Counter-Strike: Global Offensive

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#21 Příspěvekod Mysteria » 07 zář 2011, 20:14

Ano samozřejmě, v případech takto velkých serverů je nutnost mít na serveru NoBlock, jinak by se to dát nedalo. A ano, D2 je na 40 lidí docela malá mapa, ale alespoň se nemusíte honit a existuje zrovna od D2 mnoho a mnoho upravených a většinou i rozšířených verzí :)

Steel
Příspěvky: 43
Registrován: 03 zář 2011, 16:40
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#22 Příspěvekod Steel » 07 zář 2011, 21:51

Jo, to vím NS portály tudle daly d2 mapu velkou jak kráva na 12slotak ja myslel ze me vomejou.
Obrázek

Uživatelský avatar
muso.sk
Příspěvky: 61
Registrován: 18 kvě 2011, 19:05
Reputation: 0

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#23 Příspěvekod muso.sk » 08 zář 2011, 11:52

CS:GO, bude mat dufam uz vylepseny engine, co sa tyka hitov. Ja osobne preferujem plynulu (presnu) hratelnost, ktora pri momentalnom haklivom CS:S engine (ep2v) nie je mozna s viac nez cca 20 hracmi a to hovorim o vykonnych serveroch s dobrou konektivitou. 40 slot moze byt zabava, ale tam by som uvazoval uz skor o tickrate 33.

Co sa tyka CS:GO dedicated serverov, tie urcite budu, ale bez matchmakingu. Rank servery budu udajne rozmiestnene po celom svete.
Aggressive Zone

csbot
Příspěvky: 24
Registrován: 12 lis 2010, 22:11
Reputation: 0

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#24 Příspěvekod csbot » 09 zář 2011, 17:40

Steel píše:No, proč tedy mapeři dělají mpy s nedostatkem mep spawn_entity?Jsou určené na menší počet hráčů? Já tedy ještě nedělalmapu pro víc hráčů, ale pro mě je to hra na prd. Když je vás 30 všichni se na D2 navzájem blokujete každej druhej VIP a běháte jak hejna ryb po rybníce, kdo beží poslední ten všechno vyžere. To je můj názor na takovéto servery, které pro mě nejsou pro tebe třeba jo ty máš jiný a to je v pořádku. A pro servery o větším objemu hráčů si to musí portály přidělávat spawny? Ano víceslotové servery sou více a časteji obsazené, protože jich není tolika ne? Vždyt se podívej na NS servery všechno do 20 slotů. Možná je zbytečné o takovýchto věcech polemizovat. Jak říkám já budu dělat CS 1.6 servery dokud se mi to vyplatí a pak se přispůsobím .. :X


To bude jinymi aspekty, klidne ti je popisu:

1, lidi by si pro korunu nechali provrtat koleno (hry se pohybuji na Valve od 50kc/ks viz treba CS 1.6, kdyby si to lidi koupili nemuseli by brecet za ban kvuli dynamicke IP adrese)
2, Chteji cheatovat
3, viz. bod jako 1.(chteli by vse zadarmo)
4, radsi pujdou na pivo nez obetovat 50kc

Atd.. vesmes si muzes shrnout, ze cesky narod je shnily si neco koupit, ale jakmile se rekne PIVO radsi se jdou ozrat a pak breci, ze nemaji penez na hru.

bexiczek
Příspěvky: 5
Registrován: 30 lis 2011, 18:06
Reputation: 0

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#25 Příspěvekod bexiczek » 30 lis 2011, 19:08

Těším se, ale nevím zda si jí koupím uvažuji spíš o BF3 nebo COD MOdern warfare 3
Potřebujete odškodnění úrazu? Tak klikněte na předchozí odkaz.
Hledáte půjčku? tak neváhejte a klikněte na předchozí odkaz.
Jedete na dovolenou tak to potřebujete cestovní pojištění.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#26 Příspěvekod Mysteria » 30 lis 2011, 20:09

Podle odhadů by se cena mohla pohybovat okolo 30€, což je cca 800 Kč, což není moc, takže jednoznačně budu kupovat. Další věc, proč si to koupit je hraní na těch oficiálních rankovaných serverech, protože i když NonSteam bude během pár dní (maximálně týdnů) a NS servery téže, tak oficiální to určitě nebudou ;)

Nevidím důvod, proč neutratit 800 Kč za hru, která patří do série, na které mám nahráno přes 3000 hodin :)

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#27 Příspěvekod SPiRIT » 30 lis 2011, 21:38

To uz je jako jisty ze servery budou pristupne tak jako u CSS? Ono se spekulovalo i o o tom ze ty servery pobezi primo u valve ... ale kdyby byly vypusteny i ven nebylo by to jako spatny jen jsem o tom jeste nic necetl ze by to bylo potvrzeny...

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#28 Příspěvekod Mysteria » 30 lis 2011, 21:40

No ty rankovací určitě ano, ale mají být k dispozici i dedicated servery. Alespoň v souvislosti s betou sem o tom někde četl, že by měli být :) A když budou v betě, tak ve final budou určitě taky.

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#29 Příspěvekod MiniMe » 01 pro 2011, 17:49

Aby CS GO nemělo dedikované servery? To by bylo VALVE sam oproti sobě. Kdo by to pak hrál :)
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter-Strike: Global Offensive

#30 Příspěvekod SPiRIT » 02 pro 2011, 11:18

Asi nikdo z vas nema beta klic co? :) To uz by se tu nekdo vytahnul, ale i tak zkusim strelit? :D

I kdyz to rozdavali na nejakych veletrzich, ale treba si tam nekdo udelal vylet :)


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů