Kopnutí hráčů ze serveru

Technická podpora ke hře BattleField 3
Message
Autor
Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kopnutí hráčů ze serveru

#1 Příspěvekod Atimaster » 19 led 2013, 19:35

Zdravím, chtěl bych se zeptat ostatních vlastníků pronajatých serverů, jestli Vám poslední dobou neustále server kope lidi. Je jedno, jestli je to 16-64 slot, kope mi to hráče ze všech a to i 2x za den.
Chtěl bych tuto věc řešit. Sem tam se to stalo, ale bylo to třeba jednou za týden, teď denně a několikrát. Neřešil bych to, kdyby mě servery nestály tisíce měsíčně. Tak pokuď si někdo všimne tohoto topicu, tak prosím pisněte svůj názor, jestli je to jen u mě, nebo i jinde. Pokuď nevíte, podívejte se do control panelu, dejte si stránku serveru a podívejte se na graf, kde poznáte vykopnutí hráčů dle přímky.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

netopier
Příspěvky: 42
Registrován: 06 pro 2012, 13:46
Reputation: 0

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#2 Příspěvekod netopier » 19 led 2013, 20:12

Ahoj.

Mam ten isty problem. Nezalezi kolko hracov je na serveru. Vyzera to, ze hostingovy server prestane byt na kratku dobu dostupny po sieti, tak to hodi hracom disconnect a timeout.

BTW vies urcit presne cas kedy sa ti to stalo? Porovname, ci sa zhoduje s mojim...

Alex.

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#3 Příspěvekod Atimaster » 19 led 2013, 22:10

Server 66 - 64 slotů zhruba včera 22:20, dnes 17:10, 18:10, 19:00
Server 65 - 32 slotů zhruba včera 22:50, dnes 19:00
Server 64 - 32 slotů zhruba dnes 19.00
Server 67 - 16 slotů zhruba dnes 17:10, 18:10, 19.00

Dost mě to štve, protože se snažím mít servery plný a kvalitní, daří se, ale těmi kicky to dopadne tak, že do měsíce budou prázdný a prázdný server nemá smysl platit. Mám na serverech stálé hráče, kteří mě bombardují otázky. Ono když na fly maps 64 slotů je 60 hráčů, mám tam 1000 tiketu a před koncem kola je to kopne, tak už na server nepůjdou :(
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

netopier
Příspěvky: 42
Registrován: 06 pro 2012, 13:46
Reputation: 0

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#4 Příspěvekod netopier » 19 led 2013, 22:29

Chapu ja to mam stejne. Snad to brzo vyresi. Zalozil sem na ne tiket tak uvidime. Jinak ja to delam tak, ze kdyz to kopne tak jeste dam rychle v procone "end round" a ono to ulozi a zapocita body vsech hracu...

Inak tie casy odpovedaju...dnes 17:neco a 18:neco

netopier
Příspěvky: 42
Registrován: 06 pro 2012, 13:46
Reputation: 0

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#5 Příspěvekod netopier » 20 led 2013, 13:17

Urobil som este nejake testy a som si uz na 99% isty ze je problem v hostingu. Z grafu vidiet, kedy moj dohlad zachytil nedostupnost serveru. Zaujimave je, ze je to vzdy okolo celej hodiny a 10tej minuty. Vyzera to teda, ako keby sa tam kazdu hodinu nieco automaticky spustalo, co sposobuje tu kradkodobu nedostupnost.
Přílohy
bf3_down.png
bf3_down.png (42.28 KiB) Zobrazeno 5977 x

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#6 Příspěvekod Atimaster » 20 led 2013, 14:18

Dobrá práce, vidím, že to tím pádem musí opravdu každému dělat. Ale díky tomu servery budou poloprázdné, pokuď se to nespraví.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

netopier
Příspěvky: 42
Registrován: 06 pro 2012, 13:46
Reputation: 0

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#7 Příspěvekod netopier » 20 led 2013, 15:45

Citujem z tiketu:

"Dobrý den,
není to problém u nás ani u Vás. Na serveru se pravděpodobně objevil bug, pomocí kterého lze server shodit. Problém je u více serverů a ostatní provideři mají stejný problém. Akorát je víkend a DICE nám nyní neodepisuje. Uvidíme, co zítra, snad to rychle opraví. "

Tak drzim palce... :)

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#8 Příspěvekod Atimaster » 20 led 2013, 16:11

Ano, dostal jsem obdobnou odpověď. Ale měly by to rychle řešit. Bo když si koupím radio a špatně hraje, jdu ho vrátit.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#9 Příspěvekod Austin » 21 led 2013, 11:53

Bohuzel my tohle nejsme schopni nijak resit ani nijak opravit, my jen poustime to, co nam DICE doda.
Viz treba prispevky od ostatnich provideru:
We are currently getting some random disconnects on one server which is strange since there are multiples on this machine but only this instance is getting the error. Others experience it too but not all at the same time so it’s not a network drop on our end.
Any ideas?

We also see this problem since some days!

Lately we have been witnessed a strange situation and would like to ask whether there is any known exploit that is related to his act:



A user was playing on a server and got warned to be banned by an admin.

The user threatens the admin to crash the server if he would get banned.

Of course the admin got annoyed and banned the offensive user.



Shortly after the user got banned all other users on the server got disconnected, but the server remained online.

This “all other users got disconnected” repeated itself on random times while the server was still online all the time.

Also we have received several reports about such a problem.


Zatim se k tomu ale z dice nikdo nevyjadril, takze vam nejsem schopen rict nic blizsiho.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopnutí hráčů ze serveru

#10 Příspěvekod MiniMe » 21 led 2013, 12:12

Pánové já nevím, zda si myslíte, že se Vás snažíme přes tickety oblbnout? Věřte mi, opravdu to nemáme zapotřebí.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.


Zpět na „BattleField 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů