Plugin do proconu u herního serveru BF3

Technická podpora ke hře BattleField 3
Message
Autor
PetulkaCZ
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2012, 06:37
Reputation: 0

Plugin do proconu u herního serveru BF3

#1 Příspěvekod PetulkaCZ » 27 pro 2012, 23:15

server: 81.0.217.173: 27072

Dobrý den,
prosím o radu. Mám problém s pluginy, které jsem nahrála přes FTPko do složky plugin BF3 dle návodů, které jsem našla zde na foru. Přenos pluginů do složky byl úspěšný. Následně jsem tedy restartovala procon a když jsem se přihlásila, tak v seznamu pluginů nové pluginy se neobjevily. Když jsem klikla v proconu do složky události, tak se mi ukázal nový plugin CAdaptiveTicketCount načten. To samé u votemap, též načten, ale v záložce pluginů je nevidím.

pluginy byly nahrány z adresy : http://www.phogue.net/forumvb/search.ph ... hid=411275

Děkuji za brzkou odpověď a radu.

s pozdravem PetulkaCZ

p.s. ještě mám takový malý dotaz... dříve v proconu v záložce pluginů bylo dole pod oknem seznamu pluginů tlačítko reloaded plugins nyní tam není.. je to kvůli novější verzi a mělo to nějaký vliv na přidávání pluginů ?

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#2 Příspěvekod Atimaster » 28 pro 2012, 01:02

Ahoj, děláš něco špatně, i když postup je správný, jen dávej pozor na koncovky souboru, které kopiruješ do FTP. Třeba xvotemap má koncovku cs a kopíruje se jen do složky plugins/BF3 a třeba u balanceru je více souboru a jeden z nich má inc a ten jde jen do plugins a další pak do BF3 a ještě je tam xml a ten jde do složky packages. Ale u toho votemap, tam je jen jedna, doufám, že si je nahrála do FTP proconu a ne serveru, zkontroluj to, popřípadě zprav, dej restart procon a musí tam být.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#3 Příspěvekod MiniMe » 28 pro 2012, 02:10

Ještě taková důležitá věc - procon je třeba po nahrání souborů restartovat. Pluginy se při startu kompilují. Nastavení se pak provádí zde:
procon_plugins.PNG
procon_plugins.PNG (81.39 KiB) Zobrazeno 6697 x
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

PetulkaCZ
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2012, 06:37
Reputation: 0

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#4 Příspěvekod PetulkaCZ » 28 pro 2012, 14:32

Tak jsem to kontrolovala a to xvotemap mám správně v proconu v pluginech BF3. Jinak též jsem to nahrávala přes FTP procon.fakaheda.eu ne na herní server. Právě, že jak dělal screenshot Minime, tak jeden nový plugin se tam nahrál Server settings change on Map. Ty dva xvotemap a CAdaptiveTicketCount ne.... Mohlo by to být, že třeba jsou to starší pluginy a že na novějších verzích proconu nefungují??
Jinak u toho pluginu xvotemap je jeden soubor a ten mám vložený do těch pluginů BF3 a u toho CAdaptiveTicketCount, tak jsou dva soubory. Jeden s koncovkou .cs mám vložen do plugin BF3 a druhý s koncovkou .inc mám vložen jen do pluginu, takže by to mělo být správně, ne? Mne je divné, že v událostech jsem tam viděla načtené ale pak v záložce pluginů je nevidím. :-(

Tak jsem znovu zkusila restartovat procon a už se mi tam objevil i ten plugin CAdaptiveTicketCount, ale Xvotemap ( verze 1.3. BF3) nikoli.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#5 Příspěvekod MiniMe » 28 pro 2012, 19:34

Zkuste novější verzi 1.3.1: http://www.phogue.net/forumvb/showthrea ... v1-3-1-BF3

EDIT: zkusil jsem nahrát, ale nepomohlo. Jiné pluginy ale jedou, takže předpokládám, že je chyba přímo v pluginu.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#6 Příspěvekod Atimaster » 28 pro 2012, 20:52

Ano, tenhle přesně používám na 4 serverech a jede bez problémů.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

PetulkaCZ
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2012, 06:37
Reputation: 0

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#7 Příspěvekod PetulkaCZ » 29 pro 2012, 03:41

Tak jsem zkusila tu novější verzy Xvotemap 1.3.1 daná správně v pluginu proconu i nahrána přes FTP a po restartu proconu se mi tam stejně nenačítá... tak nevím.. navíc jsem našla u tohoto novější verzy 1.4.1 a též se mi nenačte... dokonce jsem si našla soubor pro aktualizaci bf3.def jak jsem se tam dočetla.. a ani po tomto nic.. No vyzkoušela jsem stáhnout plugin přímo zde http://www.fighting-rebels.eu/include.p ... tentid=255 (měli by to být tvůrci toho pluginu ).. zde ale od grizlybeera ve složce dva soubory. a to jeden končící na .cs to vím kam dát.. ale pak je tam ještě jeden s koncovkou .md5 hledala jsem v proconu v jaké složce jsou podobné soubory ale žádné nenašla... nevíte kam dát tento soubor??
Děkuji za rady a nápady

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#8 Příspěvekod Atimaster » 29 pro 2012, 19:12

Tak to zkusíme ještě jednou, zatím používám verzi 1.3.1, stáhni přímo ZDE.
Soubor je v zip, tak si ho v commanderu rozbal a vykoukne na tebe jeden jediný soubor a to xvotemap.cs.
Otevři FTP proconu a dvakrát klikni na složku Plugins, tím se ti otevřeou další podsložky, teď otevři složku BF3.
Do této složky zkopíruj ten otevřený soubor xvotemap.cs a ujisti se, že v té složce je.
Běž na Fakaheda do svého účtu a restartuj procon. V FTP by se ti měl zobrazit další soubor a to Xvotemap.dll.
Při puštění proconu se ti musí zobrazit v záložce vzdálený procon server a podsložka Pluginy.
Pokuď tam není, tak už nevím jak ti pomoci. A necháme to na Minime, nebo jinému správci.
Mě to ale funguje na všech serverech bez problémů, proto je mi divné, že ne tobě. Zkus aktualizaci proconu, podívej se dole vlevo, jestli ti nesvítí hvězdička, že je nová aktualizace, nebo v pravo nahoře v záložce Nástroje a pátá od vrchu zkontrolovat aktualizace.
Víc ti nepomůžu :(
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

PetulkaCZ
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2012, 06:37
Reputation: 0

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#9 Příspěvekod PetulkaCZ » 30 pro 2012, 02:33

Tak jsem to udělala celé podle tvého návodu,ale nic... navíc asi vím kde je problém.. mne se tam totiž neudělá ten soubor xvotemap.dll :-( možná, že díky tomu to pak nefunguje. Jinak na těch stránkách jsem to stahovala a též ke konci příspěvků je tam pak možnost stažení nové verze xvotemap 1.4.1 kde už jsou i možnosti scavenger atd... ale bohužel mi nefunguje ani ta 1.3.1 a ani ta 1.4.1

Jinak jsem dnes přidala další plugin a to CD - CheatDetector [BF3] a ten se mi bez problémů načetl v proconu... tak nevím proč mám problém pouze s tím xvotemap. :-( zrovna by se mi hodil a on mi nejde. No nic, kdyby někdo měl ještě nějaký nápad, ráda jej uvítám, ale běžnou cestou prostě nefunguje...
Všem děkuji za pomoc a rady, ale zatím bohužel xvotemap nejde.

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#10 Příspěvekod Atimaster » 30 pro 2012, 03:51

Tak to je mi líto, takhle by to fungovat mělo, to už musí pořešit správa Fakahedy :(
Je to dobrý plugin, bez něj ani rána.
Tady ještě důkaz, že opravdu funguje :(

Obrázek
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming


Zpět na „BattleField 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů