Občasné výpadky, nedokončení rotací map, hlášky v debugu

Technická podpora ke hře Call of Duty 5
Message
Autor
dBell
Příspěvky: 21
Registrován: 06 úno 2010, 02:10
Reputation: 0

Občasné výpadky, nedokončení rotací map, hlášky v debugu

#1 Příspěvekod dBell » 25 črc 2011, 23:02

Dobrý den,
včera se mi stávalo, že nedocházelo k dokončování rotace map, po nějaké mapě server skočil opět na začátek. Domníval jsem se, že to je způsobené nějakým překlepem v konfiguračním souboru, ale po kontrole se mi zdá, že v tom to není. Mapu, na kterou už nedocházelo, jsem zaměnil v domění chybné mapy, ale nepomohlo to. Dokonce při hraní mi vyskočila hláška:
'CL_CGameNeedsServerCommand:Došlo k zacyklení spolehlivého příkazu' a vykoplo mě to. Zkoušel jsem prohlédnout Debug, ale tam jsem nic podezřelého neobjevil. Mapa, která se už v rotaci nespustila tam nebyla ani obsažena, rovnou to skočilo na mapu první.
Dnes jsem to zkusil znova a najednou to jde, jen když koukám do okna Debug, jsou tam ve výpadcích časté hlášky:
'Proces je spuštěn, ale na server se nelze připojit.', které tam byly průběžně i včera.
Proto bych se chtěl zeptat, jestl byste nevěděli, čím by to mohlo být způsopené, na netu jsem na přesvědčivou odpověď nenarazil.
Díky

port 27424

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Občasné výpadky, nedokončení rotací map, hlášky v debugu

#2 Příspěvekod MiniMe » 27 črc 2011, 13:17

Query na Call of duty není úplně nejspolehlivější, takže ony logované nedostupnosti nemusí být nutně problém. Spusťte debug, v případě, že nastane problém, si zaznamenejte čas. Na FTP herního serveru poté najdete screenlog.txt, ten stáhněte a prohledejte, zda v daném čase je vypsána nějaká chyba.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.


Zpět na „Call of Duty 5 : World at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů