Hledáme kvalitní lidi pro nový projekt [MC]

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Uživatelský avatar
TheLaoming
Příspěvky: 321
Věk: 26
Registrován: 14 bře 2015, 20:42
Reputation: 2
Bydliště: Ostrava !!!
Kontaktovat uživatele:

Hledáme kvalitní lidi pro nový projekt [MC]

#1 Příspěvekod TheLaoming » 26 dub 2020, 18:27

Co že to vlastně chceme?
Zdravím lidi, po dlouhé době jsem zavítal zde na tohle fórum, kde jsem kdysi začínal. S kamarádem jsme se rozhodli založit nový Minecraft projekt, který by byl založen na především Survivalu, obchodech mezi hráči a RPG. Tento projekt myslíme vážně a máme v plánu jej neukončovat. Určitě plánujeme i zahraniční projekt, podporu pro cizince, nejen CZ/SK. Naposled jsem Minecraft hrál na svém 1.6.4 serveru, zhruba 2 roky zpátky. A mám pocit, že mi takové to řízení serveru a samotná tvorba pro ty lidi chybí.
Něco o nás?
Jsme párek (nikoliv pár) pracujících dvaadvacátníků, kteří se rozhodli založit velký projekt, který tady ještě nebyl :smile: Již za sebou máme nějakou historii, začínal jsem se servery jako Sector Wars na verzi 1.5.2, zhruba rok 2015. I bez webu měl projekt bez mála (+-) 200 hráčů najednou každý den. Dále projekt Mix-arena, který se zaměřoval také z vedlejšího pohledu i na Minecraft, především však hlavně na CS1.6/CS:GO a další. Běžel bezmála 4-5 let a konkuroval i dvoum velkým CS portálům :shock: .

Proto hledáme..
kvalitní lidi, jak adminy, tak klidně nějaké schopné moderátory, třeba i sponzory, ale především však lidi co umí stavět. Buildery. O stránku pluginů a webu se postaráme. Potřebujeme spíše kvalitní stavitele, kteří umí hodně dobře stavět. Server i GM/WE by bylo samozřejmostí, po odvedené práci určitě i místo v týmu. Stavět budete určitě pro něco co má budoucnost, otázkou je, zda se Vám chce podpořit takový projekt. Máme tu lehce zkušené programátory i šikovné lidi, bohužel ne stavitele :D

Pokud máte zájem, určitě mě kontaktujte buď zde, nebo na mém Steam profilu.
AMXMODX PAWNER, FORMER MAPER
My
Steam acc. a lot of lost years in my life lol
Discord: ^TheLaoming#6969
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů