Jailbreak Mod

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike 1.6
Message
Autor
PeterMakovec
Příspěvky: 54
Registrován: 16 srp 2014, 20:56
Reputation: 0

Jailbreak Mod

#1 Příspěvekod PeterMakovec » 12 úno 2015, 17:38

Server:217.11.249.83:27482

Dobrý deň mám na Vás pár otázok :)
1. Mám problém že mám UJBM_main.amxx a jailbreak mod a potrebujem odstrániť s toho ujbm.. ten shop a neviem ako na to prosím o radu.
2. Simon... má zapnuté stopy potrebujem ich vypnúť lenže neviem kde lebo už som to odstraňoval ale furt sú tam.
3. Neviem nájsť súbor/priečinok zo skinmy neviete kde sú ?
4. Mám jailbreak mod na ktorom je shop a je časovo obmedzení potrebujem ten čas určený na kúpenie odstrániť ako ?
5. Automatické určovanie simona potrebujem odstrániť.
6. Potrebujem nastaviť tak aby Hráč ktorý má VD aby bol označený Oranžovou farbou, Simon zelenou.
7. Potrebujem nejaký plugin na Futbal ktorý bude normálne loptu brať a nie ju len posúvať mačkaným E to sa nedá.
8. Potrebujem nastaviť Stály jazyk SK/CZ lebo po reštarte tam hodí EN a v nastaveniach (amx_langmenu) zmením na SK aj to uložím ale po reštarte je to zas EN.

Ja viem je toho veľa no ale môj prvý server na cs1.6 / jailbreak takže neviem to až tak moc dobre no :)
Za radu ďakujem a karma+

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Jailbreak Mod

#2 Příspěvekod Qefik » 13 úno 2015, 12:13

Asi tě zklamu, ale to, co požaduješ jsou hodně specifické úpravy, které by vyžadovaly zásah do zdrojového kódu pluginu. Na to bude nejlepší, když si najdeš nějakého pawnera, k tomuto fórum opravdu neslouží.

Jediné co bych ti dokázal poradit, tak ohledně bodu 3, ale nevím, jaký plugin řeší modely, které ty chceš. Ohledně 8 tak záleží, jestli nastavuješ jazyk serveru nebo klienta.
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

PeterMakovec
Příspěvky: 54
Registrován: 16 srp 2014, 20:56
Reputation: 0

Re: Jailbreak Mod

#3 Příspěvekod PeterMakovec » 13 úno 2015, 13:02

Jazyk nastavuji aj aj aj clienta aj servera
myslím že skiny nemaj pluginy skiny su len .mdl lenže neviem ako sa volajú tie základné skinny čo sú tam teraz ked dostanem original začiatok servera

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Jailbreak Mod

#4 Příspěvekod Qefik » 13 úno 2015, 13:59

zkus ještě nastavit amx_client_languages 0 a poté nastavit pomocí menu ve hře natvrdo jazyk serveru.
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain


Zpět na „Counter-Strike 1.6“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů