Your version does not match the servers.Plese restart the ga

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
CAAP
Příspěvky: 23
Registrován: 15 říj 2015, 15:32
Reputation: 0

Re: Your version does not match the servers.Plese restart th

#11 Příspěvekod CAAP » 17 říj 2015, 18:10

Při instalaci toho CounterStrike+Source+SteamPipe+[Setti] se mi v pulce oběví chyba cstrike pak_001.vpk did not match the database tak ze to ani nenainstaluju ... ja si proste nezahraju...

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Your version does not match the servers.Plese restart th

#12 Příspěvekod Mysteria » 18 říj 2015, 00:45

V tom případě zkus jinou verzi, nebo si prostě kup originál a do konce svého života nebudeš muset už nic takového řešit. Před 5 lety bych tohle nikdy nenapsal, ale prostě je to fakt. Opravdu ti ty 2€ ve slevě nebo 10€ standardní ceny stojí za to, že budeš celý odpoledne hledat nějakou funkční verzi hry, případně po každém dalším updatu hry (což u CSS není tak často, ale i tak...) čekat X dní, než někdo udělá update, aby sis zahrál (nejenom na svém serveru, ale i na jiných)?

CAAP
Příspěvky: 23
Registrován: 15 říj 2015, 15:32
Reputation: 0

Re: Your version does not match the servers.Plese restart th

#13 Příspěvekod CAAP » 18 říj 2015, 11:57

dobře a musim si koupit celou hru nebo staci jenom cd klic na steam ? a prosim kde to muzu koupit?

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Your version does not match the servers.Plese restart th

#14 Příspěvekod Mysteria » 18 říj 2015, 16:24

Já osobně jsem nikdy klíče nekupoval, vždy to beru normálně ze Steamu, najdeš hru (http://store.steampowered.com/app/240/), přidáš do košíku, koupit pro sebe, vybereš pro sebe a jedeš dál. Možností jak to zaplatit je víc, já osobně používám kartu, protože to se rovnou strhne a hru máš hnedka koupenou. Ale na tom procesu koupě není nic, co by běžný člověk co už někdy něco kupoval přes net neměl zvládnout. Jo samozřejmě musíš mít na Steamu vytvořenej účet a být tam přihlášenej.

Klíče by měli taky fungovat, to si pak někde, koupíš, přijde ti asi emailem klíč a někde ve Steamu je v menu položka Aktivovat hru přes klíč nebo tak něco a mělo by to jít taky.

Jo mimochodem koukám, že teď aktuálně stojí CSS 20€, což už je teda dost na tak starou hru, tak jenom abys pak neřekl, že jsem ti říkal, že to stojí jenom 10€...

CAAP
Příspěvky: 23
Registrován: 15 říj 2015, 15:32
Reputation: 0

Re: Your version does not match the servers.Plese restart th

#15 Příspěvekod CAAP » 18 říj 2015, 17:43

v pohode už to mam koupený i nainstalovaný ted potrebuju pomoc s mani admin plugin vse jsem to zkopiroval do cstrike restartoval server a plugin nejde ..)

-- 18 říj 2015, 18:55 --

admin


Unknown command "admin"

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Your version does not match the servers.Plese restart th

#16 Příspěvekod Mysteria » 18 říj 2015, 20:30

Mani Admin Plugin se přestal vyvíjet před několika lety, takže ten ti určitě nepůjde. Beztak už v době svého konce byl dávno převálcován SourceModem.


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů