Stránka 1 z 2

VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 11:26
od Blue
81.0.217.175:27492

Ahoj mam 2 problémy 1 je v tom že som si dal admina cez CP Zadal som meno aj heslo ale neviem ako sa na admina pripojit cez konzolu poradíte prosím?

druhý problém je VIP mam vip ktore sa označuje ADMIN_LEVEL_G a potrebujem ako to mam spravít cez automaticke vip aby to zaslálo na príkaz a dálo mu to vip dík
a aby to vip bolo na meno a aby sa nemusel prihlásovať

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 12:20
od Qefik
1 viewtopic.php?f=33&t=12
2 viewtopic.php?f=33&t=10656

Přihlásit se bude muset jednou, musí si nastavit heslo. To platí pouze když bude mít VIP na nick.

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 13:09
od Blue
Nechapem co znamena bit a name prosim daj mi sem len ten prikaz aj z admin level g dik

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 14:34
od Qefik
Přečti si oba návody, pokud je budeš číst pozorně, tak všemu pochopíš. Tady nejsi v MC sekci, kde ti udělají všechno co si napíšeš, tu je potřeba vyvíjet vlastní aktivitu a snahu.

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 14:48
od Mysteria
A není to z důvodu, že by jsme nebyli ochotní, ale z důvodu, že když tomu věnujete svůj čas, tak to pochopíte a příště to pochopíte taky.
Naším cílem je Vás to naučit a né, že všechno budeme dělat za Vás. :)

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 14:58
od Blue
tak?
amx_addadmin Blue ADMIN_LEVEL_G heslo e

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 15:19
od Mysteria
Ne, protože: s = práva pro nadstandardní plugin level G a amx_addadmin %nick bit %heslo name
Takže podle mě (nejsem CS 1.6 support, Qefik kdyžtak opraví mě): amx_addadmin "Blue" "s" "heslo" (co je to poslední name na konci netuším, Qefk určitě vysvětlí).

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 22 čer 2013, 15:29
od Blue
ok dík pockám na nho

ale to že ja potrebujem aby vip nemusel zadávat heslo

-- 22 čer 2013, 17:15 --

ok mam to lenže teraz ked dam amx_addadmin Meno s heslo name tak mi to da ako a a ja potrebujem dat be aby nekontrolovalo heslo ako to spravím

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 23 čer 2013, 08:47
od Qefik
Pokud davas prava na nick, je vice nez vhodne dat tam i heslo. Staci upravit prikaz, ktery se posila na server. Z hlavy to nevim, ale hledej na netu prikaz amx_addadmin. K tomu jak udelat aby se nekontrolovalo heslo, precti si ten navod na pouzivani users.ini

Re: VIP , ADMIN

Napsal: 23 čer 2013, 12:20
od Blue
V tom navodu to neni a na nete tiez ne