Counter-Strike 1.6 XT dproto

Message
Autor
Racochejl
Příspěvky: 3
Registrován: 11 srp 2019, 19:45
Reputation: 0

Counter-Strike 1.6 XT dproto

#1 Příspěvekod Racochejl » 11 srp 2019, 19:48

Ahoj, koupil jsem server Counter Strike 1.6 XT a mám problém, i přesto že už v základu je nainstalovaný dproto i metamod tak se nonsteam hráči nemůžou připojit.
Četl jsem už nespočet diskuzí a hledal všude možně ale dočetl jsem se jen to, že na serveru musím mít aktivní dproto a metamod aby se mohli non-steam hráči připojit.
Viděl jsem tu podobné téma ale nepomohlo mi, omlouvám se jsem na tohle jantar mohl by mi s tím někdo pomoc?
Zkoušel jsem v dproto.cfg přenastavit nějaký hodnoty podle různých rad z diskuzí ale nic nepomáhá.
(edit) - 82.208.17.109:27166
Děkuji za odpověď.
Naposledy upravil(a) Racochejl dne 11 srp 2019, 20:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike 1.6 XT dproto

#2 Příspěvekod Teiichi » 11 srp 2019, 20:17

Dodej IP adresu serveru.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Racochejl
Příspěvky: 3
Registrován: 11 srp 2019, 19:45
Reputation: 0

Re: Counter-Strike 1.6 XT dproto

#3 Příspěvekod Racochejl » 11 srp 2019, 20:48

82.208.17.109:27166

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike 1.6 XT dproto

#4 Příspěvekod Teiichi » 11 srp 2019, 20:52

Záleží na tvé HLDS a Metamod verzi. Zkus revemu a nezapomeň odstranit dproto. Pokud nebude fungovat, najdi na netu novější verzi dproto/revemu.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Racochejl
Příspěvky: 3
Registrován: 11 srp 2019, 19:45
Reputation: 0

Re: Counter-Strike 1.6 XT dproto

#5 Příspěvekod Racochejl » 12 srp 2019, 00:51

Dproto funguje, stačí nainstalovat Deathmatch, Jailbreak nebo Zombie mod (pod serverem je napsáno jestli je dproto funkční, je funkční u všech módů kromě classsicu.
Ale po instalaci např. módu Deathmatch nejdou smazat csdm pluginy, tudiž z toho nejde udělat classic server.
Zkoušel jsem to dohromady 6 hodin ale bohužel pořád bez výsledku :(

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike 1.6 XT dproto

#6 Příspěvekod Teiichi » 12 srp 2019, 01:23

Smazat jdou úplně normálně, stačí využívat FTP a plugins.ini
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů