Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike 1.6
Message
Autor
Harmi
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2009, 19:30
Reputation: 0

Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#1 Příspěvekod Harmi » 27 pro 2009, 19:35

Dobrý večer
Mám nejaké problémy na server od Vás.
Dosť často sa stáva,že hráčom nejde vôbec chat.Nevidia čo píšu a nevidia ani čo píšu ostatný.Ale na ostatných serveroch ide v pohode.To isté sa stalo aj mne,že mi nešiel chat tak som išiel na iný server a tam už išiel.
Skratka len na tomto serveri nejde.

IP servera na ktorom sa to stáva je: 93.91.240.118:27372

Prajem pekný večer ;)

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

#2 Příspěvekod Austin » 27 pro 2009, 19:47

V prve rade to zelene pismo si myslim neni treba.. :)
zadruhe

Kód: Vybrat vše

 [ 31] Admin Spectator ESP     1.2j        KoST              admin_spec_esp.  running
 [ 32] DeagsMapManager         3.0         Deags/AMXX Commu  deagsmapmanager  running
 [ 33] Map Generator           1.1         $uicid3           map_generator.a  running
 [ 34] AFK Bomb Transfer       0.4         VEN               afkbombtransfer  running
 [ 35] Autoresponder/Advertis  0.5         MaximusBrood      ad_manager.amxx  running
 [ 36] Ultimate Gore           1.6         JTP10181          amx_gore_ultima  running
 [ 37] Parachute               1.3         KRoT@L/JTP10181   amx_parachute.a  running
 [ 38] joaquimandrade          1.0         AntiCamper        antiCampersRada  running
 [ 39] c4 timer                1.1         cheap_suit        c4timer.amxx     running
 [ 40] Colored Flashbangs      1.0         v3x               colored_flashba  running
 [ 41] GHW Connect Messages    1.1         GHW_Chronic       GHW_connect.amx  running
 [ 42] Knife Duel              1.0         Alka              knife_duel.amxx  running
 [ 43] Pro Chat                1.8         Numb              prochat.amxx     running
 [ 44] Pro Chat (no viewer)    1.8         Numb              prochat_noviewe  running
 [ 45] Team Balancer           1.8b3       Ptahhotep         ptb.amxx         running
 [ 46] Real Nade Drops         0.4         VEN               realnadedrops.a  running
 [ 47] Reset Score             1.0         Silenttt          resetscore.amxx  running
 [ 48] Ricochet                2.01        OT                ricochet.amxx    running
 [ 49] Silly C4                1.1         Cheap_Suit        sillyc4.amxx     running
 [ 50] Vote Ban                1.0         Alka              voteban.amxx     running
 [ 51] X-Kills                 1.3         Mini_Midget       X-Kills.amxx     running
 [ 52] Admin Chat Colors       2.0         Arion             admin_chat_colo  running
 [ 53] High Ping Kicker (WON)  0.16.2      OLO/shadow        high_ping_kicke  running
 [ 54] VIP Eng Version         2.02        Dunno             VIP.amxx         running
 [ 55] AINO Commands           2.0         AMX(x) Community  admin_allinone.  running
 [ 56] Auto Restart vl         1.1         vato loco [GE-S]  auto_restart_vl  running
 [ 57] Admin Check             1.51        OneEyed           admin_check.amx  running
 [ 58] FUCKOFF                 2.Translat  Un_Dylau          amxx_fuckoff.am  running
 [ 59] PsychoStats Plugin      1.1         Stormtrooper      ps_heatmaps.amx  running
 [ 60] Admin VIP               1.1         hleV              VIPname.amxx     running
 [ 61] Cheat Messages Ban      1.4         dr.aft            anti_sayEN.amxx  running
 [ 62] MOTD mangement          1.4.0       EKS               motdm.amxx       running
( 13) Load fails: Plugin file open error (plugin "Chat")
( 19) Load fails: Plugin file open error (plugin "Map")
( 23) Load fails: Plugin file open error (plugin "Configuration")
( 26) Load fails: Plugin file open error (plugin "Counter-Strike")

toto vsechno ti bezi/nebezi na serveru, krome standartnich amxx pluginu.
Jsi si jisty ze to nezpusobuje ani jeden z nich ?
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Harmi
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2009, 19:30
Reputation: 0

Re: Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#3 Příspěvekod Harmi » 27 pro 2009, 19:58

No tak na 100 % nesom si istý....ale nemyslím si,žeby to robil niektorý z nich...tie isté má na serveri aj kamarát na jeho a tam mu nerobí chat žiadné problémy ;)

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#4 Příspěvekod Austin » 27 pro 2009, 20:04

takze si si jisty ze vsechny pluginy co mas na servery ty, ma je i on ? i se stejnym nastavenim ? nerekl bych..
zacal bych odstranovanim tech pluginu.
zakomentuj vsechny ty extra pluginy ktere tam byt defaultne nemaji a zkousej.
Bohuzel ale k chybam typu "dela to nekdy", se tezko hleda odpoved a nezbyva nic jineho nez komplet reinstall, coz asi nechces, nebo vypnout vsecky pluginy a postupne zpatky zapinat.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Harmi
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2009, 19:30
Reputation: 0

Re: Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#5 Příspěvekod Harmi » 27 pro 2009, 20:20

no tak aj tak neviem či by som to zistil...keďže je tam veľa pluginov....a to,že chat nejde sa stáva občas...nie moc často ale zasa ani nie málokedy....a tak keby som skúšal po plugine tak trvalo by to aj mesiac...lebo vždy nejde chat niekomu inému....no a ten čo mu nepôjde chat keď mi to nenapíše na icq,že mu nejde tak sa to nedozviem...a nebudem vedieť,že niekomu zasa nešlo

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#6 Příspěvekod Austin » 27 pro 2009, 23:14

tak nemusis nic delat po jednom.
Pro zacatek staci kdyz vypnes vsechny nechas to nejakou dobu bezet a tim zjistis jestli to nejaky ten plugin dela, ale imho urcite ano.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Uživatelský avatar
Kaktus
Příspěvky: 158
Registrován: 26 pro 2009, 01:12
Reputation: 4

Re: Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#7 Příspěvekod Kaktus » 28 pro 2009, 13:47

[ 43] Pro Chat 1.8 Numb prochat.amxx running
[ 44] Pro Chat (no viewer) 1.8 Numb prochat_noviewe running


Dohledal jsem si, co tento plugin dělá a podle těchto informací http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=761840 si myslím, že problém bude zde.

Harmi
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2009, 19:30
Reputation: 0

Re: Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#8 Příspěvekod Harmi » 01 led 2010, 15:57

Ten plugin som už odstránil a robí to stále.Fakt neviem kde môže byť chyba.

A ešte otázka

Ako nastavím,že keď si dám amxmodmenu a naskočí mi menu tak aby to bolo po český.Lebo keď nastavím na servery tak potom po zmene mapy je to znova v angličtine.A ja chcem aby to mal každý admin v češtine

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem - nekdy nefunguje chat ve hre

#9 Příspěvekod Qefik » 01 led 2010, 17:08

nastav

Kód: Vybrat vše

amx_client_languages 0
a jazyk serveru dej na czech. jinak ja bych to tak nehrotil :D ban se rekne vsude ban :D
nebo si v configu ve svem CS nastav

Kód: Vybrat vše

setinfo "lang" "cz"
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain


Zpět na „Counter-Strike 1.6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů