Star Wars odpověď na email

Obecné řešení problémů s herními servery nevztahujícími se na žádnou konkrétní hru
Message
Autor
atsuhi
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2011, 06:35
Reputation: 0

Star Wars odpověď na email

#1 Příspěvekod atsuhi » 14 čer 2011, 16:18

Váš herní server 81.0.217.177:27676 byl dočasně vypnut.

Soubory serveru jsou zachovány. Důvod vypnutí je pravděpodobně nezaplacení serveru na další období. V případě, že si přejete pronájem serveru prodloužit, neváhejte kontaktovat administrátora.

Pokud jste byli s herním serverem od nás nespokojeni, budeme rádi, když nám napíšete, co Vám vadilo nebo chybělo.
V případě, že byste se k nám rozhodli vrátit, Váš server ponecháváme zálohován po dobu cca 6 měsíců.

-----------------------------------
http://www.fakaheda.eu

Austin: austin@fakaheda.eu
MiniMe: minime@fakaheda.eu
-----------------------------------

Přejeme příjemný zbytek dne.



.................................

Když mi nefunguje modifikace "MAKERMOD" na operačním systému Linux potom mi je server na Star Wars JKA zbytečný pokud by jste měli Windows systém potom bych o tom možná začal uvažovat.....

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars odpověď na email

#2 Příspěvekod MiniMe » 14 čer 2011, 16:51

Nechápu význam tohoto příspěvku. Vrátili jsme peníze přes paypal a server byl smazán, jak jsme se dohodli na ICQ/Skype (teď nevím).
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

atsuhi
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2011, 06:35
Reputation: 0

Re: Star Wars odpověď na email

#3 Příspěvekod atsuhi » 14 čer 2011, 17:24

přišel mi email s tímhle zněním tak jsem odpověděl jenom...... nic tím nechci řešit jenom odpovídám....

"""
Pokud jste byli s herním serverem od nás nespokojeni, budeme rádi, když nám napíšete, co Vám vadilo nebo chybělo.
V případě, že byste se k nám rozhodli vrátit, Váš server ponecháváme zálohován po dobu cca 6 měsíců.
"""


Zpět na „Herní servery obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů