Čo to má znamenať?

Dotazy ohledně Control panelu a webu obecně
Message
Autor
Danny
Příspěvky: 125
Registrován: 06 pro 2010, 15:58
Reputation: 0

Čo to má znamenať?

#1 Příspěvekod Danny » 03 srp 2012, 12:04

Dobrý den, mám u vás SA:MP server, dal som si zmeniť hru, vypísalo mi niečo že dojde na email, na email nič nedošlo, a ked sa idem prihlásiť do administracie pod mojymy udajmy tak mi to nejde, piše že nespravne heslo a meno. A môj server už pomaly vyprší, toto mi píše už mesiac.

Ja som si myslel že vy ste poriadny hosting a ja mám 4 eurá v **** prepačte že som vybuchol ale vy by ste sa mali prepčovat mne že ste mi zožrali peniaze, hambite sa!

CHCEM ODPOVED A HNEDNE VYRIESENIE!!

Uživatelský avatar
Sejsel
Příspěvky: 4131
Registrován: 19 čer 2011, 09:43
Reputation: 0
Bydliště: /home/sejsel/
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo to má znamenať?

#2 Příspěvekod Sejsel » 03 srp 2012, 12:10

Tak zaprvé, klid. Když ti něco nedošlo na mail, tak to je na 99% chyba u tebe, ne u nás. Nebylo to ve spamu? Někteří poskytovatele emailů taky mají problém někdy zvládat emaily a něco se u nich prostě ztratí, např. u seznamu.

Zadruhé, proč jsi nenapsal na sales@fakaheda.eu? Nebyl by nejmenší problém cokoliv vyřešit, ale pokud prostě jsi doma a prskáš vzteky místo toho, aby jsi to řešil, tak neočekávej, že najednou přiletí anděl a poletí to řešit. Nedá se řešit něco, o čem se neví.

Zatřetí, proč jsi nedal vědět ihned, pokud to trvá už měsíc, tak jsi měl spoustu času to vyřešit.
01101110011101010110001001110111


Zpět na „Control Panel & web fakaheda.eu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti