Predám Prémium Minecraft účet

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
soundSVK
Příspěvky: 1
Registrován: 01 lis 2013, 14:52
Reputation: 0

Predám Prémium Minecraft účet

#1 Příspěvekod soundSVK » 01 lis 2013, 14:59

Zdravím, ako už od názvu témy tak predávam Prémium Minecraft Účet. Minecraft predávam z dôvodu že minecraft ma prestal úplne baviť a račej by som to predal za niečo čo by som využil viac :) Minecraft predávam za: (Kvalitné) PHP - Fusion Thémy alebo ****.sk účet s kreditmi. |Nechcem tu robiť nejaku reklamu na ****.sk ale momentálne zháňam len ten účet|

- Niekto možno by si chcel kúpiť minecraft ale nevlastní kreditnú kartu alebo iné platobné prostriedky, no tu má možnosť si ho kúpiť ale musí mať Crew alebo PHP - Fusion thémy.

Ako dôkaz že niesu žiadne podvody tak sem dávam Screen zo Minecraft.net a Mojang.com ako som prihláseny a že tam mám medzi mojimi hrami Minecraft.

1. (OBRÁZOK) Obrázek
(Ako môžte vydieť tak, je tam možnosť si zmeniť Skin (Charakter alebo Vzhlad Postavy) a to vie len ten kto má Minecraft kúpeny.)

2. (OBRÁZOK) Obrázek
(Tu zas môžte vydieť že tam mám odfotené moje hry na account.mojang.com a medzi nimi mám jedinu Minecraft.)

Tak to je asi všetko, vďaka za prečítanie a keby mal niekto záujem tak ma kontaktujte

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Predám Prémium Minecraft účet

#2 Příspěvekod Mysteria » 01 lis 2013, 15:06

Prodávat účet na fóru hostingu s tím, že za to chceš kredity na jinej hosting? No nevím.

Uživatelský avatar
SamerLP
Příspěvky: 651
Registrován: 28 zář 2013, 12:55
Reputation: 3

Re: Predám Prémium Minecraft účet

#3 Příspěvekod SamerLP » 01 lis 2013, 22:47

Nechápem jednu jedinú vec dosť ludí to robí keď sa mu nezadarí na jednom fóre niečo predať tak ine na druhé fórum. a tento istý človek písal toto isté na fórum c**w.sk
viem že ma do toho neni nič nech si to píšu na aké fóra chcu ale akože... nemá to zmysel.

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Predám Prémium Minecraft účet

#4 Příspěvekod zdenda204 » 01 lis 2013, 23:13

Když budu chtít prodat auto. Napíšu jen na jedno inzertní fórum? Ne! Napíšu klidně na 5, protože to chci prostě prodat. Lidi neprochází všechna fóra, každý fórko má jiné návštěvníky, takže tak, no...
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Predám Prémium Minecraft účet

#5 Příspěvekod Mysteria » 01 lis 2013, 23:23

Jo, ale chceš za to neutrální peníze. On chce kredit na konkurenční hosting, v tom vidím problém. ;)

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Predám Prémium Minecraft účet

#6 Příspěvekod zdenda204 » 01 lis 2013, 23:47

Aha, byl jsem línej si to přečíst :)
Tak to pak jo, myslím že zrovna takováto témata by se měla rovnou mazat (Nemyslím inzeráty, ale takovéto inzeráty :? )
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
SamerLP
Příspěvky: 651
Registrován: 28 zář 2013, 12:55
Reputation: 3

Re: Predám Prémium Minecraft účet

#7 Příspěvekod SamerLP » 02 lis 2013, 12:01

no predal by to ale max za krediny na fakahedu ale na c**w.sk mu nikto z fakahedy nepošle peniaze.


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti