MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jinak

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#41 Příspěvekod Mysteria » 20 črc 2014, 16:45

Super, až dodělám další publikovatelnou verzi, tak ti pošlu překladový soubory s instrukcema, jak to přeložit. I když na tom nic není.

Uživatelský avatar
Enderman
Příspěvky: 611
Registrován: 13 črc 2014, 19:15
Reputation: 1
Bydliště: Happy Wheels
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#42 Příspěvekod Enderman » 20 črc 2014, 16:48

ok dík :D a moja prezývka fireglave :) :shock:
odpovieš mi tvoj BANLIST?
Hľadam miesto na minecraft servery v A-Teame je mi jedno čo :)

MM333
Příspěvky: 30
Registrován: 24 bře 2013, 20:59
Reputation: 0

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#43 Příspěvekod MM333 » 21 črc 2014, 13:09

Vždy ma fascinuje aké podrobné štatistiky dodáš u takýchto projektov.
Skvelá práca z môjho pohľadu.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#44 Příspěvekod Mysteria » 21 črc 2014, 17:02

@MM333: Díky. Tak já kdybych v tom neviděl smysl, tak bych to nedělal. Vždy dělám projekty, které mají něco navíc oproti konkurenci a zrovna u MC serverlistů, je spousta dalších věcí které konkurence neřeší, protože hlavně, že mají penízky z prodeje lepších míst, což u mě hrozit nebude. Respektive je v plánu taky prémiové členství, ale nebude to nijak zasahovat do systému hodnocení serverů, takže to stále zůstane fér i pro lidi, co nechtějí platit a i objektivní pro lidi, co hledají server. :)

Rozšířená verze statistik v další verzi:
Spoiler: zobrazit
Obrázek
Teď už jenom posunout spodní graf blíže k tomu vrchnímu. Ale i to se nám společně časem povede. :)

Uživatelský avatar
LpBahos
Příspěvky: 934
Věk: 24
Registrován: 30 dub 2013, 15:52
Reputation: 0
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#45 Příspěvekod LpBahos » 22 črc 2014, 08:33

Ta mezera mezi tím nevypadá špatně ;)

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#46 Příspěvekod Mysteria » 26 črc 2014, 18:03

Preview další verze dostupné pro otestování na adrese http://minecraftserverlist.cz/_beta.

Žádám všechny, kdo mají zájem, o otestování preview nové verze MinecraftServerList.cz, než bude zveřejněna pro všechny návštěvníky. Nyní máte prostor projít si administraci a podělit se o své dojmy.

Nějaký popisek ve formuláři se Vám zdál málo výstižný? Nevěděli jste, jak přidat fotku? Dokázali jste se "nabourat" na cizí server a změnit mu údaje, i když jste ho nepřevzali? Nelíbí se Vám ikona pro přihlášení / registrace a myslíte, že znáte lepší? Nebo jste jenom našli někde v textu překlep? Výborně, teď máte šanci se o to podělit a můžeme to napravit. Aplikace je převážně pro Vás, takže si myslím, že právě vy, byste si ji měli vyladit tak, aby když se registruje někdo, kdo neviděl tohle téma, ji byl schopen používat. :)

Dobrým testérům, jejichž námitky budou oprávněné a zapracované do finální verze mohu kromě dobrého pocitu nabídnout zdarma prémiové členství jednoho serveru a jednoho hráče na dobu, dle závažnosti nahlášené věci. Samozřejmě doba se bude počítat od té doby, kdy bude prémiové členství implementováno.

Ještě připomínám, že popisy serverů a hráčů je možné formátovat pomocí Texy! syntaxe: http://texy.info/cs/syntax

Známé bugy (tyto už prosím nenahlašujte):
  • Dialog pro přihlášení, registraci a obnovení hesla se často načítá velmi dlouhou dobu (2 - 10s).
  • Při vyplňování údajů do registračního a přihlašovacího formuláře se vpravo uprostřed chybně zobrazuje loadovací šipky.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#47 Příspěvekod nejento » 26 črc 2014, 22:17

Možná by stálo za to někam napsat, jak se ty servery vůbec claimují.

//EDIT: Ach už nic. Už jsem ti toho schovaného plusu všiml. Ano, možná by to chtělo to přidávání čehokoliv trochu třeba nějak udělat viditelnějším
//EDIT2: „✘ Musí být v databázi a mít název I want to claim this server.“ Název čeho? Název serveru? MOTD? Protože třeba právě v seznamu serverů ve hře to pro člověka může být matoucí, protože tam od toho serveru vidí jenom MOTD.
//EDIT3: Trochu špatně umístěné odrážky:
Spoiler: zobrazit
Obrázek

//EDIT4: Zprovoznil jsi i claimování hráčů?
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#48 Příspěvekod Mysteria » 27 črc 2014, 10:00

@nejento:
Ad 1) Dobrá poznámka otázkou je jak. :) Možná tam místo plusu dát normálně odkaz nad tabulku s textem "Převzít nový server"?
Ad 2) Taky dobrá otázka, já mám u testovacího serveru tenhle název nastaven jak u server-name tak i motd, ale vyzkouším, který z nich to je a upřesním hlášku.
Ad 3) Jop, výborně nalezeno. To bude tím, že všemu odebírám defaultní marginy a paddingy. Tady u toho to budu muset vypnout.
Ad 4) Ano, "mělo" by to být funkční. Ale já nemám originální MC účet, takže to nevyzkouším. Normálně by mělo stačit si nastavit skin hráče Char (ten defaultní) a převzít se. Ale jak říkám, nemám otestováno, protože nemám jak. :)

Uživatelský avatar
Welton123
Příspěvky: 2388
Registrován: 08 úno 2012, 17:54
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#49 Příspěvekod Welton123 » 27 črc 2014, 12:05

Pokud se registruju a potom zadám při přihlášení špatné údaje, tak by mi to mělo napsat, že přihlášení nebylo úspěšné atp.?

Když totiž zadám špatné údaje, hodí mě to na čistou bílou stránku, na které se nacházejí pouze formuláře.
Přílohy
362sw2d5.png
362sw2d5.png (11.23 KiB) Zobrazeno 3838 x
CZ/SK TOP Databáze MineCraft Serverů ►KLIK◄
Chceš i Ty mít měnící se podpis? ►KLIK◄

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: MinecraftServerList.cz aneb databáze serverů trochu jina

#50 Příspěvekod nejento » 27 črc 2014, 12:13

Pomocí čeho dostáváš ty skiny? Jestli pomocí Minotaru, tak to není uplně dobrý řešení, protože hned co jsem si nahrál výchozí skin, měl jsem ho aplikovaný na serveru Mojangu, ale Minotar si mě pořád pamatoval se skinem takovým, jaký jsem měl.
Jinak, máš to tak, že aby se ten skin aktualizoval, tak musím být alespoň těch 5 minut na serveru, aby když se provádí kontroly serveru to zkontrolovalo i mě?
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů