Koupím Zombie mod

Message
Autor
Uživatelský avatar
TheLaoming
Příspěvky: 321
Věk: 26
Registrován: 14 bře 2015, 20:42
Reputation: 2
Bydliště: Ostrava !!!
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Zombie mod

#11 Příspěvekod TheLaoming » 01 lis 2019, 18:28

Sendrix píše:Jsem mu napsal ať zaplatí alespoň první půlku a on že se mu rozbil PayPal a všechny ostatní platební možnosti, tak nevim


Proto buď peníze první, nebo mu prostě "prodat" módy s chybama, nebo dírou co dokáže např. schodit server, nebo jsou v nich reklamy... dítě jako on, které ani neví v jakém programu ty pluginy dělat by na to stejně nepřišlo. Nebo ještě lépe, vyžádat si občanský průkaz a neobchodovat s dětmi, nemají žádnou představu o hodnotě peněz a módech, které se dělají třeba několik let, protože rodiče jim vše koupí. Tady tenhle si dokonce vymyslel 3 povolání svého vymyšleného dědy a otce a sám neví co píše už :roll:
AMXMODX PAWNER, FORMER MAPER
My
Steam acc. a lot of lost years in my life lol
Discord: ^TheLaoming#6969
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Zombie mod

#12 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 01 lis 2019, 20:06

@Sendrix můžeš dodat nějaké screeny konverzace? Protože z toho co jsi již na fóru předvedl mám podezření, že si to vymýšlíš.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Sendrix
Příspěvky: 35
Registrován: 28 srp 2019, 18:42
Reputation: -27

Re: Koupím Zombie mod

#13 Příspěvekod Sendrix » 01 lis 2019, 21:00

Pitilon: No tak mi nevěř, je mi to upřímně jedno. Nebudu tu ztrácet čas upravováním e-mailů (GDPR) jen kvůli tomu, že je tu nějaký kolega škodícího patolízala, který tu neustále o všech píše skeptické nesmysly.

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Zombie mod

#14 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 02 lis 2019, 10:51

Tím jsi myslel sebe? Jelikož každý na fóru si může tvé příspěvky snadno dohledat ;) Já se ho nezastávám, jen jsem tě požádal o fotku konverzace, jelikož ty máš ve zvyku se jen "vozit na vlně" a dělat bugr. Já už zde na tebe nebudu dále odpovídat, protože to bude zbytečný OT. Ty si o mě mysli co chceš, většina uživatelů zde ví co jsi zač. Ovšem odpovědět čas máš, ale na udělání čáry ve fotce ne, pozoruhodné.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Sendrix
Příspěvky: 35
Registrován: 28 srp 2019, 18:42
Reputation: -27

Re: Koupím Zombie mod

#15 Příspěvekod Sendrix » 02 lis 2019, 15:26

pitilon@seznam.cz píše:Tím jsi myslel sebe? Jelikož každý na fóru si může tvé příspěvky snadno dohledat ;) Já se ho nezastávám, jen jsem tě požádal o fotku konverzace, jelikož ty máš ve zvyku se jen "vozit na vlně" a dělat bugr. Já už zde na tebe nebudu dále odpovídat, protože to bude zbytečný OT. Ty si o mě mysli co chceš, většina uživatelů zde ví co jsi zač. Ovšem odpovědět čas máš, ale na udělání čáry ve fotce ne, pozoruhodné.

„Tím jsi myslel sebe?” No, musím napsat, že odpovídáš vskutku originálně. Samozřejmě, že vím o profilu a vyhledání příspěvků dotyčné osoby. Žádné nečestné neetické ani nepřístojné příspěvky jsem nenapsal, pouze čiré fakty o lidech, s kterými mám nehezké zkušenosti v oblasti obchodu.

„Ty si o mysli co chceš, většina uživatelů zde ví co jsi zač.” Z vás jedinců, jalových otevřhubů se mi opravdu dělá zle. Očividně tu ty a spol. dalších prcků máte psaní pravopisných chyb ve zvyku. Rychle si oprav to „mě” a přidej ty chybějící čárky za větami, abys tu nebyl za vola. :)
Mimochodem, s velkou částí uživatelů (normálních) se znám a mám s nimi propojené kontakty, takže asi ano, ví co jsem zač.

Tímto uzavírám nesmyslnou debatu s tebou, měj se.


Zpět na „AMX mod X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host