Terraria tModLoader - Nová mapa po každém restartu

Technická podpora k ostatním hrám
Message
Autor
Evelas22351
Příspěvky: 2
Registrován: 29 pro 2020, 01:27
Reputation: 0

Terraria tModLoader - Nová mapa po každém restartu

#1 Příspěvekod Evelas22351 » 29 pro 2020, 01:45

Zdravím,

Dnes jsem rozjel tModLoader server pro občasné hraní a narazil jsem na celkem masivní problém. Při každém spuštění serveru nebo jeho restartu se vygeneruje nová mapa na základě spouštěcích parametrů v nastavení serveru. Je jedno, jestli mapa existuje nebo ne. Při pohledu do FTP se prostě vygeneruje další svět - world, world1, world2, world3, atd. Staré mapy tam zůstávají, ale i po přejmenování na "aktuální" název se generují stále nové.

Ve spouštěcím parametru jde vidět "-autocreate", ale v náhledovém okně nejde upravit, nenašel jsem ani žádnou konfiguraci, kde by něco takového bylo. Nevíte někdo, co s tím?

Díky.

EDIT: Přes noc proběhl automatický restart a celý včerejší progress na mapě je v pytli.
EDIT 2: Nejspíš jsem narazil na příčinu problému. Server při generování světa vytvoří v rootu serveru složku s jeho názvem. Ta ale zůstane prázdná a svět se generuje do původní složky "Worlds". Stejně tak je složka Worlds i v adresáři ModLoaderu a ve včerejší záloze je tam nějaký svět uložený (není to ale ten náš). Když nakopíruji jeden svět do všech třech umístění, tak se ani po restartu serveru negeneruje nový a normálně se načte. Šlo by se na to nějak podívat?

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Terraria tModLoader - Nová mapa po každém restartu

#2 Příspěvekod nejento » 30 pro 2020, 03:48

Tohle napiš na ticket. Přímo v Control Panelu. Pomoc bude snazší, protože je to divné chování. tModLoader by tohle dělat rozhodně neměl.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů