SM Super commands a Super menu

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

SM Super commands a Super menu

#1 Příspěvekod pecan77 » 21 bře 2013, 00:31

IP: nemám u fakahedy
Zdravím, chci se zeptat jde nějak v pluginech super menu nebo v super commands nastavit aby příkazy trvali déle než jedno kolo? Třeba xx minut/ xx kol/ nebo celou jednu mapu? Děkuji

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: SM Super commands a Super menu

#2 Příspěvekod Mysteria » 21 bře 2013, 00:38

Napiš na fórum hostingu, u koho máš server, ne?

pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

Re: SM Super commands a Super menu

#3 Příspěvekod pecan77 » 21 bře 2013, 12:16

Jak už jsem psal tak já pouze spravuji server kámošovi a žádný vlastní nemám. A navíc, nejspíš jsem tam radu asi nenašel, jinak bych se neptal tady.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: SM Super commands a Super menu

#4 Příspěvekod Mysteria » 21 bře 2013, 14:50

To mi došlo. řekni kamarádovi, ať si příště vybírá hosting i podle jiných parametrů než nejnižší cena.

pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

Re: SM Super commands a Super menu

#5 Příspěvekod pecan77 » 21 bře 2013, 15:57

Je mi velice líto, :o že si kámoš nechce kupovat o 200,-kč/měsíc dražší server (počítáno 20slotů) jenom proto, že je to fakaheda nebo kvůli pár radám. Ročně to dělá skoro 2500,- a myslím že je to rozdíl, obzvlášť pokud jde vlastně o stejný server základně nastavený.
Ale hlavně je mi vlastně líto tebe, protože tvoje Ego a namyšlenost převyšuje tvoje chápání a chytrost. /já jsem fakaheda -kdo je víc??/
Všechno je to jen a jen o lidech, ne o službách. Mě není ani 15 ani 25 abych se s tebou dohadoval jestli mi poradíš nebo ne. Jsou tací kteří poradí a pomůžou a neptají se proč to mají udělat. :!: Třeba k tomu taky jednou dojdeš.... ;)

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: SM Super commands a Super menu

#6 Příspěvekod Mysteria » 21 bře 2013, 16:33

Aha tak já jsem namyšlený. :D
Před pár lety bych ti klidně poradil, ale jelikož si lidi z konkrečních hostingů zvykly sem chodit pro rady ve velkém, tak se to prostě zakázalo. Není to jenom můj výmysl, podívej se do ostatních sekcí a uvidíš.
Tak když si kamarád ho nechce kupovat tady, tak ať tady pak nepíše o rady. Ty když si místo značkovýho telefonu třeba od Samsungu koupíš levnou čínskou kopii, tak píšeš na podporu Samsungu, že ti něco nejde? Asi ne co.
Musíš si uvědomit, že tohle není neutrální fórum pro rady ohledně her, jako je třeba AlliedModds, ale tohle je fórum pro majitele serverů od Fakahedy. Jsem si jistej, že ten rozdíl v tom chápeš.

pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

Re: SM Super commands a Super menu

#7 Příspěvekod pecan77 » 21 bře 2013, 17:19

Ano rozdíl v tom chápu, přesto všechno je to ale stále jen o lidech. Klidně jsi mi mohl už dávno poradit, pokud by jsi ovšem ty sám chtěl a nějaký zákaz by tě nezastavil, nebo že by jsi byl snad za to vyhozený?? to asi ne, máš tu na fóru přece jen nějaký slovo. Místo toho hledáš důvody proč to neudělat. :idea:

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: SM Super commands a Super menu

#8 Příspěvekod Mysteria » 21 bře 2013, 17:40

No tak samozřejmě, že ne. Zezačátku se mi to taky nelíbilo, ale pak časem jsem dospěl k názoru, že je to pravda.
Prostě vy si neuvědomujete, že ta cena není jenom samotná služba, ale i to okolo. Vem si to takhle, si ten tvůj kámoš má levnej server, ale pak musí chodit na jiný fóra o žádostma o radu.
Takže on dává peníze jiným a my mu tu budeme radit zadarmo? Když si koupíš server tady, tak je sice dražší, ale zase k tomu máš tohle fórum, tickety v CP a podobně a to je ta cena navíc, kterou zaplatíš.

Vzhledem k tomu, že tohle jsou pravidla, tak je prostě akceptuj a hotovo. Nebo jdi najít jinej hosting, kde se radí konkurenci (ale moc jich nenajdeš).


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů