ok, ale co když nějaký plugin potřebuju smazat? ,zůstane tam po něm dll. a pak když dám plugin zpět, tak pořád blbne.
Já jsem to zkoušel vymazat celé přes ftp, ale procon jako takový běží a nejde smazat, i když jsem dal vypnout v control panelu.

EDIT: jinak tedy děkuji, vypadá to, že běží a to je důležité. (jen prosím vysvětlit viz. výše)

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlaseni do Procon

#7 Příspěvekod MiniMe » 21 bře 2012, 15:57

Mělů jsem za to, že si procon dll soubory maže, ale možná že ne. V případě, že chcete plugin smazat, bude asi nutné smazat i binární soubor (dll). Pokud server přes control panel vypnete, měl by se opravdu vypnout (testoval jsem při programování :) ). V případě, že Vám to nefunguje, tak mě prosím ještě informujte a já se zaměřím speciálně na Váš server.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

pracpost
Příspěvky: 4
Registrován: 19 bře 2012, 00:12
Reputation: 0

Re: Prihlaseni do Procon

#8 Příspěvekod pracpost » 21 bře 2012, 16:02

Ahoj, děkuji moc, jsi eso, už to funguje, ale ráno to ještě nešlo, asi byl problém s tím vypínáním, ted už to jede, tak jak má.Děkuji velice, budu se snažit to znovu nezeslonit. PAk to vysvětluje ty pravidla, protože se nepřemazávaly a blblo to.


Zpět na „BattleField 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti