Jsou mapy rukojmí vyvážené?

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike 1.6
YoukimKudoh

Jsou mapy rukojmí vyvážené?

#1 Příspěvekod YoukimKudoh » 20 dub 2021, 09:05

Zvláště se ptám na cs 1.6 map Mansion.

Dnes jsem se rozhodl pobavit a nostalgii s přáteli a rozhodl jsem se hrát 1.6.

Nejprve jsme hráli Dust_2 a můj tým je absolutně zničil .. Měl jsem nejvíce zabití a druhý měl téměř o polovinu méně.

Poté jsme přešli na Mansion (mapa skupiny rukojmích). Hrál jsem na straně CT a měl jsem pocit, že je to nevyvážené. Teroristé měli obrannou výhodu, nejrychlejší přístup k nejlepším ostřelovacím místům a zbraně stály méně.

Stále jsem měl nejvíce sestřelů, ale teď jen s velmi malým náskokem a náš tým skutečně prohrál.

Je tedy tato mapa a celkové mapy skupin rukojmích vyvážené?

Teiichi
Věk: 21
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsou mapy rukojmí vyvážené?

#2 Příspěvekod Teiichi » 21 dub 2021, 19:11

Vždycky je to vyvážené. Odjakživa jsou některé mapy nakloněné CT anebo T, to se ale vyrovná při zápase tím, že se po 15 kolech střídáte a tak si tu lepší stranu zahrají oba týmy. Pak už jen záleží kdo je lepší, kdo lépe pokryje tu horší stranu. Když budeš umírat na lepší straně, prohraješ stejně rychle jako ti na té horší.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Zpět na „Counter-Strike 1.6“