7 days to die - Server Manager

Message
Autor
DarkMortyr
Příspěvky: 3
Registrován: 20 pro 2014, 04:54
Reputation: 0

7 days to die - Server Manager

#1 Příspěvekod DarkMortyr » 20 pro 2014, 05:07

Přeji dobrý den,
Rád bych se zeptal, zda je možné server ovládat přes server manažer.

Ptám se, jelikož obsahuje kompletní a pokročilou správu a usnadňuje kontrolu nad serverem. Bohužel se mi nepovedlo s klientem k serveru připojit.
Pokud by se našla osoba a na danou problematiku se podívala, popřípadě ji vysvětlila, byl bych opravdu vděčný. Zároveň věřím, že by to pomohlo spoustě dalších hráčů do budoucna. ;)

Za Váš čas vám předem děkuji.
S pozdravem,

DarkMortyr

Uživatelský avatar
DenOwq
Příspěvky: 2703
Věk: 27
Registrován: 06 bře 2014, 21:26
Reputation: 2

Re: 7 days to die - Server Manager

#2 Příspěvekod DenOwq » 20 pro 2014, 13:13

Ahoj, aby jsme ti odpověděli tak sem do tématu musíš připsat identifikaci (IP Serveru) aby jsme věděli že server máš opravdu od nás.
Muhahha.

DarkMortyr
Příspěvky: 3
Registrován: 20 pro 2014, 04:54
Reputation: 0

Re: 7 days to die - Server Manager

#3 Příspěvekod DarkMortyr » 20 pro 2014, 15:39

Přikládám identifikaci. ;)
Hostitel (ip adresa): 93.91.250.107:27430

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 days to die - Server Manager

#4 Příspěvekod Qefik » 22 pro 2014, 12:49

Jen jsem to proletěl, ale nikde jsem se nedočetl, přes jaký protokol to komunikuje se serverem?
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

DarkMortyr
Příspěvky: 3
Registrován: 20 pro 2014, 04:54
Reputation: 0

Re: 7 days to die - Server Manager

#5 Příspěvekod DarkMortyr » 22 pro 2014, 19:40

Pro připojení to používá Telnet nebo Webconsole přes TCP protokol na portech 8080 - 8081.

Nightwisher
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2015, 15:23
Reputation: 0

Re: 7 days to die - Server Manager

#6 Příspěvekod Nightwisher » 07 led 2015, 15:38

DarkMortyr píše:Přeji dobrý den,
Rád bych se zeptal, zda je možné server ovládat přes server manažer.

Ptám se, jelikož obsahuje kompletní a pokročilou správu a usnadňuje kontrolu nad serverem. Bohužel se mi nepovedlo s klientem k serveru připojit.
Pokud by se našla osoba a na danou problematiku se podívala, popřípadě ji vysvětlila, byl bych opravdu vděčný. Zároveň věřím, že by to pomohlo spoustě dalších hráčů do budoucna. ;)

Za Váš čas vám předem děkuji.
S pozdravem,

DarkMortyr


Server manager (SM) připojit k serveru lze (s mým 93.91.250.107:27229 zde na Fakaheda to funguje). Musíš jen upravit na serveru soubor "serverconfig.xml" tím, že řádek kde je vlastnost "TelnetEnabled" dáš hodnotu "true", pod tím "TelnetPort" nastavíš na svůj rcon port na serveru (já mám 27229) a konečně "TelnetPassword" si nastavíš svoje libovolné heslo. Přihlašovací údaje pak zadáš stejné v SM.

Problém je ale v tom, že ti 3/4 věcí v SM stejně nepůjde, neboť musíš rovněž aktualizovat na serveru soubory 7dtd-server-fixes.dll a Assembly-CSharp.dll ve složce 7DaysToDie_Data/Managed, což ale zde pak na Fakaheda nefunguje, neboť bohužel nepoužívají skutečný dedikovaný server 7DTD software, ale jenom klienta 7DTD v režimu dedicated, což ale není totéž (alespoň z pohledu použití "Server fixes" který SM právě hojně využívá). Podrobně to máš vysvětlené zde (anglicky) - https://7dtd.illy.bz/wiki/Dedicated%20Server%20Build.

Se zdejším klientem 7dtd nejsou Server fixes kompatibilní, bohužel :|


Zpět na „7 days to die“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host