Otázka a pomoc o HLStatsX:CE

Message
Autor
rytir6969
Příspěvky: 5
Registrován: 12 říj 2018, 14:55
Reputation: 0

Otázka a pomoc o HLStatsX:CE

#1 Příspěvekod rytir6969 » 13 říj 2018, 17:45

Dobry den,
Jsem cizinec, a predpokladam , cizincy mate tady poprve, ale to jsou podrobnosti :) . Chci se omluvit predem za můj špatný český jazyk.. ale... dufam, ze jestli nekdo chce , me pochopi... Moc dekuji za pochopeni !
Tak, potrebuju velmy podrobny navod jak na HLstatsX:CE ? Uvidel jsem - to je v sekci "Doplňkové služby". Aktivoval jsem vse tam :) , na WEB statistiky ukazuje ale chtěl bych, navod aby se ukazala informace v serveru a v barevnem chate o tom - po kazdem kill - kdo kazdy kolik body bere, taky nemam any top.ani rakstats......tak jak to je napriklad v serverah csko, omluvam se o reklamu.. tam kdis napisem /body1 ... to jede ...ale ted to se ne ukazuje... ne vim u nas jak na to , mam vypnout nejake plugin, a nebo...
Dekuji predem!

p.s. Je mi lito , ale svui sait ja nemam any tomu rozumem... Pokud e dulezite informace - sererv je DeathMatch - ONLY AWP (IP je 217.11.249.84:27222 - tak moziet vyzkuset co jsem udelal a neudelal)... Dekuji moc !

A uz Vim ze HLstatsX: jsou na adrese http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_270096/hlstats.php, ale
ve hře counter-strike1.6 - hráči ne dostávají nápis po každé vraždě. Dal bych příklad: Já jsem hrál v ten server 88.86.115.150:27020 - csko.cz | DeathMatch, tam v chat jedou napisy: Pro zobrazeni bodu za kill napis /body 1, a tam když napišu body 1 aktivuje se neco, v chat piše " Set command successful... , a pak po každem killé v chate piše neco:
VAGICLEAN (2,008) got 2 points for killing K1LL3D (1,068) [36/50]

VAGICLEAN (2,011) got 2 points for killing K1LL3D (1,066) [36/50]

..... a tak dál

Otazka je " Jak na to !!

Co mám dělat, aby to bylo taky na mém serveru.. ???
Rozumíte mi teď?

Dal zkusil /hlx ve hre, a objevil se "HLstatsX - Main Menu 1/3" - ale dál nic nefunguje, any Display Rank , any Next Player, any Top10 Players... any Statsme..any nic... v tom je problem !

Rozumíte mi všechno teď?

omluvte me, o špatnou češtinu

rytir6969
Příspěvky: 5
Registrován: 12 říj 2018, 14:55
Reputation: 0

Re: Otázka a pomoc o HLStatsX:CE

#2 Příspěvekod rytir6969 » 16 říj 2018, 11:49

Prosim zamknout, problém je vyřešen . Neměl jsem aktivní moduly


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů