Battlefield 3

Technická podpora ke hře BattleField 3
Message
Autor
Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

Battlefield 3

#1 Příspěvekod Spiker » 01 bře 2011, 20:52

Ahoj,

plánujte rozjet servry pro tento očekávaný titul? vím,že mi odpovědí bude něco ve smyslu,když bude zájem tak ano,to pochopitelně chápu. spíš mne zajímá jestliže podporu k této hře zvolíte, za jak dlouho jste schopni takový server dát klientům k dispozici? mám představu,že servr,který mám u vás na BF BC2 bych dojel k nějakému datu vydání BF3 a ( nevím zda je to možné ) plinule bych přešel rovnou na BF 3 s doplatkem na počet míst,délku pronájmu atd. klidně můžu objednat "fungl" nový to je v podtatě jedno. vaše služby mi celkem vyhovují a němám chut se obracet na jiného providera,protože u něj mi servr najede prvním dnem po vydání hry a u vás bych musel třeba měsíc,dva,tři čekat než proběhne lincencové kolečko a podobně

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 3

#2 Příspěvekod MiniMe » 01 bře 2011, 21:03

Zájem předpokládáme, takže licenci kupovat určitě budeme. S BC2 byl problém v tom, že se předávalo řešení licencí z EA na DICE. To způsobilo takové zdržení. Podle toho, jak to ale běžně bývá, očekávám BF3 začátkem roku 2012.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

Re: Battlefield 3

#3 Příspěvekod Spiker » 01 bře 2011, 21:32

vzhledem k tomu,že není přesně stanoven datum řekněme,že hra vyjde 31.11. a vy máte představu,že klientům nabídnete služby 1.1. 2012 ?

to není žádné drama a jsem schopen to akceptovat

ted ohledně ceny,která je tajemstvím nejen pro mě,ale zřejmě i pro vás. mohu vycházet z nějakého cca průměru ceny za slot v BF 2 a BF 2142 ? nebo si myslíte,že z kvalitou vyletí i cena?

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 3

#4 Příspěvekod MiniMe » 01 bře 2011, 22:19

Ne né, tím jsem myslel, že předpokládám zpožděné vydání hry. Provideři serverů většinou dostanou pár klientů před oficiálním vydáním. Servery bychom měli spustit spolu s ostatními providery. Je to řízeno přímo lidmi z DICE.

Co se týče ceny, tak pokud budou nároky podobné jako u BC2 a licence nebude přehnaně drahá, dá se očekávat podobná cena jako u BC2.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Spiker
Příspěvky: 126
Registrován: 28 říj 2010, 12:34
Reputation: 0

Re: Battlefield 3

#5 Příspěvekod Spiker » 01 bře 2011, 23:10

to je taky navýsost rozumný pouštět servry stejně u všech providerů a nikoho neupřednostnovat to je dobrá zpráva. o něco horší,už je ta že si myslíte,že to vyleze až po novým roce,brrrr :D

jj z takovou cenou jako výdaj za pronájem plus,mínus počítáme

neuvažujete o nějakém bonusovém programu pro dlouhodobé předplatitele? a to nemyslím ted jenom na serii BF ale celkovým průřezem všech servrů? příklad....někdo má u vás 20 měsíců pronájem tak dostane o 2kč levnější slot? něco ve smyslu věrnostního systemu pro udržení stávajících a přilákání nových klientů?


Zpět na „BattleField 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů