Návod na Zombie Plague, itemy, classy

Message
Autor
Uživatelský avatar
TheLaoming
Příspěvky: 321
Věk: 26
Registrován: 14 bře 2015, 20:42
Reputation: 2
Bydliště: Ostrava !!!
Kontaktovat uživatele:

Návod na Zombie Plague, itemy, classy

#1 Příspěvekod TheLaoming » 12 čer 2015, 22:41

Zombie Plague Návod - by Laoming
Jelikož už delší dobu mám celkem úspěšný server na Zombie Plague mod, tak jsem se rozhodl udělat menší návod nato, jak si podobný server nastavit nebo založit sám.
================================================================
INSTALACE

Nejprve musíme mít samotný plugin Zombie plague, ten stáhneme tady https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=72505
Pokud chcete verzi 5.0.8 (Nejnovější dostupná pro veřejnost), tak nemusíte stahovat, fakaheda tento mód nabízí jako mod k instalaci serveru.
Pokud chcete verzi 4.3 (Nejhranější verze a jde na ní nejvíce pluginů), tak si ji tam stáhněte. Na čistý server, tento plugin dejte do složky plugins (plugin ma koncovku amxx) a modely do složky models. Dále další kravinky jako configy (zombieplague.cfg/.ini) do složky cstrike/addons/amxmodx/configs (vše je popsáno v txt dokumentu - nutná znalost angličtiny :D)


EXTRA ITEMY A ZOMBIE CLASSY

Chcete si přidat do hry nějakou vymoženost pro lidi nebo zombie? Nebo nový typ zombie? Zde máte menší seznam extra itemů a classů, stačí si vybrat a stáhnout https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=92407
Jakmile máte staženo, třeba extra item, otevřete ho ve WinRARu a tam máte modely, soundy apod. Vše dáte do svého serveru tak, jak to tam je. Plugin dáte do složky plugins a zapíšete do plugins-zplague.ini. Pluginy si můžete i sami upravit v souboru .SMA (script kód), ale nedoporučují se v tom hrabat pokud tomu neozumíte. Restartujete server nebo změníte mapu a věc vám funguje v bonus věcech. Zombie classy se dávají na serveru úplně stejně. Classy však mají většinou model postavy a rukou, postavu dejte do složky models/player a ruce nejčastěji do zombie_Plague (cestu máte ve WinRARu)


ÚPRAVY VE HŘE

Ve hře si můžete změnit také den/noc a nebo kolik bude mít first zombie HP, vše najdete v zombie-plague.cfg/.ini. Hned v prvních řádcích máte cvar "brightness (a-z)" tam napište písmenko podle toho, jakou chcete dobu (den nebo noc). Čím blíže a, tím větší tma, čím blíže Z, tím blíž dnu. Doporučují hodnotu "l" to je tak akorát. V configu si taky můžete nastavit u řádku deatmach jak to bude hráče oživovat, jestli jako zombie, lidi, nebo vůbec. Také můžete vypnout mody co nechcete, stačí tam napsat "0". No, myslím že ten kdo umí alespoň trochu angličtinu, pochopí co je co.

Doufám že jsem pomohl, zombie mod je poměrně těžká záležitost, tak doufám že tento návod vám k něčemu bude. Pokud jsem pomohl, odměn mě karmou :).

Zde je jeden z mých serverů, můžete jej taky zkusit...81.0.217.178:27508
Naposledy upravil(a) TheLaoming dne 07 srp 2015, 02:34, celkem upraveno 1 x.
AMXMODX PAWNER, FORMER MAPER
My
Steam acc. a lot of lost years in my life lol
Discord: ^TheLaoming#6969
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na Zombie Plague, itemy, classy

#2 Příspěvekod Qefik » 13 čer 2015, 12:21

Pěkný návod, jen není potřeba dávat odkazy do spoilerů, nejsme žádné warez fórum :)
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

Uživatelský avatar
TheLaoming
Příspěvky: 321
Věk: 26
Registrován: 14 bře 2015, 20:42
Reputation: 2
Bydliště: Ostrava !!!
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na Zombie Plague, itemy, classy

#3 Příspěvekod TheLaoming » 13 čer 2015, 14:54

Ok. :)
AMXMODX PAWNER, FORMER MAPER
My
Steam acc. a lot of lost years in my life lol
Discord: ^TheLaoming#6969
Obrázek

Obrázek
Obrázek


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti