XenForo template (style)

Technická podpora pro naše hostované weby
Message
Autor
MarekBurget

XenForo template (style)

#1 Příspěvekod MarekBurget » 24 pro 2015, 19:01

Čaute, viete niekto čo má craftmania, ten xen foro, že aký style alebo skor template používá?

kopiis
Příspěvky: 72
Registrován: 07 čer 2012, 15:01
Reputation: 0

Re: XenForo template (style)

#2 Příspěvekod kopiis » 24 pro 2015, 23:08

Řeknu ti to přesně, používá styl, který jsem vytvořil.. :*

Yyyyoloooo
Pokud zločinci doufají, že zvítězí pravda a láska, pak já doufám, že zvítězí lež a nenávist. Nesnáším duhu, štěňátka, národní hymnu, životní prostředí a svobodu.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrWakeCZ
Příspěvky: 8
Věk: 28
Registrován: 18 kvě 2014, 20:56
Reputation: 0

Re: XenForo template (style)

#3 Příspěvekod MrWakeCZ » 24 pro 2015, 23:44

BlackFire, když víš prd, tak to nepiš díky. Xenforo je licencovaný a starý styl byl taky zakoupený za +-30$. ;)
Obrázek

kopiis
Příspěvky: 72
Registrován: 07 čer 2012, 15:01
Reputation: 0

Re: XenForo template (style)

#4 Příspěvekod kopiis » 24 pro 2015, 23:48

Hezký to ani být nemělo. Stačilo se podívat do zdrojáku, a když není ani toho schopnej, tak fakt nevím co chce dělat s XenForem..
Hned jak to jeho Xenforo někde uvidím, tak ho napráskám, ať mu zkontrolují licenci :*...
Pokud zločinci doufají, že zvítězí pravda a láska, pak já doufám, že zvítězí lež a nenávist. Nesnáším duhu, štěňátka, národní hymnu, životní prostředí a svobodu.
Obrázek

kopiis
Příspěvky: 72
Registrován: 07 čer 2012, 15:01
Reputation: 0

Re: XenForo template (style)

#5 Příspěvekod kopiis » 25 pro 2015, 01:48

Tak to si ještě neviděl, jak si to XF umí obstarat samo :)...
Hele, hádat se s tebou nebudu.. :)
Když myslíš že tohle je jemně upravený.. :) Většina těch věcí v samotném UI.X ani není :). Add-ony taky nejsou zdarma :* .
IQ 50 je lehká mentalní retardace, pokud ti to něco říká. Bliješ tu svou, jistě vynikající, večeři úplně zbytečně.
Jsem převelice zvědav na tutoriál pro věc, kterou si koupíš za 140$ a nepřečteš si u ní manuál, raději budeš poslouchat nějakýho namachrovanýho týpka, co si myslí že je paní spravedlnost.


Týpku, jinak ti něco říká Branding Removal?
Pokud zločinci doufají, že zvítězí pravda a láska, pak já doufám, že zvítězí lež a nenávist. Nesnáším duhu, štěňátka, národní hymnu, životní prostředí a svobodu.
Obrázek

MarekBurget

Re: XenForo template (style)

#6 Příspěvekod MarekBurget » 25 pro 2015, 11:52

K veci.. nazov stylu..

-- 25 pro 2015, 10:52 --

BlackFire72 píše:Nemám potrebu nikomu nic dokazovat a ani se hádat, tudiz si svuj text wall nech pro sebe. At je to jak chce ani v nejmensim me tvyj nazor nezajima a, kdokoliv by mel otazky na tohle tema, smerujte je mne do sz, muzu odpovedet pripadne i poradit. Cya.


ked som sa teba spytal tak si ma poslal do ....

kopiis
Příspěvky: 72
Registrován: 07 čer 2012, 15:01
Reputation: 0

Re: XenForo template (style)

#7 Příspěvekod kopiis » 25 pro 2015, 12:21

Hledej šmudlo.. Máš to jasně a zřetelně napsaný ve zdrojáku..
Byl to placený styl, teď už je tam jiný, který nikde neseženeš.

BlackFire72, je vidět jak arogantní a hloupý jsi. A nezapomeň říkat, že je to celé zkopírované nevím odkud..
Měj si svou pravdu, ale nezapomínej, že tu nejsi na Warez forum..
Pochválil sem ti večeři aniž bych jí viděl či ochutnal a ty si na mě tak zlý.. Asi se půjdu zastřelit.. :(
Pokud zločinci doufají, že zvítězí pravda a láska, pak já doufám, že zvítězí lež a nenávist. Nesnáším duhu, štěňátka, národní hymnu, životní prostředí a svobodu.
Obrázek

Uživatelský avatar
xNineSK
Příspěvky: 8
Věk: 88
Registrován: 03 led 2016, 18:11
Reputation: 0

Re: XenForo template (style)

#8 Příspěvekod xNineSK » 12 led 2016, 22:54

MarekBurget je to UI.X
:)
REMOVED :mrgreen:


Zpět na „Web hosting“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů