Prosím o radu s nastavením botů

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

Prosím o radu s nastavením botů

#1 Příspěvekod pecan77 » 19 bře 2013, 12:39

Server: IP:PORT nemám
Zdravím, prohledal jsem už pár fór ale zatím jsem nenašel radu. Každý chce aby týmy byli vyrovnané ale já chci pravý opak.
Chtěl bych aby na straně CT bylo botů víc než u T(hraju za T) ale nevím jak to udělat. Autoteambalance mám vypnutý, nastaveno že jeden tým může mít víc protivníků než druhý o 10 a stejně to pořád nejde a dokonce se týmy i vyrovnávají.
Když dám bot quota 14 jsou napůl, pokud ve hře přidám pár botů na stranu CT vydrží to jedno kolo a v dalším se boti zase vyrovnají. Zkoušel jsem dát i příkazy typu bot quota 5, bot join team CT, bot quota 8, bot join team T, ale to nejde,boti nenaskočili, tak jsem zkusil bot add T, bot add T, bot add T, bot add T, bot add CT, bot add CT,bot add CT,bot add CT,bot add CT,bot add CT, to sice boti naskočí ale ve vyrovnaném počtu, takže už nevím jak je donutit aby byli nevyrovnaní.
teď to mám takhle.
mp_limitteams 10
mp_autoteambalance 0
bot_add
bot_quota 16
bot_join_team any
bot_quota_mode fill
bot_difficulty 1
bot_defer_to_human 0
bot_auto_vacate 1
bot_join_after_player 0
Vůbec nejlepší by bylo kdyby byli boti třeba i vyrovnaní ale v okamžiku kdy se připojím by přibylo na druhou stranu cca o 3-4 boty víc, ale to už bych chtěl asi moc že??
Není na to nějaký plugin nebo speciální nastavení? Pluginy umím hledat ale moje angličtina je mizerná takže kolikrát se ani nedozvím co kterej plugin umí. Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu s nastavením botů

#2 Příspěvekod Mysteria » 19 bře 2013, 12:48

A na co to potřebuješ, když nemáš server? ;)

pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

Re: Prosím o radu s nastavením botů

#3 Příspěvekod pecan77 » 19 bře 2013, 15:49

Napsal jsem nemám, protože není od vás, mám jinde, ale jak jsem už psal, pročetl jsem toho hodně, ale radu nenašel. A navíc jsem si všiml, že ty a spirit tomu docela rozumíte, tak jsem doufal že mi dokážete poradit.
//edit: a abych to uvedl úplně na správnou míru, tak já osobně nemám server žádný, jen ho pomáhám nastavovat a udržovat kámošovi. Kdysi dávno než byl orangebox, tak jsem měl non steam countra a k tomu dedicatet server na lanku a to jsem si taky dělal sám ale to už bude tak 5 let mezitím je spousta novýho a jinýho...proto hledám rady a nápovědy kde se dá, kámoš by chtěl hned tohle a hned zas tamto, protože to někde viděl a chtěl by to taky.. 8-) Já sám už countra nehraju i když už mám steam...ale od tý doby co je WOT tak šel counter stranou...

pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

Re: Prosím o radu s nastavením botů

#4 Příspěvekod pecan77 » 21 bře 2013, 00:27

To nikdo neví, nebo nechce vědět??

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu s nastavením botů

#5 Příspěvekod Mysteria » 21 bře 2013, 00:39

Napiš na fórum svého hostingu, tam ti určitě taky rádi poradí.

pecan77
Příspěvky: 13
Registrován: 16 bře 2013, 21:26
Reputation: 0

Re: Prosím o radu s nastavením botů

#6 Příspěvekod pecan77 » 21 bře 2013, 12:18

Jak už jsem psal tak já pouze spravuji server kámošovi a žádný vlastní nemám. A navíc, nejspíš jsem tam radu asi nenašel, jinak bych se neptal tady.


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů