dproto problém

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike 1.6
Message
Autor
Malware
Příspěvky: 5
Registrován: 14 zář 2019, 17:28
Reputation: 0

dproto problém

#1 Příspěvekod Malware » 28 říj 2019, 12:47

Zdravím všechny. Prosím o menší pomoc s dprotem. Dělal jsem všechno přesně podle tutoriálů a pořád mi to vypisuje "dproto_EF fail load dproto_i386.so v0.9.356 ini Start Never". Nevím co už s tím mám dělat zkoušel jsem hodně věcí a pořád nic. Budu moc rád pokud se nám někdo ozve. Nikdy jsme takové problémy neměli.

server ip: 82.208.17.50:27301

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: dproto problém

#2 Příspěvekod Teiichi » 28 říj 2019, 15:40

Pokud neumíš nainstalovat dproto (které se instaluje automaticky v panelu), tak tam dej revemu.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Malware
Příspěvky: 5
Registrován: 14 zář 2019, 17:28
Reputation: 0

Re: dproto problém

#3 Příspěvekod Malware » 29 říj 2019, 23:42

Omlouvám se ,ale nevím co máš na mysli s tím "revemu". Jinak já moc Fakahedě nerozumím byl jsem spíše na crew. Jinak jsem dělal vše zapsal jsem to do metamodu, cfg jsem dal do cstrike, dal jsem do server.cfg "exec dproto.cfg" a nefunguje to ani tak.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: dproto problém

#4 Příspěvekod Teiichi » 30 říj 2019, 10:48

Revemu je totožný plugin. Nicméně v admin panelu máš automatickou inspiraci dproto i revemu v plugin manageru. Nevidím důvod proč si to děláš sám. Navíc dle popisu ti tam chybí ty nejdůležitější kroky.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „Counter-Strike 1.6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů