AutoUpdate CS:S + SRCDS

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
SteamRipped
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2016, 21:21
Reputation: 0

AutoUpdate CS:S + SRCDS

#1 Příspěvekod SteamRipped » 13 úno 2016, 21:31

Zdravím...

Našla by se tu dobrá duše která by poradila nebo nasměrovala jak napsat Dávkový soubor pro autoupdate Klienta Counter Strike Source + server "os windows".

Dělám si vlastní ripy valve games z origo steamu, už mě irituje stále ručně kuchat update pro mé ripy, hl2mp bych pak snad už odvodil.
Pokud by se tu někdo našel a poradil byl bych vděčný. Předem děkuji za jakoukoli odpověď...

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#2 Příspěvekod Mysteria » 14 úno 2016, 03:28

Pokud tě to tak moc irituje, co tahle vyhrabat 2€, které stojí většinou na Vánoce a prostě si ji koupit? Ať tak nebo tak, ptej se radši na k tomu zaměřeném fóru: http://cs.rin.ru/forum/viewforum.php?f=27

SteamRipped
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2016, 21:21
Reputation: 0

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#3 Příspěvekod SteamRipped » 14 úno 2016, 09:27

Moc děkuji za odpověď i když jsem jí čekal, nejde tu o 2€ ani o cokoli jiného ale rozepisovat to tu nemá smysl, stejně byste mě nepochopil. Pokud vím vy jste nonsteam dělal také ;-) a dosti dlouho tak proč se širší rady tady v čechách každej brání...

Kde napíšu nonsteam všude mě každej odpálkuje, to nepochopim přesto vám děkuji za snahu...

Cením si to s pozdravem...

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#4 Příspěvekod Mysteria » 14 úno 2016, 12:15

Ano asi před 5 lety jsem jej dělal, než jsem sám začal začal vydělávat peníze a pochopil, že by se mi taky nelíbilo, kdyby mi někdo neplatil za práci a že 2€ jsou nic, které většina lidí vyhodí každý den za blbosti, tak by si místo toho mohli koupit hru. :)
Každopádně je to tvoje věc, napiš na tomto fórum, tam tě za takovéhle odkazy určitě soudit nebudou, když je pro to určené.

SteamRipped
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2016, 21:21
Reputation: 0

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#5 Příspěvekod SteamRipped » 14 úno 2016, 13:14

Až na to že já to v originálu na steamu mám, z čeho bych asi ty updaty dělal :D... Nedělám to pro sebe to zaprvé, za druhé dělám to pro druhé co o to žádají a za třetí se tím vzdělávám. Za účelem sebeobohacení už vůbec ne...

Tak mi promiňte mou opovážlivost že jsem tu žádal o radu slušnou formou. Hlavně že tu nonstem stále jedete ale pardon to byste vlastně z toho neměl ani korunu že... nebo bych vám zmenšil vaší klientelu? :D

Jasně odsoudit člověka v jedné vteřině je dosti jednoduché... i s vědomím že jste vývojářům za ty cca 3 roky sebral víc než si myslíte....
Nesnáším aroganci, namyšlenost, nadřazenost a opovrhováním lidmi které vůbec neznáte.... Všechny 4 kritéria zřejmě splňujete tak vám děkuji za radu kterou jsem už dávno věděl, na cs.rin.ru a jím podobné mam profil cca 4 roky....

Děkuji za váš čas a promiňte mi že jsem vás obtěžoval s něčím z čeho byste neměl prospěch nebo "peníze"
S pozdravem.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#6 Příspěvekod Mysteria » 14 úno 2016, 14:02

Jeden příspěvek a prakticky všechno opačně.

SteamRipped píše:Až na to že já to v originálu na steamu mám, z čeho bych asi ty updaty dělal :D... Nedělám to pro sebe to zaprvé, za druhé dělám to pro druhé co o to žádají a za třetí se tím vzdělávám. Za účelem sebeobohacení už vůbec ne...
To nic nemění na tom, že podporujete kupu dalších lidí, co nemá 2€ na zakoupení hry. Podobně na tom jsou servery, který podporují NonSteam. Ale to je více méně česká a ruská specialita, všude jinde je většina serverů klasických Steamových. Kromě toho NonSteam má ještě jednu nevýhodu, a to že hodně NS hráčů cheatuje, protože když mají dynamickou IP adresu tak je není možné zabanovat. Né že by na Steamu nebyli cheateři, ale jejich méně.

SteamRipped píše:Tak mi promiňte mou opovážlivost že jsem tu žádal o radu slušnou formou. Hlavně že tu nonstem stále jedete ale pardon to byste vlastně z toho neměl ani korunu že... nebo bych vám zmenšil vaší klientelu? :D
NonSteam se tu od roku 2010 nejede. Samozřejmě když se někdo zeptá, tak je odkázán na stránku RevEmu, ať si to crackne sám, ale je mu taky doporučeno aby to nedělal. Moji klientelu si klidně přebrat můžete, pokud vám teda nevadí, že je rovna nule a mnohonásobně to zvýší vaší. :)

SteamRipped píše:Jasně odsoudit člověka v jedné vteřině je dosti jednoduché... i s vědomím že jste vývojářům za ty cca 3 roky sebral víc než si myslíte....
Ano je, zvláště někoho, kdo napíše něco takového a sám dělá přesně to samé. Poučovat někoho o škodlivosti warezu ve stejném příspěvku jako žádat o pomoc při jeho tvoření je docela zvláštní.

SteamRipped píše:Nesnáším aroganci, namyšlenost, nadřazenost a opovrhováním lidmi které vůbec neznáte.... Všechny 4 kritéria zřejmě splňujete tak vám děkuji za radu kterou jsem už dávno věděl, na cs.rin.ru a jím podobné mam profil cca 4 roky....
Super, máte profil na fóru zabývající se přímo tvorbou NonSteam her, ale místo založení vlákna tam se radši zeptáte na fóře herního hostingu i když to s tím vůbec nesouvisí. Ano máte pravdu ty lidi neznám, ale to že nejsou ochotni investovat 2€ do hry už o nich docela dost vypovídá a to mi stačí.

SteamRipped píše:Děkuji za váš čas a promiňte mi že jsem vás obtěžoval s něčím z čeho byste neměl prospěch nebo "peníze".
Ano, všechno co dělám dělám jenom za peníze. Za každý z těch 8 000 příspěvků tady mám totiž 100Kč, takže Vám musím poděkovat za vydělání 300Kč. :roll: Jenom teda nevím jakým způsobem mi má vydělávat peníze těch asi 6 úspěšných zdarma poskytovaných projektů, které tady mám a vyvíjím ve svém volném čase...

Závěrem tedy přeji úspěšnou automatizaci tvorby NonSteam CSSka a spoustu bonitních klientů.

Vzhledem k tomu, že na CSGO v matchmakingu nehrozí, že bych takovéhle hráče potkal, tak je mi to vlastně jedno a dělejte si co chcete, stejně je to mrtvá hra. :)

SteamRipped
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2016, 21:21
Reputation: 0

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#7 Příspěvekod SteamRipped » 14 úno 2016, 14:59

Říká ten co sám NonSteam vyvíjel a ještě na tom samém Webu propagoval :D.... Znám tě víc než si myslíš ale ty jsi asi zapoměl ;-)

Hra možná mrtvá pro vás... CS:S, HL2mp je jen část projektu toho co mě baví...
Pro mě je zase mrtvá hra CSGO naprosto oničem...

Nech si své rady které jsou naprosto o ničem a nech tu psát ty co by třeba chtěli aspoň nasměrovat... Téma bylo a je úplně někde jinde tak se prosím zdrž tohoto tématu když tě tak sere to že někdo má o něco zájem a ty ne... Prosím už se zde nevyjadřuj a nech tu místo pro jiné...

Akorát tu spamuješ a vyvoláváš rozpory naprosto o ničem..

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#8 Příspěvekod Mysteria » 14 úno 2016, 15:37

Hm, takže někdo z BattleForce.cz. Nemyslel jsem si, že ještě někdy tohle jméno po těch 6 letech uvidím. :)

Ale vzhledem k tomu, že server identifikován není a očividně neřešíš nic se serverem, tak asi hodíme zámek. Koneckonců odkaz na fórum, kde se máš ptát si dostal hned v prvním příspěvku, to že si se v tom začal šťourat není můj problém.

Kde napíšu nonsteam všude mě každej odpálkuje, to nepochopim přesto vám děkuji za snahu...
Po naší diskuzi se ani nedivím proč. :lol:

SteamRipped
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2016, 21:21
Reputation: 0

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#9 Příspěvekod SteamRipped » 14 úno 2016, 16:30

Ty jsi vážně mimo... jednoduchá otázka v prvním příspěvku a co jsi z toho udělal ;-) vlákno o hovně...
BattleForce.cz zase mimo...
Ano nic se serverem "serveren FakaHeda" neřeším otázka zněla jasně a stručně... "klient + srcds to je server nebo snad ne? :D"
Zámek si klidně hod protože vlákno si dotáhl do absolutního hovna tvého ega...

A šťourat? No dovol po slušné otázce arogantní a líná odpověď? Cos čekal... prosbu o milost snad?

Proč na vašich serverech litá nonsteam+steam? Proč to tu stále řešíte teda? Když nedokážete ani slušně odpovídat a řešit vlákna natož vaše servery co mají pořád problémy :D spíš fakaheda upadá do zapomnění. Cos čekal po tom všem když mi tvrdíš cos pochopil a proč jsi přestal dělat nonsteam když to tu stále podporuješ/te...

Jak jsem již jednou řekl znám tě víc než si myslíš a opět jsi mě přesvědčil že jsi arogant co se chová nadřazeně jen díky svému nedoceněnému Egu, nedá se s tebou slušně mluvit...

S pozdravem a díky za redirect tam kde prozatím není řešení jako v tomhle vlákně cos tak krásně skurvil....

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoUpdate CS:S + SRCDS

#10 Příspěvekod Mysteria » 15 úno 2016, 04:33

SteamRipped píše:Ano nic se serverem "serveren FakaHeda" neřeším otázka zněla jasně a stručně... "klient + srcds to je server nebo snad ne? :D"
Zámek si klidně hod protože vlákno si dotáhl do absolutního hovna tvého ega...
A dostal jsi jasnou odpověď, že se máš ptát na fórech zaměřených na warez, protože tahle otázka je mimo zaměření fóra. To, že jsi to nepochopil není můj problém.

SteamRipped píše:Proč na vašich serverech litá nonsteam+steam? Proč to tu stále řešíte teda? Když nedokážete ani slušně odpovídat a řešit vlákna natož vaše servery co mají pořád problémy :D spíš fakaheda upadá do zapomnění. Cos čekal po tom všem když mi tvrdíš cos pochopil a proč jsi přestal dělat nonsteam když to tu stále podporuješ/te...
Pokud Vašima serverama myslíš obecně CSS servery Fakahedy, tak jestli na nich je nebo není NonSteam záleží na jejich majitelích. Pokud si ho tam dají tak ho tam mají, je to jejich věc. To bys jako chtěl majitelům serverů zakázat si měnit server jak uznají za vhodné? Myslíš, že by si někdo koupil server, kde si nemůže nastavit co chce? A máš pravdu FakaHeda je na tom tak špatně, že je největší CZ/SK herní hosting s největším veřejným fórem. :)

SteamRipped píše:Jak jsem již jednou řekl znám tě víc než si myslíš a opět jsi mě přesvědčil že jsi arogant co se chová nadřazeně jen díky svému nedoceněnému Egu, nedá se s tebou slušně mluvit...
Bohužel jediný s kým se nedá slušně mluvit jsi ty. Zatímco já nepoužil za celou dobu ani jednom nadávku, tak ty jsi mě tu pokusil urazit už několikrát. Pokusil z toho důvodu, že někdo jako ty nemá šanci mě urazit. Za tu dobu co se tady pohybuju jsem narazil i na mnohem tvrdší kalibry, takže máš ještě co zlepšovat. :)

SteamRipped píše:S pozdravem a díky za redirect tam kde prozatím není řešení jako v tomhle vlákně cos tak krásně skurvil....
Ano, na fóru k tomu určeném nedostaneš odpověď a tak to zkusíš tady, protože tady to určitě někdo bude vědět, že? :) Mimochodem zkurvil se píše se z na začátku (to máš jako námět na další možnost urážky, že na gramatice vůbec nezáleží).


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů