Nejdou mi přehrávat zvuky v css

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
bleksak
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2013, 17:38
Reputation: 0

Nejdou mi přehrávat zvuky v css

#1 Příspěvekod bleksak » 22 úno 2013, 17:37

217.11.249.89:27821


Stáhl jsem si tento plugin:
http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=523684

mám plugin superadmina v němž mám přehrávání soundu... dal jsem si písničku do admin_plugin poté jsem jí napsal do toho pluginu na sounds -->

css/cstrike/addons/sourcemod/configs/soundlist

tam sem to napsal např jako:

"angel" admin_plugin/Nightcore Angel With A Shotgun.mp3
.. restart servru.. log na server !admin -> soud list dám to přehrát.. a jen to jakoby škytne :D a nic... kde jsem udělal chybu?

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou mi přehrávat zvuky v css

#2 Příspěvekod Mysteria » 22 úno 2013, 17:52

CSS neumí přehrát všechny MP3. Záleží na jejich bitrate a další tuně blbostí, takže to bude na 99% tím. Dej jich tam víc a pokud ti alespoň jedna z nich půjde přehrát, tak je problém v samotných MP3.

bleksak
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2013, 17:38
Reputation: 0

Re: Nejdou mi přehrávat zvuky v css

#3 Příspěvekod bleksak » 22 úno 2013, 19:55

Stejně i po asi cca 30 různých písničkách to jen "škytne" a nic... mohl bys mi trosám dát odkaz na funkční přehrávač o kterým víš.. nebo dát odkaz na písničku která tam funguje? abych testnul zda-li zase nedělám já něco zle...

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou mi přehrávat zvuky v css

#4 Příspěvekod Mysteria » 22 úno 2013, 19:59

Nic takovýho nepoužívám, protože jsou to akorát zbytečný data, který musí hráči při připojení stahovat, takže s tím nemám zkušenost.
Ale jako zvuk zkus použít Quake zvuky, ty jsou přehrávat 100% http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=91385 - dole složka quake.zip obsahuje ty zvuky.

bleksak
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2013, 17:38
Reputation: 0

Re: Nejdou mi přehrávat zvuky v css

#5 Příspěvekod bleksak » 22 úno 2013, 20:31

Hmm.. tak to nejde ale totálně.. koukal jsem i na tutor. na YT vše dělám jak mám.. dal jsem tam ty 100% stejnak nic... Je to divný :D a dávat si tam Mani to si radši vyhodím Pc v okna...

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou mi přehrávat zvuky v css

#6 Příspěvekod SPiRIT » 22 úno 2013, 22:21

na ten server se nejde ani pripojit protoze nejde stahnout mapu, nejspise pokud mas fast dl tak ji tam nemas nahranou a tak kdo ji nema v pc tak se tam nepripoji.. po zkouknuti cvaru mas sv_pausable 1 coz je nebezpecny a nekdo kdo prijde na server a zjistit to tak ti muze pauzovat hru... nastav to na 0.
Jinak tento problem tipuju na sv_pure 2 ... zkus nastavit na serveru sv_pure 0 ... pokud to pujde tak si udelej whitelist a nastav to na 1
Dale bych zkusil nahodit MetaMod:Source v1.10.0-dev a SourceMod v1.5.0-dev (nejnovejsi linux snapshoty)

bleksak
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2013, 17:38
Reputation: 0

Re: Nejdou mi přehrávat zvuky v css

#7 Příspěvekod bleksak » 22 úno 2013, 23:13

No, takže děkuji za snahu ale je to semnou ztracený... Úspěšně jsem si dokazil fastDL :D + tamto pořád nejede a o nějakým "whitelistu" nemám ani páru :D, updatování na novější tamto to se mi povedlo a tu pauzu děkuji za upozornění a snad jsem to nastavil správně a stahovat už jde taky jen ne na to fast... stejně se nejedná o nějakej super server a holt budou si to muset stáhnout manuálně nebo čekat věky... :D


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů