PHP thema :D

Technická podpora pro naše hostované weby
Message
Autor
Uživatelský avatar
Aishak
Příspěvky: 431
Registrován: 03 čer 2014, 15:02
Reputation: 1

Re: PHP thema :D

#11 Příspěvekod Aishak » 10 srp 2016, 14:33

Odpovědi na úrovni? To nemyslíš vážně ne? Jak mám odpovědět na úrovni, když se s tebou všichni musí bavit jak s dementem, protože sám očividně nevíš co píšeš?

1. Hledáš hezkou "PHP" thému = neexistuje, tím jsme vyřadili už 1 část tvého "požadavku"
2.
Weizen píše:Klidně s mc tématikou ale i bez ní :) To je jedno
Pokud je to jedno tak si nechej defaultní styl co daný redakční systém nabízí.
3. Dodal si tedy, že hledáš themu na php fusion, ale ta ti asi těžko půjde na webu kde máš nainstalovaný wordpress :)
4. Dobře, budeme tedy předpokládat, že vlastně nehledáš to co hledáš a dáme si tvé "logické" odpovědi dohromady a najdeme ti nějakou wordpress game themu

http://lmgtfy.com/?q=wordpress+game+theme

Těžké? Pokud si nevybereš žádnou "pořádnou", tak si budeš muset nějakou vytvořit ty sám nebo někomu zaplatit (smiluj se bůh nad tímto dobrým člověkem).

Hodně štěstí :)

PS: Doufám, že tato odpověď je pro tebe dost na úrovni. Vzhledem k tomu jak tu píšeš ty, si myslím, že je až moc nad úrovní :)

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: PHP thema :D

#12 Příspěvekod Weizen » 10 srp 2016, 16:27

Konečně jsem spokojenej s tvou odpovědí... Wp mam nainstalováno protože potřebuju aby ten web fungoval... Jinak mám dvě databáze na druhé ten php fusion (jinak soráč že jsem se spletl jsem taky jen člověk)
Psal jsem, že game thému a defaultní thema fakt není game :) proto píšu s mc nebo ne.. Bud teda nejakou tu game nebo mc ale že to není povinnost.

ImpossibleKiller21
Příspěvky: 55
Registrován: 21 úno 2015, 18:43
Reputation: 0

Re: PHP thema :D

#13 Příspěvekod ImpossibleKiller21 » 17 srp 2016, 15:02

HekloGaming CZ/SK http://heklo-gaming.fakaheda.eu

Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: PHP thema :D

#14 Příspěvekod Weizen » 17 srp 2016, 18:39

Děkuju moc :)


Zpět na „Web hosting“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů