FastDLL

Dotazy ohledně připojení přes FTP
Message
Autor
entitacze
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2018, 20:32
Reputation: 0

FastDLL

#1 Příspěvekod entitacze » 20 kvě 2020, 11:31

Zdravím,
koupil jsem si data hosting za účelem fastdll do cs:go serveru, takže se chci jako "nováček" zeptat, pokud se dá dostat přes web k souborům, které mám uložené ve Vašem úložišti. Pokud ano, prosím o vysvětlení jak.
Děkuji, Jakub.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: FastDLL

#2 Příspěvekod Teiichi » 20 kvě 2020, 13:03

Dodej IP serveru
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

entitacze
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2018, 20:32
Reputation: 0

Re: FastDLL

#3 Příspěvekod entitacze » 20 kvě 2020, 13:32

IP Vašeho serveru: 82.208.17.6 (storage1.fakaheda.eu:0)

entitacze
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2018, 20:32
Reputation: 0

Re: FastDLL

#4 Příspěvekod entitacze » 20 kvě 2020, 16:26

Už jsem se dostal na ftp pomocí webu takto:
ftp://user:password@host/csgo (samozřejmě já to mám vyplněno)
ale cs:go server toto úplně ignoruje a dává mi stahovat ze svých souborů, místo souborů na tomto ftp, hádám, že to je tím, že to není http, ale ftp, nějaký nápad, jak to vyřešit? :)

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: FastDLL

#5 Příspěvekod Teiichi » 20 kvě 2020, 17:33

Dodej PORT serveru.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

entitacze
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2018, 20:32
Reputation: 0

Re: FastDLL

#6 Příspěvekod entitacze » 20 kvě 2020, 17:47

Port :21

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: FastDLL

#7 Příspěvekod nejento » 26 kvě 2020, 17:26

Pokud hostuješ CS:GO server u FakaHedy, tak máš k dispozici v doplňkových službách webhosting, který je půvoně právě k FastDL určen, protože pak lze získat právě přímo webovou adresu.

Přes FTP to nebude nejspíše fungovat. Je fakt, že to lze otevřít v prohlížeči, ale je potřeba brát v potaz, že jde o naprosto odlišné protokoly.
Datahosting je „jen hloupé“ úložiště. Není na něm spuštěný webserver, jen FTP server. Lze se tedy připojit jen přes FTP protokol, což s HTTP nemá nic společného.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „FTP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů