Rust- Server nie je verejne viditeľný v server liste

Technická podpora pro naše hostované weby
Message
Autor
Aliana1105
Příspěvky: 4
Registrován: 31 bře 2018, 20:17
Reputation: 0

Rust- Server nie je verejne viditeľný v server liste

#1 Příspěvekod Aliana1105 » 10 črc 2018, 12:28

Ahojte. Neviete mi prosím vás pomôcť? Mala som server Rust na 3 mesiace, všetko išlo tak ako má, potom som ho pozastavila a teraz znova reaktivovala. Problém ale je, že ľudia ktorí na ňom pred tým hrali ho v histórii majú a môžu sa cez históriu naň pripojiť, ale server sa neukazuje a nie je viditeľný na liste serverov pre nových hráčov a nedá sa pripojiť ani cez Steam cez iného hráča, pretože tam je neviem z akého dôvodu iná IP adresa akú uvádza fakaheda a píše im že server neodpovedá. Čiže pripojiť sa môže jedine niekto, kto má ten server v histórii kto na ňom už hral, alebo resp cez fakaheda steam ikonku, inak ten server nie je možné vôbec v server liste priamo V hre RUST nájsť. Pokúšalo sa už o to asi 5 ľudí, ktorí ho v histórii nemajú a nikto ho nenašiel a nikomu sa nedalo pripojiť priamo cez steam..Technická podpora sa na server pripojila (samozrejme cez fakaheda web) a že všetko je Ok však samozreje že je keď cez Fakaheda to funguje ale cez steam nie a ani priamo v ruste nie. Neviete kde by mohol byť problém? Server nie je viditeľný ani ako klasický ani ako oxide, bol updatovaný, preinštalovaný a stále nič.. Už som zúfalá a odpovede od technikov sa neviem dočkať. ďakujem za každú radu..

Aliana1105
Příspěvky: 4
Registrován: 31 bře 2018, 20:17
Reputation: 0

Re: Rust- Server nie je verejne viditeľný v server liste

#2 Příspěvekod Aliana1105 » 10 črc 2018, 15:01

Vyriešené ďakujem


Zpět na „Web hosting“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti